0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Kızlar bugün hastaneye gittim çocuk için bana bazı hormon testleri  istedi benden bı tahlil sonucunda sütün olduğunu syledi doktor ama 8 ay önce 24 haftalık bebeğimi kaybettim hiç emzirme olmadı tabi süt gerçekten hamileliği engel mi

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başın sagolsun cnm yaa inşallah en kısa zamanda Rabbım kucağını doldursun 
(120 puan) tarafından
Allah tez zamanda kucagimizı doldurur inşallah
tarafından
Amin cnm benim doğdu dusukten bir ay sonra hamile kaldım bebeğim şimdi 6 aylik olacak Rabbım sana da nasip etsin inşallah
(120 puan) tarafından
Maşallah canm analı babalı büyüsn inşallah bana dua et
tarafından
Allah razı olsn cnm inşallah Rabbım en kısa zamanda size de nasip eder
(120 puan) tarafından
İnşallah canm çok sağolun
-Reklam-
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Prolaktin yüksek çıkmıştır 
(3,676 puan) tarafından
Prolaktin süt hormonu canım yüksek olduğu zaman hamile kalmak biraz zor oluyo genelde doğum yapmış kadınlar süt sürmesi dedikleri şeyden dolayı bebek emzirirken hamile kalmiyolar bu da tamamen süt hormonunun yüksekliğiyle alakali
(120 puan) tarafından
Demek ki ben. Ondan kalamiyrm normalde kendiliginde oluyor olmasina ama erken doguruyrm 9 ay önce 24 haftalık doğum yaptım ilk bebeğim de 19 haftalikti
(3,676 puan) tarafından
Aynen öyle canım doktor ilaç verir onun için düşsün diye belli Bi değere düşünce hamile kalabilirsin
(120 puan) tarafından
Yazdı klomen ve 2 ilaç daha yazdı süt kurusun diye inşallah faydasi olur eşim de bende çok istiyoruz
(3,676 puan) tarafından
Olur canım içini ferah tut
0 oy
(2,597 puan) tarafından
öncelikle başın sağolsun canım rabbim tez zamanda tekrar nasip etsin inşallah.. ama sütün hamileliğe engel olduğunu düşünmüyorum emzirirken hamile kalan çok kişi var
(120 puan) tarafından
Amin canm bana 1 yıl demişti zaten yine yanına gittim çocuk düşünüyorum dedim birsey demedi benden tahlil istedi
(2,597 puan) tarafından
Belki vitamin takviyesi için ya da şuan hamilelik var mı diye kontrol etmek için istemiş olabilir canım
(120 puan) tarafından
Hormon tahlillerini yaptı sütüm kurusun diye ilaç verdi
(2,597 puan) tarafından
anladım canım rabbim tez zamanda nasip eder inşallah
(120 puan) tarafından
Amin inşallah canm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 246 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 264 göst.