+1 oy
891 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından
cok korkuyorum cok korkuyorummm nolur bana dua edin

32 Cevaplar

0 oy
(15,770 puan) tarafından
Canım sakin ol.biseh olmaz Alalh in izniyle 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sakin ol hicbisey olmaz Allah'ın izni le
0 oy
(1,290 puan) tarafından
Sakın ol kuzum korku iyi değil besmele çek hiç bisey olmayacak Allahın izniyle 
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım kaç haftalıksin benimde 6 da oldu birda 3gun önce oldu 11 haftaligim korkma ilaçlarını düzenli kullan ve dinlen
(1,755 puan) tarafından
hangi ilac kullanıyorsun ismleri ne???
(1,574 puan) tarafından
Progesteron
0 oy
(2,251 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşaAllah sağ salim kucağına alırsın bebeğini korkma sakin olmaya çalış
0 oy
(928 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canım bişey olmaz Allah'ın izniyle Doktorlar müdahale ediyorlar iğneyle ilaçla korkma içini ferah tut 
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Hamile misin kuzum Rabbim yardımcın olsun inşallah bir şey olmaz korkma kaç haftalık hastaneye git hemen canım 
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Korkma öncelikle bi sakin olmalısın. Eğer ki lavobaya comeldiginde bi iki damla olarak geliyorsa enfeksyon olabilir. Benim yanmam vs. Yoktu afedersin ama lavobaya gittiğimde kan geliyordu damlıyordu yani doktora gittim alttan muayene etti aktif kanaman yok dedi enfeksyon olabilirsin ürolojiye gorunmen lazım dedi. O yüzden sakin ol doktora git o zaman için rahatlar inşallah biseyin yoktur. Sağlıkla yavrularımızı kucagimiza alalim inşallah.
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Yaa kuzum bir doktora goründünmü bekleme git cnm  yavrunu sağlikla al kucağına inşallah 
0 oy
(1,816 puan) tarafından

Nerminim valla bu postu görünce çok kötü oldum uzun zamandır girmiyirdum girdiğimde sana bakıyordum ama hiç goremedim senide hamile olduğunu öğrenince o kadar mutlu oldum ki uzun zamandır beklediğim bı haberdi bu sakın endişe edip kendini strese bunalıma sokma iyi düşün Allahin izniyle herşey iyi olucak bol bol dinlen ağır hiç bir şey yapma kendine çok dikkat et Allah kismetinden kesmesin inşallah 

0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm doktora gittin mi. Önce doktora git. Muhtemelen ilaç veriri sonrada bol bol dinlen sadece WC için ayağa kalk.
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Sakın panik yapma benim hamileliğim boyunca kanamam oldu Allah'a şükür sağ salim doğurdum çok stres yapma daha kötü olur .hareket etme fazla yay sürekli hadi iyi haberler ver bize dualarımız seninle geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 112 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ZeuS ve HeRa (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 98 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 295 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 557 göst.
19 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Acemianne3107 (775 puan) tarafından soruldu

381,752 soru

11,428,695 cevap

34,988 kullanıcı

...