0 oy
658 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Kızlar 3 senedir bende bir kuşum var beyaz çok tatlı az önce uçsun diye çıkardım evin  içine benim kız odasında geldi pencere falan açık direk salona girdi bagirdir kapat kapat hemen diye kapıyı uçtu gitti arkasından baka kaldım. Geri gelirmi. Bide konuşuyor çok emek verdim evlâdım gibiydi kalbim acıyor çok üzülüyorum. Bise olmaz demi dışarda ya nasıl bulabilirim ne olur yardımcı olun fikir verin oğlumu geri getirim.

12 Cevaplar

0 oy
(8,898 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Bence çok zor geri dönmesi. :( inşallah bulursun 
(337 puan) tarafından
Insallah canım ya ailemdendi evlâdım gibidi çok alıştım bide eşimi aradim ağlayarak dışarı kafes koy muhabbet sesi ac dedi öyle yaptım inşallah gelir
(8,898 puan) tarafından
İnşallah çok uzaklaşmamıştır da gelir. Yoksa zaten kafes kuşu dışarıda yaşayamaz.
(337 puan) tarafından
Çok üzüldüm yaaa:((((
-Reklam-
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Ev kuslari disarda yasayamazlar canm malesef cok uzuldum evin etragina baksan agac felan var mi konmustur düşmüştür belki :(
(337 puan) tarafından
Bakmadığım yer kalmadı sabahtan beri nelere baktım bir bilsen:((
0 oy
(163 puan) tarafından
Çok üzücü sizi anlayabiliyorum benimde kuşum var gerçekten o benim arkadaşım iyiki var diyorum çok tatlı ve akıllı oda konuşuyor inşallah geri döner çok üzüldüm adınıza eşinizin dediği gibi yapın kuş sesi açın kafesinin kapağı açık şekilde olsun belki bir ümit gelir inşallah 
(337 puan) tarafından
Yaptim canım her yere de baktım komşularada söyledim hiç iyi değilim
(163 puan) tarafından
Eviniz onu açık mı yoksa binalar mi var tam olarak nasıl belki birinin balkonuna konmuştur bir kere biz köyde kaçırdık Allah'tan evin önü tarlaydı tarlanın sonuna kadar uçabildi sadece sonra yorulup düşmüş yazık geldiğinde nefes nefese ağzını açıp kapatıyordu bu tür kuşlar fazla uzağa uçamaz zaten dışarı çıkıp ismiyle seslenip aradınız mı acaba
(337 puan) tarafından
Mahalle canım önümüzde cadde var. Evlere kadar sordum aradim arka mahalleye baktım ağaçlara baktım göremedim hiç bir yerde kimsede görmemiş öyle diyolar kafayı yicem nereye gtti uçtu ki seslendimmi omzuma konardı öpücük atar gelirdi bu sefer gelmedi. Kendi kendimi yiyorum sabahtan beri
(163 puan) tarafından
İnşallah geri gelir ama gelmezse umarım biri alır ve sahiplenir havalar artık soğudu dışarıda kalırsa dayanamaz çok üzüldüm gerçekten ben kuşları çok seviyorum geri dönmesini çok isterim
(337 puan) tarafından
Dua et canım  inşalalh gelir
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Geçmiş olsum ama aklım çıktı gerçekten küçücük çocuk kaçtı sandım. 

3 senedir seninleyse gelme ihtimali yüksek 
(337 puan) tarafından
Daha gelmedi kuzum buda benim ewladimdi hiç iyi değilim Çok seviyordum hasta oldunda bile çok ağladım üzüldüm inşallah gelirya
(1,369 puan) tarafından
Hiç kuşum olmadı ki huyunu suyunu bilmiyorum hayvanların çok üzüldüm şimdi
(337 puan) tarafından
Çok güzel bir şey canım stresini alıp gidiyor sana bebek gibi bağlanıyor
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Gelmez ya :'( çok üzüldüm canım benimkide geçen sene kaçtı hemde bizle balkona girer çıkardı hiç kaçmaya bile yeltenmemişti ama gitti 3 gün ağladım çok aradık ama yok inşallah iyi birilerinin evine girmiştir benimki de çok konuşurdu seni çok seviyorum annecim demeyi öğretmiştim en son omzuma konar bıcır bıcır konuşur hiç susmazdı :'( 

