0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından

Kızlar varmı böyle bir uygulama ben gün içinde bi kaç kişinin whatsappına bakıyorum saat kaçta girmiş diye bu gğn aklıma takıldı acaba böyle bir uygulama varmı dır benim o kişiyi takip ettiğimi anlıyor mudur normalde umrumda değilmiş gibi davranıyorumda :D

4 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Yok diye biliyorum 
-Reklam-
0 oy
(928 puan) tarafından
Yok canım öyle bir uygulama varsa da inanma dolandırıcilar öyle siteler uyduruyorlar bazen 
0 oy
(2,280 puan) tarafından
Var kullananda çok 
(2,280 puan) tarafından
Ben bi ara indirdim geri sildim
tarafından
Neymiş o merak ettim
(2,280 puan) tarafından
Adını bilmiyorum ki Google Play'da var indirdim baktım ücretli geri sildim
0 oy
(245 puan) tarafından
Evet var yüklüyse görür. Ben de kullanıyordum bir ara :) Kardeşim şuan bi uygulama kullanıyor kim bakmış görüyor durum atıp geri silenler filan 24 saat dolmadan silinmiyor. Mesaj yazınca herkesten sil yapsan bile silinmiyor gözüküyor :D
(11 puan) tarafından
Ayy çok kötü ozaman :D rezil oldum
(6,681 puan) tarafından
Bende ayni whatsapi kullaniyorum ama profilime kimlerin baktiği gorunmuyor silinen şeyler kaliyo ama beni kimler izliyo goremiyorum
(245 puan) tarafından
Öyle söyledi özelliklerini de o yüzden gbwhatsap aero filan dedi de kullanmadığım için şimdi bilmiyorum :))
(6,681 puan) tarafından
canim profile kimlerin baktiğin gormuyorum ama silinen mesaj ve durumlar benden silinmiyo belkide ek olarak baska bir uygulamada kullaniyo ola bilir
(245 puan) tarafından
Olabilirr belki de öyledir

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 149 göst.
0 oy
0 cevap 149 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sezgin (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 176 göst.
17 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 996 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (170 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,086 cevap

34,862 kullanıcı

...