0 oy
164 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Kızlar 2 aylık hamileyim 2 ay sonra ablamn düğünü var kıyafet şuanda bana oluyor acaba 2 ay sonra göbeğim falan çıkarmı olurmu bana kıyafetim bide şuan almak istemiyorum o zaman olursa bu sefer israf olur bide maddi durumum yok eşim para vermez asla ne yapaym sizce çıkarmı göbüşüm

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım kışıden kışıye değişiyor göbek benim 20.haftadan sonra göbüşüm çıkmıştı 
(1,217 puan) tarafından
Benmde son aylarda çıkmıştı ama bilmiyorum olur olmaz
tarafından
Zayıf ınsanım ben belkı ondan son aylarda göbeğim çıktı ama Hamıle kilolu  ınsanların göbeği daha erken çıkabılıyor
(1,217 puan) tarafından
Benm ilk gebeliğim de çıkmamıştı ama bu hem sezeryanlıyım bilmiyorum
tarafından
Aynn canım bilemiyorum elbisenı salaş bişey al doğumdan sonrada giyersin göbeğin çıkınca da giyersin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunyrn ile alakalı canım benim 6 aydan sonra çıktı mesela göbeğim 
(1,217 puan) tarafından
Benmde ilk hamileliğim öyleydi ama bu nasıl olur bilmiyorum
tarafından
Bence o zamanı bekle canım duruma göre alırsın yada evdekini giyersin
0 oy
tarafından
Ben hiç hamile kıyafeti almadım canım normal kıyafetlerim oldu hamilelik bitene kadar 
(1,217 puan) tarafından
Benmde son iki ayda çıkmışti ilk bebeğim ama bu nasıl olur bilmiyorum
0 oy
tarafından
Göbeğin biraz da olsa belli olur canım 4. Ayda 
(1,217 puan) tarafından
Hmm zaten ilk bebeğim sezeryan göbeğim az bi var
0 oy
(785 puan) tarafından
İlk gebeliginse karnın daha çıkmaz bence 
(1,217 puan) tarafından
İkinci gebeliğim canm
(785 puan) tarafından
Yinede kilona dikkat edersen eğer çok çıkmaz bence karnın giyeceği kıyafet nasıl birşey belden aşağısı bol şifon bir elbiseyse sorun olmaz bence
0 oy
tarafından
7 aylık olunca çıktı karnım benim kişiden kişiye değişiyor 
0 oy
tarafından
Benim 16. Haftada çıktı
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Senin yapınla alakalı tamamen canım. Benim kızımda 29 30dan sonra farklı kıyafetler giymeye başladım.  Oglumda 20den beri kıyafetlerim zorluyor biraz biraz 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Çok dar almazsan okur canım kilos tarzı al aşağı doğru açılan rahatlıkla giyersin
0 oy
(119,499 puan) tarafından
42 kiloyla hamile kaldim 15w6 bugun 3 kilo aldim ama gobek mobek yok suan
0 oy
(326 puan) tarafından
Kuzum 21 haftadayım göbeğim çıktı benim yani tabi kişiye göre değişiyor bekle bakalım ne olcak
0 oy
(245 puan) tarafından
Kişiden kişiye göre değişiyor o. Ben de hamileyken abiye elbisem vardı arkadaşımın kınasına giyerim diye düşünmüştüm. Kına zamanı gelince denedim hiç olmadi karnımın 1 ay kadar kısa sürede ne kadar büyüdüğünü giyince farketmistim. Sonra elbisenin yanlarına ek yaptırmıştım içten öyle giymistim. Öyle de yapabilirsin para koyarlar 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 142 göst.
0 oy
12 cevap 426 göst.
0 oy
9 cevap 87 göst.
15 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 189 göst.
15 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...