+1 oy
110 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bebeğiniz gece yatmamaya başladı mı sürekli uykulu uykulu agladi mi ne zaman düzeldi :(((

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Maşallah diyeyim benim öyle sorunum olmadı 

Olanlarda normal sayılıyır ve büyüyor artık oda bir birey annesi :)

tarafından
Allah razı olsun canım benim evet hastayım. Hemde ciddi bi hastalık
Korktuğum başıma gelcek diye kendimi yedim bitirdim :((
Ama inatla gitmiyorum hastane
Ama eşim bu sefer dinlemiyorum dedi gidicez dedi bakalım artık
Herşeyin hayırlısı
Maşallah büyümüş 15 aylık olmuş kaç kilo
tarafından
Got lütfen ihmal etme
15 aylık  olmsina 10 gün varken baktı Dr dedi 8.100 Gr 70 cm
tarafından
Kız daha ne istiyorsun
Benim oğlan 18 aylık olacak bu ayın 28 de
Ama 10 kilo ☹ bıyunu hatırlamıyorum
Yerinde hiç durmuyor ama yemesi güzel hep aç benim sıpam
tarafından
Ama boyu ufak Dr çok kızdı bana
Bebimki asla yemio yese zayıf olsun asla sorun değil ama.yemio:(
tarafından
Çok üstüne düşme derim canım acıkınca mecbur yiyecek
-Reklam-
0 oy
(2,982 puan) tarafından
12 ayliktan beri boyleyiz. Iki ay boyunca dis cikardi onun huzursuzlugu vardi. Hasta oldu falan derken 16 aylik olduk hala geceleri uyanıyor mizmizlaniyor 
(2,982 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun cok zorluyorlar ya. Benimki hep ek gida aliyordu. Seninki de yavas yavas yemeye baslar emmeyi biraktiysa
tarafından
Asla yemio ya bı hafadir kestim sütten ama  daha da kötü oldu
(2,982 puan) tarafından
Diş dışında hasta dalan degilse zorlama ters teper. Benimki de arada yemeyi bırakıyor. Zorlamiyorum her seyden sadece gosteriyorum yer misin diyorum agzini yuzunu büküyor vermiyorum. Eline surekli salatalik makarna falan veriyorum bos durmuyor
tarafından
Ama benimki baya geri düştü akranalrindan.
Ondan üzülüyorum.
Diş de çıkarıyor
Bide bu hafta içinde çok talihsizlik ysadik.
Baaya burnu aktı öksürük coktu Dr iğne ve suruplar verdi daha o geçmeden idra yolu enfeksiyonu oldu ah daha o geçmeden buğun hep ateşi vardi
 hem dis her dönemde vardı.
E buna bunca uykusuzluk huzursuzkuk da eklenince afaladim kaldım :((
(2,982 puan) tarafından
Cok normal kuzum boyle istahsiz olmasi. Yavas yavas duzelicek insallah. Icine sinmiyorsa doktora soyle de istah acici şurup yazsin. Ben her gun karadut pekmezi veriyorum ondan beri istahi düzeldi tavsiye ederim
0 oy
(14,044 puan) tarafından
Aa o kadar büyüdükten sonra yine oluyor mu bu sorun bizim olmadı Allah'tan
tarafından
Bizim 1 hafta kalmisit 15  olmasına başladı dün de 15 oldu . Sanırım 64. Hafta atagi
0 oy
(2,593 puan) tarafından
valla bu zamana kadar deliksiz uyuduğu olmadı 3 saat uyanmadan uyuduğu geceler şükrediyorum ama uykusu olsa da gündüz de gecede uykuya geçmekte çok direniyor
(2,593 puan) tarafından
tek uyku iki uyku nasıl uyuyor gündüz ikiden teke düşmek çok sancılı bir dönem
tarafından
3 uyku idi ve yarım saat falandı şimdi ikiye düşmüş onlar baya kısa nasır uzuyo ama son bi haftadır gece gündüz ayağımda salliom
(2,593 puan) tarafından
benim oğlum yarım saatte uyusa şuan ikinci uykuyu asla yapmak istemiyor aslında dayanamıyor 7-8 saat uyanıklık çok fazla geliyor anlıyorum seni bende öyle ölüyor uykudan alıyorum ayağıma tam uyuycak gibi oluyor pat kalkıyor oda sersem oluyor aslında
tarafından
Evet ya benimkide birde uykuda sıçrıyor ağlıyor bilmiuom arada parkta falan ****** sevioz onlardan mi ürküo yada TLF veriyom mecbur yesin diye ondan mı ah hiç bilmiyorum annelik çok çok çok zor
(2,593 puan) tarafından
sıçrıyorsa birşeyden korkuyor olabilir izlediği şeylere çok dikkat et bende youtube den sadece hayvanları açarım resimlerine bakar seslerini taklit eder uykuya geçişte ve normal zaman da oku birkaç gün daha sakin birşeyler yapın özellikle korkan bebekler için kureyşin ve zilzal süresi var onları ayetel kürsi felak nas oku canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 76 göst.
10 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 164 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nur kalp (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 113 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 405 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,901 soru

11,461,734 cevap

35,050 kullanıcı