0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından

image

dün mahalleyi birbirine kattık bir adam eşimi tanıyor bir evo söyledi burda diye eşim gtti bende deil dedi. Eşim geri gelmişti. O adam gitmiş o evden almış getirdi şimdi yalan söylemiş ler onlardaymis çok mutlu oldum çok sevindim dua eden herkesten allah razı olsun mutlulugum paha biçilmez. Biraz şokta gibi ya nasıl düzelir derin derin nefes alıp veriyor korkmuş gibi. Yanina yaklaştım önce gelmedi baktı öyle sonra da böyle kafese konup öpücük istedi.

5 Cevaplar

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Aynısı bende de var canım çok değerliler onlar miniğim benim bizde kız arkadaş bulduk kızımız yumurtlamis onun yanına yolladım iki hatadır yok çok özledim oglusumu ben anneye bakıyor şimdi oğlusun babba olacakmış Allahım onun gibi çıkarsa çok mutlu olurum kız 
(4,061 puan) tarafından
Çok şükür canım bnm benimki konuşuyor bide bildiğin cocugum gibi oldu artık 4 yaşına girdi maşallah üzülür insan tabi bisi oldu diye bizimde kaçmıştı bulmuşlar demediler tesadüf ederi o evde tanıdık oturmaya gittik AA kuşum beni görünce aşkım annem canım demeye başladı dediler inkar nasıl edeyim bunu sokakta bulduk kuşlar olunca aldık al kuşunu kaç gündür azını açmadı yemek yemedi dediler bende tesadüfen bulmuştum
(337 puan) tarafından
Ayyy kıyamam  ya canım benim
(4,061 puan) tarafından
Kızımda onun sayesinde cbuk konusck gibi 5 aylikti anne baba diyordu cadim
(337 puan) tarafından
Maşallah maşallah cnm benim kız 3 aylik darısı kızıma
(4,061 puan) tarafından
Ay inş canım bnm
-Reklam-
0 oy
(849 puan) tarafından

Daha dikkatl olun artık çok sevindim adınıza . 4 tane eşek sıpası da bende var <3

(337 puan) tarafından
Aynen canım dünden beri yemeden içmeden kesildim ya maşallah allahım size bagislasin
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Onlar senin bi parçan gibi oluyo evladın gibi

Bulmana çok sevindim canım
(337 puan) tarafından
Aynen öyle canım ya inan dünden beri yemeden içmeden kesildim kendime gelemedin tsk ederim canım
0 oy
(53 puan) tarafından

Çok sevindim sizin adınıza <3

(337 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Çok sevindim bulunmasına gözün aydın :)
(337 puan) tarafından
Çok tsk ederim canım benim çok mutluyum yaaa

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 320 göst.
13 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve34 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 658 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 674 göst.
25 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmd8mrn (5,870 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 136 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Saregulsum (14 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...