0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Inanın moralim sıfır yeter artık eski postumu okuyanlar bilir eşim ek iş olarak kus üretimi yapıyor ve daha öncede bahsettim size para saklıyor diye ve ona attigim msji attim okuyun diye. Bugün varya kafam allah bullah bunaldim sıkıldım b2ni ***** yerine koydular kuş satmış bana söylemedi ve annesinin yanına gttik haftalık alıyor 100 tl kaldı haftaliktan elektirik su ödedik. Buna rağmen beni rahatlatmak için yine kuş saattini söylemedi. Annesine 200 veriyor bana annesi vermiş gibi verdiriyor. Ben hisettim ama  100 de annesine vermiş. Ben azini yokladım hissettim ben biliyorum gördüm parayı sen verdin annene bana kendi veriyormuş gibi yaptı dedim ilk başta yok dedi ısrarla gördüm dedim evet dedi bu kaçıncı yalan oldu ne yapım nasıl tavır sergileyim siz söyleyin güvenim.arrik hiç yok bitti. Daha önceki postumda dedim yaptıklarını o posttan sonra kurana el bastır dediniz bastırdım çocuğuna anasına yemin etti bugün yin2 aynısını yaptı. Benim ywr8m de siz olsanız napardiniz yatağı ayirdim konuşmuyorum o deil kaynanam hep benim yanımdaydı ona çok güvenirdim ondan beklemezdim daha önce ki yaptıklarında onunla dertlestim içimi döktüm bunu bile bile oda yanlış yaptı bana. Gözümün içine baka baka yalan söylediler bana yatagi ayırdım konuşmuyorum.ne yapmam gerekir bilmiyorum ne yapım ben ya kalbim kırık gözlerim şişti ağlamaktan ne yapmaya çalışıyor bu adam okadar sıkıntımız varken neden hala para saklar söyler. Ben ananemin yaptırdığı şeyi bozduralim dedim ya ona bütün altınlarımı onun için bozdurdum bir alyansim bile yok 2 sene olacak daha yapmadı yapmiyoda bise de demiyorum buna rağmen ben bunları hak edecek ne yapıyorum siz söyleyin ne yapım ben. Ağlayarak yazıyorum size uzun oldu hakkınızı helal edin. Sindi yemin etmicem namusuma şerefimle bida olmaz diy8r nasıl güvenecem daha ben bu adama.

6 Cevaplar

0 oy
(7,167 puan) tarafından
Boşuna yemin ettirme bence çünkü yemine sahip çıkacak karakterde birisi değil kocan . Bundan sonra kendi hayatına bak . Kocandan sürekli ihtiyaç için para iste at kenara   haberi olmasın. Fatura derdi falan çekme bırak o çeksin . Sende bundan sonra bırak annane yadigarini bir çöpünü bile verme . Önüne bak umursama bir süre 
(337 puan) tarafından
Yemin ederim sana bacım yemiyorum biriktiriyom sonra ona veriyorum sıkışıyoruz kendime bir çöp bile almıyorum sıkıntıdan dolayı ben bunu hak edecek ne yapıyorum anlamıyorum  artık dediğin gibi yapacam güven denen bise kalmadı bende
(7,167 puan) tarafından
Sanki iyiliğe geçiyor bundan sonra hayatına bak kendine bak ye iç geç kendine bir şeyler al simart biraz. Bırak o düşünsün sen neden düşünüyorsun ki enayi misin ? Dünyaya dert çekmeye mi geldin ? Ben sana al adamı batir demiyorm ama yeri geldikçe iste boş bırakma kendi kendine kalırsa daha çok para saklar .
(337 puan) tarafından
Haklisin keisnlikle öyle katıyorum bundan sonra öyle yapacam tsk ederim canım
-Reklam-
0 oy
(8,799 puan) tarafından
Niye gizliyo parayı sanki. Çok garip ya millet 
(337 puan) tarafından
Bilmiyorum canım beni farklı düşündürüyor böyle yaparak
(8,799 puan) tarafından
Sen de sürekli bişeleri bahane ederek para iste. Kendine gizli bir zula yap. Acıma hiç. İstediğin herşeyi al. Kendine al evine al cocuguna al. Dışarıda saçma sapan insanlar yiyeceğine sen ye.
(337 puan) tarafından
Vala öyle yapacam bundan sonra kuşum
0 oy
(120 puan) tarafından
Cnm senin durumun için bişey diyemem ama genel olarak soyliyim annem derdi ki 'erkegin iki yakasını bir araya getirmeyecen' sen kendinden taviz verdikçe evin yuvan için kendi ihtiyaclqrindan vazgeçtikce erkek bunu bilmiyor keyfine bakıyor. Acımayacan cnm yoksa o düşünecek sen değil çünkü öyleleri yaraniyor kıymet bilinmiyor malesef. 
(120 puan) tarafından
Eskilerin bi bildiği var cnm yaa doğru söze ne hacet.
(337 puan) tarafından
Haklisin canım ben hep kendimden ödün verdim bundan sonra böyle yapmicam
(120 puan) tarafından
Yapma cnm kendine bak. Benim eltim kuaförden kıyafet vs den geri kalmazdı hiç eşinin durumuda asgari ücret küçümsemek değilde ben öyle yapamazdim durumuma göre davranirdim ama o hiç umursamazdi afedersiniz herkesin de ağzına ederdi yani kayinvalideye falan neyse yani eşi onun yaptıklarını görmezdi hiç ben yapsam onunkileri yapmadığım halde eşimle sürekli kavga ederdik kayınvalideme falan kimseyi kırmadım kirmamda ama ona rağmen tartisirdik. Bende maddi yönden eşimi sıkıntıya sokmayım dıe hiç bişey almazdım ihtiyacımızı vs karşılarız dıe ama eşim eline geçen ilk fırsatta ailesine verirdi. Baktım olmuyor şimdi acimiyorum umrumda değil borcumuz var olsunda kendime cocuklarima ihtiyacımı alıyorum. Düşünme cnm adamlar düşününce daha çok sevmiyor valla umursamıyor bile
(8,799 puan) tarafından
Hahah çok güzel lafmış çok da doğru valla. İhtiyacımı da alıyorum keyfi istediklerimi de alıyorum. Harcamayacaksak bu para niye var.
(337 puan) tarafından
Haklisiniz kızlar bundan sonra bende düşünmeyecem bende alacam yeter düşündüm de ne oldu ben kısıyorum o saklıyor
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Boşuna Kuranı Kerimi alet etmeyin bacım şu işlere korkacak adam olsa zaten yapmaz. Aile olduğunu anlamamış belli ya da fazla anacı aşırı fazla 
(337 puan) tarafından
Öyle canım anasina çok düşkün ne yapım hala konuşmuyorum konusmayida düşünmüyorum ama kaynanama hiç saygısızlık etmedim aradı mı gerekeni söyleyecem onada
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Evinin senin çocuğunun isteklerini karşılamıyor mu
(337 puan) tarafından
Hayır ben biriktirip sağdan soldan kırpıp yapıyorum çocuğuma kendime desen hiç bise yapamadım 1 buçuk yıldır evliyim bir çöp almadım ya

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 180 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 2323 dicle (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 316 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 592 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 339 göst.