0 oy
135 göst.
Aile kategorisinde (62 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşim çocuğumuzla çok fazla vakit geçirmiyor işten eve evden işe 3 vardıyali calisiyor mesai yapıyor yarim saat çocukla ilgilense ben dus alayım diyorum onda da çabuk cik diyor 3 aylık oğlum kayinvalidem yakın git annemlere diyor çocuğu ona verince.. ve hiç biseye tahammulu yok bikac kez çocuğun yanında bna bağırdı dün de üzerime yürüdü başıma vurdu benim oğlum onun kucagindaydi çok ağladı almak istedim vermedi yemek hazirlamistim o yerken bn oğlum sagilmis süt içiyor durmadı onu ısıtıp icirdim o tam yemeği bitirmişti çaya geçmişti ben oğlumun altını değiştirdim yanıma aldim arada ona oyuncak verip arada yemek yedim ilgilendim daha 10 el olmamıştı 40 saat yemek mi yicen simdi sen dedi bağırdı görmüyor musun barlasla ilgilenerek yedim sen biraz baksan adam akıllı yerdim yiyemedim bile dedim boşver ben sen gidince biseyler atistirdim uyuyunca oğlum dedim geldi neyine boşver diyosun ne diyorsun bna dedi sinirlendi bağırdı ugrasamam bn senle gidersin ananın evinde rahat rahat yemek yersin dedi vurdu kafama 

Niye erkekler böyle bnm eşim bna hiç yardım etmiyor market alışverişi pazar a falan bn godiyoŕum evde herşeyi 4 4 'luk istiyor çok temiz bi adam aslında kendisi ama anlayışlı değil ne yapmam lazım biraz daha sabırlı olması için yani bebekli evde sırayla yemek yenir durmaz sa herşey eskisi gibi olmaz bazı şeyler aksayabilur 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ne yapsanda değişmez bu tip erkekler canim çocuğuyla bile vakit geçirmeyen sana mi yardim edecek cok tuhaf iyiki bi calisiyosa 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 119 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mmbb (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 303 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 184 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu
0 oy