0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından

çocuğumda bir takım sorunlar var doktorda pek çare bulamayınca hocaya yöneldik duyduğuma göre çocuğun rahatsızlığı olup ta doktor çare bulamayınca duayla düzelenler var ben hayatımda hiç böyle biseylere inanmadım  yapmadım da hep uzaktım ama konu evlat olunca insanın yapamayacağı şey yokmuş hocaya sorunlardan bahsettim oda çocuğuma dua muskası yapmış fakat bana da yapmış ben ne alaka anlamadım okuyup tercüme edermi lütfen birisi cami hocasına da göstereceğim iyi birşeyse kullanacağım çocuğum iyi olsun istiyorum bu muska benimki açıp baktım anlamadım ne yazıyor

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(1,077 puan) tarafından
Hic anlasilmiyor canim ya. Ama suriyeli bulursan bazilari  okuyabiliyor
(104 puan) tarafından
peki teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anneye de yapılıyor evet ama içeriği hakkında bi şey diyemem 
(104 puan) tarafından
evet bende anlamadım
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Iyi geliyor genel de duadr . Biz bilemeyiz ne yazdığını 
(104 puan) tarafından
peki teşekkürler
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Arapça yazmış lakin bu nasıl yazı ya okumayida yazmayida bilirim ama bu ne abi ya 

Okunmuyor ki neyse hayır olsun 
(104 puan) tarafından
yani acaba nasıl yazdı ne yazdı kafam bir milyon
0 oy
tarafından
Eee sorsaydın bana niye yaptın diye hem hoca niye sana kötü bişey yapsın ki yada kötü muska neden? 
(104 puan) tarafından
kötü bişey mi yaptı dedim ben tekrar okuyun isterseniz sordum söylemedi nazar için dedi çok kötü göze geldiniz dedi bende merak ettim içerikte ne yazıyor farklı birinden duymak istiyorum içeriği
0 oy
(391 puan) tarafından

Az çok anladım,korkma. Kalem süresinden ayet var çözebildiğim. Onun sakinleşmesi için yazmış, diğer ayetlerin hangi surede geçtiğini hatırlayamadım. 

Duanın gücüne inanmalısın
(104 puan) tarafından
peki çok çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 181 göst.
0 oy
7 cevap 296 göst.
27 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 624 göst.
0 oy