+4 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (2,252 puan) tarafından
15 aylik oglum yemek yerken yerinde durmuyor tabi yemek yiyemiyorum. Esim doyduktan sonra oglumu aliyor rahat yiyeyim diye  ama ben bu kez de hızlı hızlı yiyip ogluma gideyim diyorum istemsizce. En osn yemegin tadini cikararak ne zaman yedim hatirlamiyorum bile. Kahvalti sonrasi esim ışe hazirlanirken oglumu yanina bıraktım onu izlesin bende 1 cay alip balkonda içeyim rahatca dedim  bir baktim ki sandalyeye oturmak yerine ayakta hizlica iciyorum yine çayı. Anladim ki anneler dogum yaptigi gun rahatlığı da gecmis de birakiyor. Yavrusundan baska kendini de yeniden bu dunyaya getiriyor bambaska biri olarak. Yine de varliklarina bin şükür Rabbim bizlere bağışlasın 

3 Cevaplar

0 oy
(1,096 puan) tarafından
Doğru canım öyle gerçekten de buda başka bir bakış açısı ( ◜‿◝ )♡ Allah yokluklarini göstermesin ♥️
(2,252 puan) tarafından
Amin canım sağlıkları yerinde olsun sağ olsunlar da gerisi boş elbet buyuyecekler :) ❤
-Reklam-
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Doğru valla canım çocuktan sonra başka bir insan da doğuyor yeterki canları sağolsun 
(2,252 puan) tarafından
Oyle canim canlari sagolsun sagliklari yerinde olsun elbet gececek bugunler sonra ozleyecez bugunleri :)
(2,826 puan) tarafından
Aynen çok arayacaz bu günleri :)
0 oy
tarafından
Herkeste aynı analık vicdani olmuyor ne yazık ki ama bu vicdanla bu özveriyle çocuk yapıp büyüten tüm annelerin allahım yar ve yardımcısı olsun inşallah ❤
(2,252 puan) tarafından
Kesinlikle canim haklsin. Amin insallah ❤
(6,794 puan) tarafından
AMİN.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
30 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 460 göst.
0 oy
31 cevap 264 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,911 cevap

34,869 kullanıcı

...