+1 oy
803 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Benim 4 sene cocuğum olmadı pkoluydum. Hep hastanelere doktorlara giderdim tedavi olurdum ağlardım dua ederdim. Eltiminde 1 oğlu vardı banada hep çocuk yapmayı düşünüyoruz işte 2 ciyide istiyorum falan bende hayırlısı yenge derdim hep ama benim cocugumun olmadıpınıda biliyordu bçve yüzsüz yüzsüz hep bu lafı söylerdi bana. Neyse bu hamile kaldı kızı oldu doğumdan çıktı yatağında beni arıyor bende evde oğluna bakıyorum görüntülü arıyor gizeeemm bak kızımaaaa dedi bende mahsallah Allah uzun ömürler versin cok tatlı yenge falan dedim. Neyse ben tedavi oldum falan Allah işte bende hamile kaldım bunun bi suratı düştü öğrenince. Kaynımda tamam artık bizimkilerin pabucu dama atılır dedi eltim kıpkırmızı oldu. Bende allah izin verdi doğurdum kaynanama dedim anne şu telefonumu verirmisin dedim verdi aradım eltimi görüntülü yengeeeeee bakarrmısssııın kıızııımaaaaa dedim sırıttı hayırlı olsun dedi kapattı. Şunu demek istiyorum Allah kimseyi fesat insanlarla karşılastırmasın. 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amin canım ama uzak dur herşeyinide anlatma bırak yaptığı çok kötü ve yanlış birşey insan ne kadar incinir ne kadar üzülür dusunmuyor bile hadsiz ap t a l ,gözü falan değer nazar olur ben çok inanırım anlatma hamileliğin ile ilgili hiç birşeyi
(394 puan) tarafından
Yok çok anlatmam zaten konusmam onunla
tarafından
İnşallah sağlıkla alırsin kucağına bebeğini herşey gönlünce olsun rabbim olmayana hasretini cekenede nasip etsin kimseyi evladiyla evlat acisiyla sinamasin
(394 puan) tarafından
Çok çok amin
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından
Amiiiiiiiiiiinnnn
0 oy
tarafından
Aminnn Allahım saglık sıhhat huzur versin yuvanıza canım analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah olmayan herkese nasip etsin ❤️ 
(394 puan) tarafından
Amin insallah canım benim. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
0 oy
(67 puan) tarafından
Amin amin ne kadar ayıp utandım onun yerine ben hep derdim Rabbim sen bana bir evlat verdin çok şükür benden al daha olmayanlara ver nice isteyipte kavuşamayan Lara nasip eyle derdim çok arkadaşıma dua ettim 2 sinin çok şükür çocuğu oldu ne sevindim şimdi 2. Ye hamileyim yine duam dilimden asla düşmez rabbim olmayan nice hayal kurup evlat sahibi olmak isteyenlere de nasip etsin 
(394 puan) tarafından
Amiin kuzum Rabbim senide bütün hamileleride bir avazda kurtarsın olmayanlarada tez zaman da versin
0 oy
(5,338 puan) tarafından
Ne kötü bişey yaptığı şey taş kalpli mi onu yapan öyle
0 oy
tarafından
Rabbim herkesjn gonlune gore versin. Aminnn

