0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (2,374 puan) tarafından
??????????????

22 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Pijamalarını;)... 
(2,374 puan) tarafından
Altına peki :)
(12,494 puan) tarafından
Atlet ve bezi duruyor canım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Normal ince giydiriyorum. Cnm benim petekler yanıyor. Evim sıcak olduğu için

(2,374 puan) tarafından
Anladım canım tamam saol
0 oy
(13,022 puan) tarafından
Altına külotlu çorap üstünde zaten uzun kollu zıbın onun üstüne de uyku tulumu. Üstünü de yün yorganla ortuyorum gece soğuk olursa battaniye de ek :D
(13,022 puan) tarafından
Sen benim evimin soğuğunu nerden biliyorsun da konuşuyorsun o zaman ?
Kıdemli olmak olmamamk saygı duyarım fakat bana gelip de kendisi de giyse sabaha ne olur tarzı konuşman yanlış. Hayırdır madem daha iyi biliyorsun güzel bir dille anlatırsın gelip bu şekil konuşman çok yanlış madem yaşın kat kat büyük bunları da senin bilmen gerekir. Neyse uzatmayacagim herkes kendi bildiği doğrularını yapmaya devam etsin.
tarafından
Bir daha yazıyorum kendin giy ve dene sende bizim evimiz ne sıcaklıkta olduğunu bilemezsin eeee herkez bildigini yapsın o zaman buraya da ne soralım ne anlatalım eleştiriye açık deyilsek hiç girmeyelim
(13,022 puan) tarafından
Ben senin çocuğunun evde ne giydigine karışmıyorum canım farkindaysan. Sorun sizde ben giydirdiklerimi yazıyorum sen kalkmissin yazık su bu abi madem çok biliyonuz açık açık arkadasin dediği gibi anlatırsınız. Yargılamak yerine. Pff her neyse ya laf anlamıyorsunuz sürü misali kim nereye çekerse oraya çekin durun. Eleştiriye de açığım ama düzgün eleştiriye yazık üzüldüm gibi kelimeler eleştiri olmuyor. Bunları bilip yorum yaparsanız her türlü normal cevap veririm
tarafından
Bak zaten çocuğu üzülen ben değildim kaldiki artık çorapla yatmaainada üzülmüyorum üzülecek daha önemli şeyleri var çünkü
(13,022 puan) tarafından
( genel ) konuşuyorum ;) genel anlamda yazdığın gibi ;)
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Zıbın üstüne swittshirt altına pijama ve uyku tulumu

0 oy
(7,412 puan) tarafından
Uyku tulumu giyiyor canim içinede ince bir pijama takimi.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Uzun kollu pijama takimi canim 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Pijama takımı :) 
0 oy
tarafından
Pijama takımı çorapla hiç yatimadim 3 çocuk büyütüm bu kız sekiz aylık 40 çıkınca corapta cikiyoo
(313 puan) tarafından
Peki ayakları çorapsiz usumuyor mu benim kızımda yazın hiç giymez ama kışın mecbur giydiriyorum çünkü üstünü ortmuyor uyku tulumu giydiriyorumda merak ettim
tarafından
Corap var Ken ayağın da daha çok üstünü acıyı benimkilerr ilk oğlumda bilemedim çok hasta olurdu kızım tulum sevmedi zaten giydirin ve hiç uymuyo bakalım şimdilik üst filan acmiyo emekliyo iki aydır ama uykuda pek dönmüyor iyiz hasta olmadı sekiz aydır hiç sadece bu ara biraz burnu akiyo ama Oda herkezde varr
(313 puan) tarafından
Benim kızım çok deli yatıyor aşırı derece üstünü örtmekden  nefret eder uyku tulumunu basda kabul etmedi ama şuan sorun yapmıyor üstünü ortsem giydirmem çünkü rahatsız oluyo corapdan ama hiç ortmuyor mecburen giydiriyorum ayaklı kalın uyku tulumu bakıcam belki işe yarar ben küçüklükten beri uyku tulum giydiriyorum kızım 3 aylıkken dönerdi battaniye dolandırdı sakıncalı biraz sonradan uyku tulumunu keşfettim çok rahat ettim o konuda şuan 18 aylık
tarafından
Benim oğlanlar büyük kız sekiz aylık tulum su ayakları bir olan dan almıştım sevmedi  bakalım küçük şimdilik idare ediyor ama ilerde ne olur bilmiyon ama çorap giydirmemde tulum belkiii
(313 puan) tarafından
Aynen şimdilik bizde böyle yapıyoruz ileride nolur bılmiyorum ama dağınık yatan bebelerde sıkıntı oluyor uyku tulumu kurtarıcı resmen işte ayaklı almak en guzeliymis :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hyr ilk gündüzü ogrencek snra gece 
(3,695 puan) tarafından
Ne diyon kız kadın ne sormuş sen ne cevap vermişsin ☺️☺️☺️☺️
(22,070 puan) tarafından
:D ay amann post karıştı tuvalet egitimi olan posta yazdim saniyom :D pauahahah
(3,695 puan) tarafından
Hiç gülesim yoktu kız ne güldüm gece gece ☺️☺️☺️
(22,070 puan) tarafından
:DD bende vallahaaa
0 oy
(2,593 puan) tarafından
kombi yanıyor ama oğlumla yattığımız oda soğuk oluyor kombide sorun var sanırım yaptırmak lazım uzun kollu zıbın altına ince bir alt ve üzerine pijama takımı üstünü battaniye ile örtüyorum ama genelde açıyor
0 oy
(202 puan) tarafından
Suan soguk havalar kollu bor zibin bir tane de penye iki corap giydiriyorum gun icinde yani 2 kat giydiriyorum
0 oy
tarafından

Çıtçıtlı uzun kollu badi 

Alt pijama 
Çorap 

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bir zıbın Bi ince tayt üstüne uyku tulumu 
0 oy
tarafından
Sadece pijama giyiyo evin icide sicak oluyo 24 25 derece
0 oy
tarafından
Çıtçıtlı body uyku tulumu 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Tulum 2.5 tog
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ankara dayız içine zıbın sadece, üstüne uyku tulumu, üzerine de battaniye örtüyorum  ama benim kız hiç üstünde durdurmuyor
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Atlet boxer üzerine 2,5 tog uyku tulumu 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Pijama takımı,  tulum bazen de kısa kol  giydiriyorum 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
İnce pijama giydiririm uzun kollu 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 210 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 608 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 144 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 135 göst.
5 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu

380,172 soru

11,381,046 cevap

34,874 kullanıcı

...