0 oy
1,902 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben açıktan okumayı düşünüyorum da aklımda bu iki seçenek var ama matematiğim hiç yok ve kolay bölümler mi nasıl hangisi kolay ve onu açıksa onu secmek istiyorum . Lütfen yardımcı olurmusunuz 

8 Cevaplar

+1 oy
(44,758 puan) tarafından
Benim gorumcemde sosyal hizmetleri istedi ama barajı bile  gecemedi sınavda oysaki kaynanam her yerde yuceltmisdi okuyoo okuyo diye :D sonuç ne okudu ne kocaya gitti işte evde kaynanamla pinekliyolar:D
(1,314 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Çocuk gelişimi zor
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Çocuk gelişimi tercih ettim sosyal hizmetler geldi gitmedim. Çocuk gelişimi bitirirsem hiç yoktansa çalışmayı düşünmüyorum da tabi hayat ne gösterir bilinmez kreşte fln çalışma imkanı bulurum diye düşündüm bu sene tekrar girecegim. Matematik sayısal çocuk gelişiminde yok bende o yüzden seçmiştim 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Ayy benimde matematik sıfır çocuk gelişimi okumayı düşünüyorum bilmiyorum ama ya 
0 oy
(124 puan) tarafından
Cocuk gelisimi oku canım. Calismasan bile cocugunu yetistirmede faydan olur. He calisirim dersen o da guzel. Ama sosyal hismetlerde is bulabilecegini dusunmuyorum.
0 oy
tarafından
Ben aciktan sosyal hizmetler okuyorum zaten konulari hep cocuk gelişimi ve hasta bakımı ezber isi matematik yok bir mezun olaydım son donemim insallah 
0 oy
(24 puan) tarafından
İkiside boş bölüm atamaları hiç yok senin için zaman kaybı olur ama illa okumak istiyorum diyorsan çocuk gelişimi oku  en azından özel sektörde çalışma imkanları daha fazla
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Ben sosyal hizmetler okuyorum 1. Sınıfım bitti çok şükür suan 2. Sınıf kayıt yenileme yapmam lazım ama doğumum sınav zamanına denk geliyor o yüzden bu seneyi dondurcam. Şahsi fikrim olarak sosyal hizmetleri tavsiye ederim.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 79 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Derineylem11 (878 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 240 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Manas (915 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Evin6231 (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 256 göst.