0 oy
683 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlar neden ben böyle biriyim öyle illah birileriyle konuşmak istiyorum merak ediyorum onları oğlum var işlerim de var ama  bu türlü odaklamiyorum eşime evliligigme hep aklımda ailem yengemler var artık bıktım bu huyumda 

16 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Aklına sahip çık canım psikolog seansı 800 olmuş sjshsjs
tarafından
Kız bu ara böyle bir espri var İnternette bilmiyor musun
tarafından
Ya şaka bir yana canım dua et bol bol namaz kıl kalpten dua et Allahım nolur beni bu takıntımdan kurtar de bende 1 senedir psikolojim bozuk ***** ***** hareket ediyordum kendimden tiksindim artık o derce dedim Allahım yardım et dua ettim kalpten çok inandım kendime bişi yapsam hemen kendimi durdurdum etkisi oldu bir de bir tavsiye fırsatın varsa 1 ay falan git Bi yerlere kafam dağılsın
tarafından
Çok üzülüyorum yemein ederdim hayatıma odaklamiyorum  oğluma eşime neden böyle oldum surekli aklım  yengemlerde
tarafından
Dediğimi yap canım bak farkındasın da normal olmadığını durumun gerçekten bu bir adım aslında kendine inan hiç bir şey imkansız değildir
tarafından
Zor  durumdayım eşimin yanında olsam bile onları düşünüyorum ne yapıyorlar diye
-Reklam-
0 oy
(2,616 puan) tarafından
Hmmm ay surekli yengesini merak eden ondan vazgecemeyen arkadasmisin yoksa? Nikmi degistirdin?
(2,616 puan) tarafından
Yok tamamen seni anlamak icin yazdim
Sevgisiz buyuduysen yengen sana ilgi gosterdiyse onu yakin gormussun belliki
Yani dislanma korkunmu var?
Kimse seni istemez sevmez diye?
Bende var o korku cunku
(2,616 puan) tarafından
Belkide yengen evliliginde mutludur ve sen ona imreniyorsundur hep onun hayatini merak etmen bundan kaynaklaniyordur belki?
tarafından
Dediğin gibi önceden  yakınlık gösterdi şimdide artık aramıyor sormuyor benim zoruma gidiyor
(2,616 puan) tarafından
Doktora gitsen bile once hayatinda mutlu olman lazim cnm postlarina baktim esim beni ustemiyor fln demissin esinle terapiste gitseniz diyorum evliliginde hayatinda mutlu olursan emin ol kimsenin sevgisine ihtiyacin kalmaz ve merakta etmezsin
tarafından
Doğru diyorsun evligimde okadar multu degilim zaten ondan milletten ilgi bekliyorum
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ahah kız yengeci sen misin :D psikologa git normal değilsin bacım sen hatırladım seni
tarafından
Gittim doktura ne diyecem acaba
(1,862 puan) tarafından
E buraya söylediklerini söyle işte ben yengeme taktım kafayı de :D
tarafından
Ahh kız keşke bende gulsem
0 oy
(99 puan) tarafından
Yenge derken ?
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bu uygulamadada yengesini sapkınlık haline getirenide gormedik demeyin
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Canım postlarından 5 taneden biri neden böyleyim diye. Kendini sen tanırısın, sen tedavi edersin. Kimse sana bundan faydalı olamaz. Olsaydı online psikolog lan şimdi paraya para demezdi:)) lütfen çocuğuna eşine odaklan, 

Hayat çok pahalı, geçim derdi var. 

Kpss gibi bir derdin olsaydı böyle olmazdı:)) bak bu denk yüzünden 32 yaşında oldum hala atanma peşindeyim... 
tarafından
Haklısın herkesin kendine göre derdi var bende kafayı bu kadına baktım aslına başka bana ykinlasti şimdide beni tekmiyoe zoruma gidiyor
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ablamla bile çok fazla konuşmam ben yenge tuhaf geldi sonuçta herkesin kendi evi işleri var sürekli konuşmak gereksiz bana göre 
tarafından
Haklısın doğru ama nedense ben neden bu kadına böyle taktim
0 oy
tarafından
Aklon sürekli yengende ama onun aklını belli ki ailesinde ki olması gerekende bu. Sen Bi yengeni salsan ailene çocuğuna eşine odaklansan keşke. Önce ailesi gelmeli insanın yengesi değil 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Mihriban sen misin
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çocuğum varken anamı babamı kocamı bile gözüm görmüyor yenge ne alaka yaa
0 oy
tarafından
Konu ne acaba ben fransiz kaldim olaya
tarafından
Bu arkadaş yengesini sürekli merak ediyor sürekli onunla konuşmak istiyor.ama yengesi başta ona ilgi gösterip şimdi ise onu umursamiyormus hem nefret ediyor hem de konuşmak istiyor merak ediyor değişik bir takıntısı var troll değilse eger
tarafından
Aaa takintili birisi galiba insan ne konusurki surekli
tarafından
Yani bir de yengesi.normal bir durum değil.zaten postlarina bakarsan sürekli birbiriyle bağlantılı konular hep oraya dönüyor.yani dalga da olabilir ama gerçekten takıntı da olabilir.oyleyse Allah şifa versin
0 oy
tarafından
Yengen leri niye düşünüyorsun cnm. Bir sıkıntıları mi var
0 oy
(202 puan) tarafından
Bende hep ablalarimi ariyorum evimi inutuyorum ahahsjs
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Allah aşkına canım nedeyengene bj kadar takıntılısın bu normal değil hiç mi meşgale yok hiç bir hobi edinemiyorsun 
tarafından
Hobi  verim var ama bu kadın takintilik gibi oldu bende basta iyi davrandı yakın  davrandı şimdide ben yokmuşum gibi davraniyor
(4,698 puan) tarafından
Çünkü sen insanı dertlerine boğuyorsun sende onu görmezden gel senin normal olduğunu düşünürse yanaşır
0 oy
(313 puan) tarafından
Ne yapicam neden diye düşünmek yerine git tedavi ol sen artık nedenini niyesini sorgulama aşamasını çoktan geçtin canım bu normal bir durum değil ilk önce bunun farkına var takıntı haline getirmissin doktora ne diycem diye birşey yok buraya nasıl anlatıyorsan aynı şekilde doktorunada öyle anlatıcaksin yani bu sayfada boşuna zaman kaybedip çözüm arama kendine gerçekten kötü niyetle demiyorum tedavi olman gerekiyor kendiliginden gecicek veya burayla gecicek bir durum değil senin ki zaman kaybetmeden kendine güzel bir doktor bul
tarafından
Doğru diyorsun bunun bı ilacı varmiki bende üzülüyorum  takıntılı gibi oldu bende kurtulmak istiyorum artık biktim
(313 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canim ama illa ki bir tedavi uygular inşallah en kısa zamanda gidip sonuç alirsin
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kendi kendinin doktoru olacaksın başkasının yaşamındsn sanane inan herkes uzaktan göründüğü gibi mutlu güllük gülistan hayat yaşamıyor yada yaşıyor diyelim herkes kendine dönüp bakacak .. özgüvenini topla hayatına odaklan en azından çocuğuna bu sendeki bir takıntı boş vaktin varsa doktora gitmelisin ilerlememesi için 
tarafından
Doğru diyorsun sürekli  whsappta bakıyorum ne zaman çevrim içi ne zaamn intangama girmiş onlara bile bakıyorum  her telefon çaldığında Omu diye bakıyorum esiminle oğlumda gezsek bile aklımda ne

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 55 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 330 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 224 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 571 göst.