0 oy
110 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (687 puan) tarafından
Tam bilemedim ayrı ayrı mi randevu alınacak yoksa aynı doktordan mi çocuk doktorumu çözemedim çocuğu iki aylık olunca gorme ve kalca çıkığı için nasıl randevu aldınız lütfen yardımcı olun:**

7 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kalça ultrasonu için radyolojiye gitmiştik gözüne de kendi doktoru bakmisti cocuk doktoru bakti yani
(687 puan) tarafından
Aynı gün için mi baktirdinizyoksa ayrı ayrı günlerde mi cnm
(9,626 puan) tarafından
Canim göz muayenesi için erken yani 3 aylıkken götürsen daha iyi olur bizim doktor 3 aylıkken demişti oglumda da 3 aylıkken gittim..yani ben ayrı ayrı gittim 2 aylıkken kalça için 3 aylıkken göz için gittim
(687 puan) tarafından
Anladım cnm kızım şuan 1 aylik gelecek ay için erkenden randevu alacaktım 2 aylıkken al dedi doktor ama senin dediğin daha mantikli
(9,626 puan) tarafından
Yani tabi doktorlar daha iyi bilir ama 2 aylik göz için çok erken gibi geldi ben oğluma kontrolleri için gittiğim doktora kızımı da götürüyorum o bana ikisinde de bi kağıt verdi hangi aylarda hangi kontroller var onlar yaziyo göz muayenesi 3 aylik yaziyo
-Reklam-
0 oy
(442 puan) tarafından
Ben göz için normal göz doktoruna gitmiştim kalça içinde çocuk doktoru yonlendirmisti
(687 puan) tarafından
Peki cnm sagol
0 oy
tarafından
Kalça ultrasonu için radyoloji uzmanı baktı göz doktoruna gittik cnm ☺️ kendi çocuk doktoru göz doktoruna yönlendirdi ☺️
(687 puan) tarafından
Anladım cnm tsk ederim
(687 puan) tarafından
Mhrs den bakıyorum şimdi radyoloji çıkmıyor
tarafından
Cnm biz çocuk doktoruna gittik o yönlendirdi randevu almadım ben ☺️ o yüzden bilgim yok ❤️
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Çocuk doktoruna götürün o zaten ultrason için yönlendiriyor.
0 oy
(940 puan) tarafından
Cocuk doktorundan randevu aliyorsun o ultrasona yonlendiriyor
0 oy
tarafından
Ben kendi Dr una gittim bizi o yönlendirdi canım 
0 oy
tarafından
Vala ben doğum yaptıgım hastane doğum yaptıgım gun randevu verdi bebek 60 gunluk olunca gel kalça kontrolüne randevusu verdi 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 253 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
+1 oy
11 cevap 347 göst.
14 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu