0 oy
482 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar bir bucuk aylik bebegimi gorumceme birakip bebek arabası almaya gittik sozde cok acelemiz var kirk dk otobüs gelmedi minibuse bindik o da cok dolandirdi bir saat de orda gitti neyse normal bi bebek arabası alicaktik 900 e travel sistem gordum 1300 du gorunusunu cok begendim esimin digerini istemesine ragmen aldik kasada kart bloke oldu esim arkadaslarini ailesini ariyor ya yok diyorlar ya yapamıyorlar para transferini en son bi arkadasi atmis o arada arabayi kaldirmislar  biz gittik zannedip tekrar kurdular vs dort bes saat uğraştık cok asiri stresli ve yorucu bir gunden sonra simdi travelin otobüse binerken kapanmadigi icin sorun oldugunu okudum hem pismanim hemdr bu kadar zorluktan sonra esime nasil degistirelim diyecegim cok kızacak acaba birsey demesem mi stresten midem bulaniyor siz olsaniz bu kadar stres olur muydunuz :(

10 Cevaplar

+1 oy
(1,863 puan) tarafından
Bence deme artık kocanla aran bozulur:)olmayan ara işte uzer seni deme
tarafından
Son cümleni anlamadım canim ,galiba demicem
-Reklam-
+1 oy
(7,481 puan) tarafından

Ben bebeğim 1 aylıkken Anadolu dan Avrupa yakasına gitmiştim annemlerle . Çok rahat geçmişti benim için :) ta karsilardan aldım geldim arabasını ve gitmeden de incigina cincigina kadar araştırıp aldim. Keşke yavrunu birakmasaydin bu kadar stres olmazdin.  Ayrıca tabi ki soyle kocana. Rahat edemedikten sonra adam mutlu mu olacak sanki verdiğin paraya yazık olur  . Kullanma gördüğün yorumu ekran al eşine at çok üzüldüğünü belirt kullanışsız olacağını şöyle senin suçun yok sonucta

tarafından
Ben birakmak istemedim gorumcem birakin diye israr etti
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Travel pişmanlıktır fakat otobüste neden kapatıyorsun anlamadım 
tarafından
yer kaplamasin diye
(4,697 puan) tarafından
Toplu taşıma kullanan biriyim hiç kapatmadım çocuğum arabanın içinde oturur niye kapatayım ki böyle birşeyi ilk defa sende gördüm
0 oy
tarafından
Valla cnm her erkek kızar bunu bil ve değiştir bizde olsak bizde kızarız çünkü kullanırken içine sinmiycek birde keşke orada sorsaydn ben alırken dikkat ettim mesela toparlanp valiz gibi çekebiliyorum memnunum 3 seme olacak maşallah girip çıkmadığım yer kalmadı hatta market pazar alışverişimi bebek arabasına koydum kendi ağırlığının daha fazlasını taşıdı masAllah banamisin demedi
tarafından
Canım aceleden stresten hic aklima gelmedi
(348 puan) tarafından
Hangi marka hangi model canım? Ben de öyle valiz gibi çekilebilenlerden istiyorum da memnunsan bakayım bende
tarafından
Ben çok memnunum cnm Kraft modeli
(348 puan) tarafından
Bakacağım teşekkür ederim :)
0 oy
(672 puan) tarafından
Cnm 3sin zar zor almış .alırken seni kirmamis bişe dememiş o yüzden bişe deme adam hem üzülür hemde kızar. Yoktna yere aranız açılır. Zaten bebek raabasiyla su dönemlerde otobüse binilmiyor sadece yakın yerlere girebiliyorsun. O da park filan.bende aldım ama çok kullanmadım zaten bebeğim arabayı sevmedi. Yürümeye başladı hiç binmesi. Öle duruyor. 
0 oy
(2,265 puan) tarafından
Bebegini birakmasaydin hic elin ayagin boyle dolanmazdi aklin kalmazdi en azindan. Esine soyleme biton tantana eder simdi otobuslerde esek gibi alcklar alan gelene kdar beklicen 
0 oy
(682 puan) tarafından
Bence uğraşma ne güzel beğenip almışsın çok da uğraşmışsın.Bebek arabasını otobüste illaki katlamak mı gerekiyor ki ben katlaman kullandım ne olacak ki.
(1,862 puan) tarafından
Trafikte tehlike birde yer kaplıyor diye burda belediye dolmuslara otobüslere yazı asmış birde gecen kadının biri kapamamış bebek içinde bir anda kaymıs en öndeki tutmus arabayı bence söyle güzellikle anlat anlar eşin stressliydik karar veremedim tam diye sonra birlikte otobüse bindiginizde basınıza gelir kapanmaz kızar sana
0 oy
(2,584 puan) tarafından
Bence söyle eşine kızar biraz ama bide söyle düşün 1300 lirasını geri alıcak ona göre uygun bişey alırsınız onunda içi rahatlar parayı başkası attı dedin çünkü borcu hafifler biraz bence 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Değiştirme ya kullan gtsin canım arızası olurda eşin görürse iade edrsinis zaten böyle şeyleri internetten almak en güzeli helede bebek varken kim uğraşır gidip almakla
0 oy
tarafından
Bu kadar stres olmam canım gider değişirim neden kabul ediyim sonuçta arizali

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 128 göst.
16 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Piz_za (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.
26 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavintuba (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 942 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 213 göst.
24 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde YiğitAli'm (26 puan) tarafından soruldu

397,475 soru

11,887,961 cevap

36,006 kullanıcı

...