0 oy
1,016 göst.
Diğer kategorisinde (1,722 puan) tarafından

Arçeliğin ankasrtesini kullanıyorum ama ocakla ilgili sorunum var. Kızlar 3-4 kere çıt çıt yapıp yanıyor elimi çekince kapanıyor tekrar yakıyorum üç dörr sn ye elimi çekmiyorum yandığı halde ama yine kapanıyor. 5-6 kere yakmaya çalıştığım bile oluyor. Sinşrlerim bozuluyor eşimde bu durumun normal olduğunu söylüyor o yüzden garantisinide aramıyorum daha 8 aydır kullanıyorum ve en başından beri böyleydi. Sizin ocaklarınız da böyle sıkıntılı mı eğer değilse garantiyi çağırcam

12 Cevaplar

0 oy
(2,266 puan) tarafından

Gazda sorun vardır bence canım benimkide arçelik bi kere oldu bende çevirdim biraz bekletip öyle üstüne bastırdım bazen gaz gelmiyor  sanırım ben her kullanımdan  sonra  gazı vanadan kapatırım sende de öyle olabilir yada gaz az açık olabilir

(1,722 puan) tarafından
Yok hemen ateş alıyo yanıyor ama elimi çektiğim anda sönüyor 5-6 kere böyle oluyo artık bozulcak dşye korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(816 puan) tarafından

dugmesini yerinden cikar bak icinde yay varmi yokmu yoksa eger o yuzden yanmiyordun bnim ocagim kucuk gözü o sekilde icinde yayi  yokmus o yuzden yanmiyor bn kiraci oldugum icin biseyde yapamadim markasida degisik bi marka o yayi temin edemedim. 

(1,722 puan) tarafından
Bi tanesi değil hepsi öyle yapıyo sinirleniyorum artık arayacam garantisini
(816 puan) tarafından
ara o zamn canim normal degil oyle olmasi
0 oy
tarafından

Benim kaynanaminda arçelik gri metal renginden olandan aynı sen gibi sorumu var ama.benim bosh öyle sorunum olmadı hiç olmasında çok sınır bozucu bir durum :D 

0 oy
(290 puan) tarafından

Canım ben ocak yandığında tam çekmeden 2-3 kere bastırıp öyle çekiyorum elimi. O zaman sönmüyor. Emniyet kilidi olduğu için öyle ama için rahat etmiyorsa bi müşteri temsilcisi ile konuş istersen.

0 oy
tarafından

Bnim ocgim da gri ceyizimde islatmislar mi napmislar blmyom ne yaptysam ckmadi yanik izi gibi baloncuklr ne yapsam ckmyo hersy dendim sirke fln hc bri yaramadi  baska izlee ckyo ama onlr ckmyo hrlde yeni ocak alcm ilerde

0 oy
(4,875 puan) tarafından

Canım ocak gözlerini temizle belki içine bişey gitmişse  yapıyor da olabilir.

(1,722 puan) tarafından
Zatten 8 aylık evliyim ilk günden beri böyle sonradan olsa dediğin doğru bilmşyorum servsi arayalım.bi
0 oy
(69 puan) tarafından

Anneminkide ocaklı fırın citcitli 14 15 yildr kullandı bozulms citcitlar gazla alakalı değil seninki yeni daha ara servisini bence 

0 oy
(336 puan) tarafından

Annemlerin ocagida öyle benim ocagimda ama çok sorun değil benim icin

0 oy
(100 puan) tarafından

Canım çocuk emniyet kilidinden kaynaklı bir şey . 

Kullanılışı çok basit :  çakmağı basılı tutup gazı açacaksın ocak yandıktan sonra  bırskmayacaksın hemen. Yandıktan sonra gazı biraz daha açacaksın öyle gazdan elini çekeceksin. Yani püf nokta yandıktan sonra gazı açmak yani ocağın ateş seviyesini yikseltmek

(1,722 puan) tarafından
Çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim :) denemediğim açma şekli kalmadı ama böyle denemedim :)
(100 puan) tarafından
Dene bakalım inşallah olur.  Benim de  fıtınlı Ocak Profilo. İlk başta herkes sinir olurdu hala bile kaynana m laf eder durur ama iyiki sd öyle diyorum kızım arada çakmağı çakıyor falan Allah koruyor sonrada çocuk emniyet kilidi. İşe yararsa yaz ;)  yaramazsa sigortası bitmeden servis çağırın derim
0 oy
(475 puan) tarafından

Çakmak yerleri su almıştır yada nem cnm bende yaşadım aynı sorunu servis gelip çakmaklarını değiştirdi buraları kuru tut dedi hep

0 oy
(261 puan) tarafından

Canım demir döküm kullanıyorum ben sanırım aynı ocaktan bahsediyoruz basılı tutacaksın tamam ama hemen basılı tutup çekmeyeceksin elini tuttuğun yeri basılı tutuluyken hafif döndürüp birakacaksin

0 oy
(581 puan) tarafından

Canım elini hemen çekme biraz bekle hele tekrar kapanacak mı.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 233 göst.
6 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rabia... (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
17 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 145 göst.
28 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 114 göst.
8 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busra-S (0 puan) tarafından soruldu

377,345 soru

11,292,584 cevap

34,711 kullanıcı