0 oy
63 göst.
Aile kategorisinde (313 puan) tarafından
39 günlüğüz

Aslında sorun kakamı yoksa başka birşeymi bilmiyorum cidden anlamadım kızımın bir derdi var ama çözemedim

Normalde kızım kakasını hiç yapamıyor ilk önce ılık duş alıyoruz sonra zeytinyağıyla gaz masajı yapıyoruz ondan sonra rahat yapıyor rahatlıyor uyuyordu ama kendi kendine hiç yapmadı yaklaşık 2 haftadır durum böyle

Neyse en son kakasını dün sabah yaptı dün öğlenden bu yana çok aşırı huysuz ne yapsak susturamıykruz masaj falan işe yaramıyor kabızlık için fitil koydum normalde fitili yarısı girmeden arka tarafı uyarılıyordu yapıyordu ama bu sefer fitil de fayda etmedi

Ve dün çok kustu normalde de çok kusa bir bebek ama dün normale göre daha fazla kustu

Bugün doktora götürecektir ama bütün hastaneleri aradım hiçbir yerde pazarları çocuk doktoru yokmuş

Ne yapsam susturamıyorum ağlasın ağlamasın değil 24 saat ayakta durur bakarım

Ama derdini anlamıyorum kakasını ağrı sancı yapıyor diyorum masaj yapıyorum yok yapmıyor

Bi yerinde ağrı mı var bilemedim sesi de kısık

Ay baya uzun oldu ama

Şimdi olan şeyleri yazayım

Ses kısıklığı

Kusma

Kaka problemi

Huysuzluk

Yemekte çok değil ama hafif hafif ağlayıp sızlanmaları var

Reflğden de şüpheleniyorum ama o ağrı yapıp rahatsızlık verirmi bilmiyorum

Napcamm benn

O acı çektiğini gördükçe oturup onla ağlayasım geliyor çok üzülüyorum 

1 cevap

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım acile gidin mamayla mı besleniyor mutlaka damla al bağırsak düzenleyici fayda yok gibi duruyor ama probiyotiğin çok faydası oluyor biogaia ya da metsil al bi şişe bitene kadar belki anlamazsın ama düzenli kullanınca faydalı olduğunu anlayacaksın ben biogaia altı ay kullandım hiç kabızlık ishal yaşamadık
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 89 göst.
17 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oflu61oflu (605 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 395 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Frtnzn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 49 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde Aysekulder (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
24 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Can_su (220 puan) tarafından soruldu

381,715 soru

11,427,605 cevap

34,987 kullanıcı

...