(337 puan) tarafından
Aynı canım buda babacık annecim cicikus aşkım bebiş bebiş oğlum derdi ve bide öpücük atmayı öğrenmiştim sabahtan beri ağlamaktan gözlerim şişti yapamam onsuz o benim canımın parçasıydi
(1,621 puan) tarafından
Öyle canım ama çok zor dönmesi neler yaptık eşim mahallede çatılara baktı hep çok sevdiği bi toka vardı sürekli balkonda onla oynadıkama gelmedi açık camdan evin birine girmiştir canım
(337 puan) tarafından
Insallah birinin evine girmiştir iyi bakarlar canım bise olmasında
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Gelmez canim nasil bulup gelsin ins gelirde blmiyom 
(337 puan) tarafından
Gelmedi daha sabahtan beri bakmadığım yer kalmadı canım inşallah gelir kendimi çok kötü hissediyorum
0 oy
(846 puan) tarafından
Bende bir ay önce kuşumun üstüne bastım görmeden öldü bende çok ağlamıştım varken çok iyi oluyor bunlarla ama ölünce veya kaçıncı üzülen biz oluyoruz çok acı inşallah gelir  
(337 puan) tarafından
Senin durumun daha kötü canım ya gözünün önünde can veriyo allahım sabir versin kıyamam ya. Benim de aklım onda sabahtan beri arıyorum bulamadim kafayı yicem gözlerim şişti ağlamaktan çok özledim şimdiden çok zor bir durum alışmıştım kizimda çok ağladı
0 oy
tarafından
Bizim komşulardan birinin muhabbet kuşu kaçmış. Bizim pencereye konmuştu. Bizde onu sahiplemdik bir süre sonra hakkın rahmetine kavuştu. Ama.hangi komşudur bilmiyoruz
(337 puan) tarafından
Ayyy inşallah gelmesede iyi niyetli birinin evine girer de iyi bakarlar yaşasın yeter çok üzüldüm çok kötüyüm
0 oy
(7,379 puan) tarafından
benımkıde kactı ve gelmedı dısarıda cıkıp aradım ama bulamadım 
(337 puan) tarafından
Bende canım bulamadim heryere baktım hala kafesi balkonda belki gelir diye bir umut bekliyom
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Gelmez cnm sanmiyorum benimde iki tane vardi bir mavi bir sari bi ara seyahat icing arkadasima verdim oda satmis akrabasina com paraya ihtiyaci olmus bala aklima geldikce kalbim bir hos olur cok uzildum senin adina da
(337 puan) tarafından
Nasıl satmış ya senin kuşun ay yazık canım ya.  Insallah gelir bekliyorum bir umut dua edin olurmu çok üzüldüm kizimda çok üzüldü
(1,763 puan) tarafından
Vallaha cnm Ben yozgatta yasiyorum normalde ilcesinde bekarken Ankaradan almistim kafesi krakerleri filan snra dugunum olacakti ev dizmeye antebe gidecektik ailemle ona verdim onunda kocasinin halasi gelmis istemis oda parasiyla satmis getir geri filan dedim kavga etim ama getirmedi
(337 puan) tarafından
Dengesiz mis ya üzüldüm inşallah iyi bakiyorlardir
0 oy
(36 puan) tarafından
Insallah biri bulmustur.Resmi varsa ilan falan mi assaniz
(337 puan) tarafından
Nasıl acacam canım var resmi videosu
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Kedi köpek olsa eşyasına gelirde kuşu bilemedim gelir inşallah kafesi balkona koysanız kendi kokusunu tanır gelir belki
(337 puan) tarafından
Gelmedi canım:((
(2,651 puan) tarafından
İnşallah birisi bulmuştur iyi düşün iyi olsun demişler
(337 puan) tarafından
Bulundu canım yeni post açtım çok mutluyum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 301 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.