0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

İlk gebeliğim ve bulantı kusmam kesildiği günden beri endişe ediyorum. Şuan sadece göğüs hassasiyetim var aşırı derecede. Yarın kontrolüm var 3 haftadır gitmedim. Bize dua eder misiniz. İnşallah iyidir bebeğim.

11+5

1 cevap

0 oy
(731 puan) tarafından
Kaç haftalık hamilesin? Ve her hamilelerde kusma ağır bulantı olmaya bilir bende hiç olmadı ve halden de yok bazen hamile olduğumu unutuyorum bile o derece rahatım ve bebeğimde çok sağlıklı endişe etme 
tarafından
11+5 im canım aslında baştan beri bulantım yoktu ama bir ara felaket arttı  10 güne yakın başımı kaldıramadım bulantidan sonra kesilince işte endişe ediyorum:(
(731 puan) tarafından
Rahatlarsın artık çok normal haftan ilerledikçe daha da azalır benim gibi karnı burnunda hamileliğin tadını çıkarırsın bende korkar dım kalbimi durdu acaba filan diye stres yapardım ama her kontrol de maşallah cin gibiydi bu haftada bulantın olmaması normal rahatlamışsın dır artık çok nadiren yemeklerde hassasiyetin olur onu bile yaşamayan var
tarafından
Evet canım et taze fasulye tavuk bunlardan tiksinme halâ var teşekkür ederim canım rahatlatıcı sözlerin için Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 195 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Posedion (1,987 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 198 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 180 göst.
14 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,598 cevap

34,745 kullanıcı

...