0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Oglum 15 aylik 1 kez uyutunca en son 1 gibi uyanmis oluyor aksam 8de uyuyor. Ama 6dan sonra o 2 saati zor geciriyoruz. 2 kez uyuyunca da 4 5 gibi uyanip 10 gibi uyuyor. Sizce hangisi daha saglikli

10 Cevaplar

0 oy
(164 puan) tarafından
Bazen tek uyku bile yapmiyor ama benim kizimin uykusu cok hafif 19 aylik oldu tek uyku uyuyor yatinca ama gec kalkar oglene dogru kahvalti sevmiyo bisey yemiyo zatende oyuzden bizim bi 6. Aydan sonra tek uyku oldu uyusada saatlerce uyumaz zaten malesef
(2,252 puan) tarafından
Biz sabah 7 gibi ayaktayiz canim
(164 puan) tarafından
Sabaha kadar yüz kere emiyo zaten canim
-Reklam-
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Yani sen kendin düzenini bilirsin mesela ben sekiz de yatirmam sonra çocuk sabah namazında uyanır gece on onbir gibi uyusun işte sabah da biraz daha vakitlı uyanir geceler uzun 8de uyusa olmaz  

Sabah erken kalkıyor dur saten öğlen uyut bırazda ikinci vakti uyut eğer sabah geç uyanırsa ne öğlen ne ikindi ikisinin ortası yani öğleden sonra uyut ikindi gibi uyanmış olur gece de geç uyur 
(2,252 puan) tarafından
Canim aksam 8de de uyusa 11de de uyusa sabah 7 de ayakta malesef
(1,897 puan) tarafından
Yok öyle deil o zamanla oturacak uykusu geç uyanmaya alışacak sen ckk erken uyutmaya alıştırmasin oyuzden uyuyamiyor yediye kadar uyuduguna bile şükür et ben yatirsam sekizde vidaha uyumaz
Sen dışarı felan çıkar iyice oyalana gece 12 1 e kadar öyle öyle geç uyyyo geç uyanacak zamanla
(2,252 puan) tarafından
Anladim canim sağol
0 oy
tarafından
Kuzum benim kzimda bir hafta sonra 15 aylık olacak bazen tek uyku yapıyor akşam 9da uyuyor bu sefer 11de geri kalkıyor saatlerce uyumuyor onun için iki uyku yapıyorum
(2,252 puan) tarafından
Sanki 2 uyku daha iyi canim evet biraz daha boyle gitsin bakalim
tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
15 ay için tek uyku ideal olabilir ama şu şekilde uyku gerilemesi var takip ediceksin canım artı gündüz 4 den sonra ki uykular gece uykusundan çalar tek uyku yaparsan 12 de yatırıp en fazla 2 buçuk da uykusunun bitmiş olması lazım 6 san 8 e kadar olan uyku kesinlikle çok yanlis
(2,252 puan) tarafından
Cok sagol canim. Bilgin var bu konuda sanirim. Bir de emerek uyuyor bunu nasıl aşacam ya onerin var mi
(692 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ben bazen yarım saat uyutoydum
tarafından
Rica ederim canim uyku eğitimi aldım ben danışmandan o yüzden tecrübem çok. Canım emerek uyutmucksin yatağına koyucaksin ve elinle başlarda sırtını sivazla zamanla onunda çekersin başta elbette direnecek ama sen pes etme eline sevdiği oyuncak ver ve yatağına koy

Rica ederim canim o saatten sonra her bir saat gece 3 saatte bedel
(2,252 puan) tarafından
Cok sagol canim cok zor bir surec gozum kesmiyor umarim yapabilirim
tarafından
Asla pes etme canim emin ol 1 haftaya alışır sen kararlı ol
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Canım.bizimde aynı şu anda.

Tek uyku yetmiyor iki çok geliyor gece çok geç uyuyor. 

Ama tek uyku uyuduğu zaman gece daha iyi uyuyor o yüzden tek uyutuyorum artık.

Ama akşam zaman gecmiyor harbiden yada kucağımda sızıyor
0 oy
tarafından
Bizde 16 aylığız 15 aynı siz gibi kararsızlıkla geçti Bi 2 uyku bi tek uku yapa yapa 15 gündür düzene girdik şükür tek uyku yapıyoruz artık 
0 oy
(612 puan) tarafından
Bebeği onbir aylıktan beri tek uyku uyuyan anneden tavsiye ister misin :)) kızım sabah sekiz gibi kalkıyor onbir bir arası bı saatte uyuyor bazen sekiz on arası da uyuyor. Bizimkini dışarı çıkar ertesi güne kadar bile uyumaz
0 oy
(402 puan) tarafından
18 aya kadar iki uyku yaptı kızım 

Çok mutluydu o şekilde 

Yani tek uyku yetmiyordu 

Sende çocuğunun mutlu olmasını göz önüne alarak 

Tek mi çift mi karar ver yani bebeğin huzuruna kalmış bişey 

Şimdi 20 aylık son iki aydır tek uykuya geçti kendi isteğiyle günde iki saat uyuyor gayet yeterli 
0 oy
(636 puan) tarafından
18 aylık oğlum hala 2 uykuya devam.  Gündüz 7 gibi kalkar. 10.30da yatar 12.30da kalkar. İkindinde 4 gibi yatar 1 saat bazen 2 saat. Gece de 10da uyur. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 34 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Seda123 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Bosver (12 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 151 göst.