+1 oy
339 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (57 puan) tarafından
Kızlar bu sma hastasi bebekleri gordukce artık nefes alamiyorum boguluyorum bu devlet neden bu hasta bebeklere bakmıyor onları iyileştirmiyor bülent ersoyun kerimcan bilmem ne gibi insanların aldığı paralari onlara verseler yardımcı olsalar neolacak hicmi evlatlari yok bunlarin yüreğim dayanmıyor gördükçe ailelerini zaten hiç duusnemiyorum program açsalar tv de belki biseyler olur ama oda yok 

8 Cevaplar

+2 oy
(1,234 puan) tarafından
Haluk levent acikladi bi program yapacak ve her hafta bi sma hastasi cocugun parasini toplaycak ins allahim kimseyi evladiyla sinamasin
(266 puan) tarafından
Ben yazacaktım tam evet yakında başlıyor inşallah eğer engel olunmazsa tabi hafta da 1 kampanya bitirmeyi düşünüyoruz dedi bizim desteklerimiz le tabi bize ihtiyaçları var lütfen duyarsız kalmayalim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Devlet neye çözüm buldu da buna bulcak canım. Önlerini kapatmasın yeter diyprum artık. Allah'tan iyi yürekli ünlülerimiz var. Haluk Levent yeni bi program yapacakmış Tv'de ve tüm gelir smalı yavrularımıza gitcekmiş. Her hafta bi çocuğu uçurmak hedefi bi kanalla da anlaşmış izleyelim izletelim ki bitmesin program.. bizde elimizden geleni yapalım 3 5 demeyelim gönderelim ailelere yardım. 
tarafından
Bilmiyorum ama anlaşmış bi kanalla canım ınstagramda gördüm tweeterda kendi yazmış anlaştık bi kanalla diye umarım izlenir tutulur da bu evlatlarımıza çare olur
(266 puan) tarafından
Star da yakında çıkacak inşallah
tarafından
Star'da mıymış iyi bakalım canım sevindim iyiki Haluk Levent var cidden Allah uzun sağlıklı ömür versin ona ❤️
(266 puan) tarafından
Amin amin böyle insanlar hep var olsun dün gördüm çok sevindim
tarafından
Amin canım. Bende öyle cidden çoğu insana örnek o
+1 oy
(2,186 puan) tarafından
Nerde nekdar igrencc pislikk mide bulandirici kufur hakaret varsa hepsini bu sisteme ediyorum.o cocuklara gunah degil mi . Siciyim sizin makam araclariniza birini satsalar en az 5 cocuk kurtulur vicdansizlar.hepsinin bi yerde uçagi helikopteri yatı katı var bunlar sonradan görme neoldum delisi olmuslar merhamet vicdan uzuntu gibi insani duygulari kaybetmisler tek dsrt amaç gaye para.toprak doyursun gozlerini o annelerin goz yaslarina o bebeklerin acic ekisine sessiz kaliyorlar ya rabbim onlarida paralariyla imtihan etsin.
(57 puan) tarafından
Bisey yapilmali böyle hayat mi.olur
+1 oy
(104 puan) tarafından
Çözüm bulmadığı gibi yardim kampanyalarını yasakladı biz gerekeni yapıyoruz dedi ..Allahtan korkmaz kuldan utanmaz insanlar..
(57 puan) tarafından
Gerekeni yaptıklarını sanmiyorum görüyorum instagramda yüregim kanıyor resmen bisey yapmalıyım diyorum yapamıyorum olmuyor
(266 puan) tarafından
Hic birşey de yapmıyorlar Türkiye'de ki ilacı da yavaş yavaş kesiyorlar resmen ölüme terk ediyorlar
(266 puan) tarafından
Aybüke bebek aylardır hastanede geçenlerde ailesi açıkladı Türkiye'de ki ilacı da kestiler yani çaresi yok boşuna ilaç vermeyelim çünkü masraf oluyor onlara ne yazık ki bazı inlarlar da onlara arka çıkıyor hepimizin çocuğu var nasıl bu kadar vicdansız olunur bilmiyorum
0 oy
tarafından
Kendilerine bakmaktan ona sıra gelmiyo 
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Resmen aileler çaba göstermezsen,  çocuklar ölüme terk ediliyor. 

Bilmiyorum bişey yapıyorlar mı 
0 oy
tarafından
Canım herkes kendi akrabasının kendi cebininn doldurma derdinde kör sağır dilsizi oynuyorlar herkes fenomenler bir Story başına 180 bin alıyorlar o evlatların ailesi gece gündüz çalışıp evlatlarını tedavi etmek için o paranın yarısını bile kazanamıyorlar benim de yüreğim dayanmıyor o masumlara çok üzülüyorum hep dua ediyorum elimden sadece bu geliyor 
0 oy
(266 puan) tarafından

İlaç pahalı olduğu için karşılamıyorlar üstüne yetmezmiş gibi yasakladılar hatta karaladilar devlet milletini sevmiyor sadece para önemli onlar için dün de Havva bebek öldü bize yakın di kermesi anneannesi ile konuştum bı miktarda yardımcı oldum ellerinden geleni yaptılar ama yetmedi çok üzgünüm gerçekten küçücük bedenler ne acılar çekiyor ölmek yakışmıyor onlara nasıl bı vicdan var onlarda nasıl göz yumuluyor anlamış değilim:'(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 336 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 495 göst.
0 oy
9 cevap 958 göst.
0 oy
21 cevap 1,146 göst.
7 Ekim 2020 Aile kategorisinde Cemre savas (7 puan) tarafından soruldu

377,935 soru