0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Oğlumun eline  bu akşam kraker vermiştim hep dökmüştü yere bende ıslak bezle yerleri sildim bezi açaarken küçük zıplayan bir böcek gördüm almaya çalıştım kaçtı ve en sonunda o bezle aldım ve öldürdüm. Sizce piremi'dir acaba varımdır. Olsa nasıl anlayacağım nerden geldi onuda bilemiyorum kızım ana okuluna gidiyor ordan'mı getirdi bugpn parkada gittim. Lütfen cvp yazın nasıl anlıyacağım ewde olduklarını 

8 Cevaplar

0 oy
(2,226 puan) tarafından
pire olabilir.
(12 puan) tarafından
Ay nerden gelmiş olabilir ne yapıcağım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saçına bakın kızınızın 1 tane olmaz varsa 
(12 puan) tarafından
Kızıma banyo yaptırdım uyudu şimdi bakamam şimdi hiç klıma gelmedi,
tarafından
Varsa zaten başında gorursunuz ama başında yoksa temiz se panik yapmayın belki başka küçük bir böcektir krakere gelmiştir.
(7,197 puan) tarafından
Başta pire ne arar kiz
tarafından
Ya amaaaaaaaan hahahaha özür dilerim ben bitle karıştırdım tövbe estağfurullah:)))))) :)
(7,197 puan) tarafından
(≧▽≦)(≧▽≦)
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Evet pire ziplar hemen kaybolur. Evi kontrol et surekli varsa üreyebilir ihmal etme ilaclar var püskürtmeli ondan sıkarsın
(12 puan) tarafından
Cnm çok küçüktü görünürmü
(1,335 puan) tarafından
Cok dikkatli yakindan  bakarsan gorebilirsin. Sirkeyi sevmezler evi sirkeli suyla sil ölürler varsa eger
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Isırıktan anlarsın başka pek mümkün değil 
(12 puan) tarafından
Isırığı nasıl oluyor
(7,197 puan) tarafından
Sinek ısırığınin iki katı ve bir sürü oluyor bir yerden beş sefer falan ısırdığı oluyor
(12 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(979 puan) tarafından
Küçük kahverngi yada koyu renkli nereye zıpldgnı goremezsın. Odanın  işigini kapat telfn flaşını yak parkeler ve koltuk altları tabanlarına bak ztn varsa parlar ve flaşı tam tepesinden tutarsan kacmaz ykalarsın ve kolay kolay ölmez. Acil ilaçlama yap pireler çok cabuk çogalırmış yumurta bıraktıysa eger
(12 puan) tarafından
Offff  nerden gelmiş olabilrki bşde siyahtı
(7,197 puan) tarafından
Yakaladığın an bardağa su doldur içine sok elini dibinde aç yoksa ölmezler
(979 puan) tarafından
Iyıce sıkman lazım yoksa suda bir hfta yaşayabiliyorlarmış.. her yerden glmiş olabilir sokaktan fln
(7,197 puan) tarafından
Bir dk içinde boğulup dibe çöküyor valla ben öyle bitirdim annemlerin apartmanda sokak kedisi yer edinmişti apartman pirelenmisti üzerimde getirmisim bende . Her gördüğümu öyle yaptım iki güne bitti
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Öldürdüğünde minicik bi çit sesi duyduysan piredir ve parka gittim diyosun ordan gelmiştir muhtelemelen. Kırmızı toprak olan yerden gelir bizim burda da oluyor ara ara.
(12 puan) tarafından
Duyamadım valla
(3,695 puan) tarafından
Iki Tırnağının arasında  öldürünce  ses çıkar kuzum pire bit gibi böceklerde ya öyle  iste
0 oy
tarafından
Zıplayan bı böcekse piredir canım. Her yerden gelme ihtimali var dışardaki kediden köpekten. Evini iyice elektikli supurgeyle çek oda kokuları sık koltuklarını filan sil çoğalmasın 1 hafta böyle yap varsa biter makinanın torbasinida at öyle bırakma ha çok birşeyse zaten sizi ısırır ordan anlarsin baş edemezseniz ilaclatirsiniz bitel
(12 puan) tarafından
Ayy İNŞALLAH yoktur küçük oğlum var
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Ayy postunu görünce bende korktum benm yatak odasında da o şekilde zıplayan böceklerden goruyom bazen ay acaba piremi ki yaaa ama öyle aşırı küçük değil benm gorduklerim şu an çok tırstım 
(12 puan) tarafından
Buda öyke aşırı küçük değildi sadece küçüktü siyah
(1,949 puan) tarafından
Ayyy benmkide o olabilir o zamn

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 151 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sebebsizz (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 504 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,373 puan) tarafından soruldu
0 oy