+1 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Yani bi sürü yicek  yqpicam onun harici kafamda hala tam bi menüde yok söyle düşünüyorum mesela pasta tuzlu kurabiye tatli kurabiye börek açma bide şehriyeli tavuk salatası nasil olur mu sarma yapcaktm ama çocuklardan kesmiyor aşağı yukarı 20 kişi flan olcaz acik havada olcak nasil kizlar bunlar yetermi lutfen fikir veririmisnz

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Böreği Bol yap Açmayı boşver uğraşma. Böreği çeşit yap kıymalı patatesli peynirli. 

Şehriyeli tavuk yerine de makarna salatası yapsan daha iyi olur çok kalabalıksinız Şehriyeli tavuk salatası bence kolay yenen bi salata değil her yerden şehriye çıkabilir sonrasında 

Mercimek köftesi yapabilirsin ayrıca 

zeytinyağlı biber dolması yapabilirsin

Başka şuan da benim aklımà bişey gelmiyor

(886 puan) tarafından
Peki kurabiyeleri erkenden yapıp buzluğa atsam olur muu
tarafından
Olur tabi. Zeytinyağlıyı da bigün önce yapinca daha güzel oluyor. Ayrıca mercimek koftesini de ben bi aksam önce herşeyini hazırlıyorum sabah yoğurup hazırlıyorum. Makarna Salatasını da yogurt mayonez karistitiyirum üstüne karismayacak şekilde garnitür en üstüne de makarnayı haşlayıp kapaklı bir kaba koyup olana koyuyorum yarına bi karıştır o da hazır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha ne olsun cnm bir de kısır ya da mercimek köftesi ekle istersen madem gözün sarmayi almıyorsa 
(886 puan) tarafından
Valla çocuklarla sarma yapamam bunlar yetr dedim
0 oy
(14,019 puan) tarafından
22 oldu ben ve oğlumda geliyoruz :D ay menü gözümde canlandı karnım acıktı da biraz :D 
(886 puan) tarafından
Bacim gel ya canin sağolsun
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bütun marifetlerini göster demicem çokda şey etme maksat bi arada olmak

Mutlu yaslar canım
(886 puan) tarafından
Zaten çoğunu baskasina yaptrcm canim
(14,428 puan) tarafından
Hadi iyisin öyleyse

İlgili sorular

+1 oy