Sabredersen, her sey senin olur 

Tecrubeyle konuşuyorum 5yillikkk
0 oy
(83 puan) tarafından
Benm eltimde kızımn ilk doğum günün de pastaya parmaklarını soktu herkesm içinde bde kızımın millet garpsedi  olursa doğum günü yaprsa aynısını yapicam ve ilk doğum gününde herkes altın para verrken amcasinyengesi bikini aldı dusunrmsun bende erkek mayosu alicm çok iylk yptm gormedm
(394 puan) tarafından
Kırılır o parmakları insallah
(83 puan) tarafından
Hep fesatliktan benm.kzim ilk kızım banada hep senin kizni elinden glse kendi nüfusuna alcklar.der kaynananm.kynpederim kız çok istems.olmams ondan bu kdr dusknler  onlarda o batyor smdi ben zorla sevdrmyorm onlar seviyor
0 oy
tarafından
Ben nunu görümcemle yaşadım tüp bebek tedavisi gördüm bekar görümcem var 33 yaşında evli olan ve kayınvalidemle oturuyoruz ben o dönem tedavi görüyorum biliyor hassasım eşimde ben de çok istiyoruz. Durdu bekar olan görümcem için bence evlense isterse hemen çocugu olur, ben de istesem hemen doğururum simdi diyor. Ben 25 yasındayım bunu diyen görümcem 39 insan niye böyle birşey der ki ben zaten kendimi eksik hisseditoeum o dönem eşimi mutlu edemezsem diye. Hayır bide kadınlar 30 dan sonra yavaslar simdi bekar olan evlencek seneye ya cocugu olmazsa onunda? Allah isteyem herkese versin ama benim canımı orda cok acıttılar beddua etmedim ama allah biliyor içimi
(394 puan) tarafından
Allaha havale et. Öyle insanlar fesat insanlar işte
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ne pis insanmış yaa benim eltimde çikolata kisti var konuşmam zerre kadarda sevmem ondaki kibir kimsede yok ha benim olmasaydı onun olsaydı oda aynısını yapardi ama ben hiçbir zaman kızımı onun yanında sevmedim birdefa yanlışlıkla annem annem dedim vicdan azabı çektim nispet olarak algılar mi diue kaynanam kızımın resmini dolaba yapistirmisti sonra kaldırdı o görüp üzülmesin diye hiç alınmadım doğrusunu yapmış dedim 
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Manyak kari benim eltim hamile kaldığımi öğrendiğinde çığlık atıp boynuma sarilmisti hemen mutluluktan hatta kızının küçüklerini dökmüştü bunlar temiz istersen veririm giydirirsin demişti . Ayyy ne büyük hasretti yaa hatırlayınca içim eridi resmen . 
0 oy
(134 puan) tarafından
Eltinin yaptığı tamamen yanlış ama şunu bilmek istiyorum sen bu üzüntüyü yaşayan biri olarak çocuğu olan birinin sana nasıl davranmasını isterdin bazen istemeden kırıyoruz çünkü
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Kimse yaşattığı  yaşamadan bu dünyadan ölmez
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Keşke böyle insanlar olmasa ama var işte düşüncesiz cnm sen buna her şeyini anlatma ne kadar az konuşursan iyi gider sagda solda anlatır abarta abarta bence
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Valla çok kötü bişey canım tam on yıl bebek sahibi olmak için çabalayan biri olarak bu tür şeyleri bende çok yaşadım.. arkadaş akraba tanıdık hemen herkes aynı bu tür şeyleri yaptılar bana.. tüp Bebek yoluyla oldu oğlum şuan bir yaşında artık o insanlar aranıyor bile çocuk olmadan önce her gün arayıp bak teyzesi söyle böyle diyenler artık yoklar.. Allah  havale ettim ben..rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın bu tür insanlarada Hidayet versin inşallah
0 oy
tarafından
En güvenmediğin insan o olsun canım
0 oy
(712 puan) tarafından
Allah kolaylık versin bacım böylesi insanla da bende o zaman oğlumu yeni kaybettim kayinvalidemle altlı üstlü oturuyoruz bizdeydi o sıra yigeni aradı hala annemlere gittik dönüşte sana da ugricaz diye felan anne de bana dedi kızım ben yukarı çıkayım dedim yok anne söyle buraya gelsinler olur mu öyle şey diye neyse çay vs. hazırladım yigeni annesi karısı bide kaynanası o sıra karısı da ikizlere hamile neyse geldiler çay felan verdim oturuyoruz benimde bekar birisini söyledi işte yigeninin kaynanası anne de hayırlı kapılar çıkarsın Rabbim karşısına dedi senin bekar kızın var mıydı felan dedi yok benim kızlarda evli dedi bu sefer Rumeysa da mı evli diye sordu o benim gelinim deyince kadın ilkten afalladi he kızım senin beben yok mu dedi bu sefer ben sesimi çıkarmadım kayinvalidem dedi oğlumuz vardı yeni kaybettik dedi neyse kadın okuyormuş işte hasta olanlara çocuğu olmayanlara felan gel seni de okuyayım dedi yok teyze sağol dedim aradan vakit geçti ablamın biri geldi (küçük görümcem) onun da 3 tane kızı var zihin açıklığı için felan okurturken bu sefer bana da geldi söyledi gel seni de okuyayım çocuğun olsun yok teyzem sağol sen ablamları kızları oku dedim o sıra o okurken büyük ablam geldi noldu felan diye sorunca annem de söyledi kızım sizde oturun teyze zihin açıklığı için okuyor dedi neyse ablamda tam okunma biteceği zaman oturdu kadın bu sefer okunma bittikten sonra ablama kızım siz geç kaldınız bu bacı (benden bahsediyo) inanmıyor ama bana senide onunla başka sefere okurum dedi anneyle göz göze gelince anladı cevap vereceğimi teyze dedim bende sağlıklıyım kocam da sağlıklı Rabbim verirse tabiki de isterim ama biz şuan düşünmüyoruz ben evladımı zaten yeni kaybettim deyip balkona geçtim ellerim ayaklarım titreye titreye ağladım durdum 2 dj geçmeden anne geldi kızım gel gidiyorlar diye hiç sesimi çıkarmadim gitmedim de onlar gittiler direk oğlumun odasına gidip kıyafetlerini çıkarıp oturdum ağladım küçük ablam benim yanıma geldi kuzum üzme kendini bak sende Mustafa da isterseniz olur zaten o kadın eski kafalı boşver dedi büyük ablam da anneye kızdı kıza karışmasana kızın acısı zaten taze yeni yeni toparlıyor kendini görmüyor musun halini felan baya çıkıştı ama annenin tek gram suçu yok ki şimdi kızım var Allah'ıma şükürler olsun uzun oldu ama anlatayım dedim 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Gerçekten bu kadar kötü insanlar olabilir mi ya aklım almıyor
0 oy
tarafından
Yani hani elbise altın ev araba olsa kıskançlığı anlarım da çocuk çok farklı bişey asla kıskançlığı olmaması lazım

İlgili sorular

+3 oy
13 cevap 424 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 223 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 778 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 550 göst.