0 oy
731 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dün akşam eşimin ailesini yemeğe davet ettim. Kaynanamla aramız pek iyi değil ama sırf eşim için ona katlaniyorum. Neyse uzun zamandır gelmiyorlardi geldiler. Çok güzel sofra hazırladım pastasıydi kekiydi kurabiyesiydi herşeyimi hazırladım. Ne kadar sevmesem de benim bir huyum var eve gelen misafire kötü davranilmaz neyse çay faslından sonra meyvelere geçtik. Bebeğimi uyuttum beşiğine koydum. Kaynanam çocuğa bakayım bı agliyor mu diye yatak odama gitti. Neyse sonra yanına geldim bana krem gosteriyor maske almıştım. Bundan iki tane niye aldın dedi. Makyaj masamda duruyordu biri iki tane olduğunu nerden bildin dedim cekmecene baktım ordan gördüm dedi. Ya demek cekmecemi karıştırdin başka ne gördün dedim kreme baktım sadece dedi benim cekmecemden yüzüklerim küpem saatim ve çeyrek bilekligim var bunları da gördün mü dedim he gördüm dedi. Peki bunlar kaybolsa bende senden bilsem daha mı iyi olurdu anne bak bu huyunu hiç sevmiyorum bı daha yapma dedim. Sonuçta insanız biran bulamam en son sen gelirsin aklıma kötü oluruz dedim ne yani beni hırsız mi ediyon. Sen dedi sinirle odadan çıktı. Giderken de eşime bı daha bu eve gelmicem dedi . Eşime desem mi demesem mi bilemiyorum. Desem de eşim ne var sanki baksa ne olacak diyecek.

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu kaynanaların yatak odası karıştırma sevdası neden var acaba merak ediyorum 
tarafından
Çok yanlış bişey bu. Bende anlamıyorum
tarafından
Aynı kaynana bende de var malesef
tarafından
Allah akıl versin bunlara
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Hem suçlu hem güçlü suçunu basırmaya çalışıyor gibi çok ayıp ama kimsenin çekmecesine bakılmaz acaba kendi kizi olsa kaynanası aynisini yapsa nasil tepki verirler 
tarafından
Kızının kaynanası bakmış evden kovmus kadını . Gorimcem anlatmıştı. Bunu diyecektim vazgeçtim
(4,853 puan) tarafından
Niye vazgeçiyorsun tam yeri işte
tarafından
İşte sonra demedigime pişman oldum laf ağzıma geldi . Sustum
0 oy
tarafından
Ay ay bazılarınız çok kaprisli ya ne olmuş yani kadın senin kolyene bilekligine mi kaldı merak etmiş düzenli misin diye kontrol etmek istedi belki hemen bir evhamlar kaç yaşında kadına yüzüne neler demişsin cidden tuhaf oluyorsunuz 
tarafından
Kız baza da ne olabilir yatak yorgan olur demi neyini merak ediyor ben kendisinin bugüne kadar yatak odasına girmedim . Buzdolabıni bile açmam . Merak değil bu
(2,020 puan) tarafından
Kizlar kusura bakmayin ama bunun kaprisle ya da senin bilekligine altinina mi kaldiyla alakasi yok. Ne demek cekmece karistirmak? Postu acan arkadas sonuna kadar haklı. Yatak odasi mahremdir. Dedigi gibi cocuga bakip cikabilirdi yani. Hemde kimsenin icini bilemeyiz belki de alacaktı nerden bilebiliriz? Merak etmeyecek arkadasim orasi yatak odasi
tarafından
Kaynanamin iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. Böyle diyenler evlerine gelenleri girdirp karistirsinlar o zaman
(2,020 puan) tarafından
Cok haklisin canim iyi niyetli olsa bile yapilmamasi gereken birsey.
tarafından
Bir kereliğine mahsus olsa neyse ama her gelmesine yapıyor
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Çok haklısın kim olursa olsun başkasının özeli karıştırılmaz eşine de söyle haberi olsun sonradan kaynanan iftira falan atar sana karın bana hırsız dedi diye 
tarafından
İnsan oğlu çiğ süt emmiş kaynanam beni sevmez. Günahına girmek istemem ama belki alacak beni aratacak eşim bana kızacak. Kaynanamın huyunu biliyorum çünkü. Arkamı döndüğüm an yatak odamda bişey arıyor.
(3,490 puan) tarafından
Canım almasa bile evine en son kim girdiyse ondan şüphelenmen gayet normal Bi de boşu boşuna insanların günahını alacaksin gerek yok böyle şeylere
tarafından
İşte bunu karşındaki insanın anlaması gerek maalesef anlayış yok.
(3,490 puan) tarafından
Eşeğe altın semer misali
tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(56 puan) tarafından
Aslında kullanılmış prezervatifi ortada birakcan o geleceği zaman belki utanır girmez bidhaa arsız kadınlar.
(3,490 puan) tarafından
Deseydin sen gelip yatarsın diye toplamadim yatak odasında *** mu var giriyo
tarafından
Kendi evi gibi görüyor girme diyorum beni hiç dinlemez dalar odaya baskın yapar gibi. Burda kaldığı günde odaya oğlunu uyandirmaya gelir. Biz uyuyor oluruz sen düşün nasıl biri
(3,490 puan) tarafından
Kısacası saygısız
(56 puan) tarafından
Kocanda buna bsy demiyorsa bravo valla
tarafından
Normallestiriyor bir gün demişti . Anne ne arıyon dolapta diye hemen ne arayacağım benim huyummu dolaba bakmak kim diyorsa yalan söylüyor dedi çıktı. Eşimde bişey diyemedi
0 oy
(921 puan) tarafından
Boş biraktn mi her yere girerler benmkide temizliyorum ayagina giriyor gozune ne kestirduyse alp gider caktirmaz bide bildign hirsiz gb soylese şü bu lazm varsa alayim dese tmmm derm yok işte kocama dedmmm bi daha yapmasin bide caktirmadan alp gidiyor Allahim yaa 
tarafından
Esin ne dedi peki
(921 puan) tarafından
Heee heee diyip gecistiriyor beni ne yapcak baska onlar onun kiymetlileri
0 oy
(5,719 puan) tarafından
Ben evin içindeyken ne zaman banyo ya girsem hemen girip yatak odamı karıştırıyor Du her seferinde bide evin içinde yim yani zaten her gün girip bakıyor sun ne gizlemiş olabilirim ki gerçekten anlamıyorum bu insanları 
tarafından
İnsan utanır kendisine yapılsa ne yapar acaba .
(5,719 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ben gelin olamama rağmen hani evin her tarafına giriyorum sonuçta temizlemek için izinsiz asla odasına gitmez dim bu yok ne kapı çalar ne Bi şey direk dalardı hadi onu geçtim duşa girdiğim zaman niye hemen gizli gizli girip bakıyor sun ki ne Koyabiliriz o odaya ne yapabiliriz evin içinde yiz Bi şey alsak zsten görücek siniz
tarafından
Aynen bu da kapı çalmaz bizde kalmaya gelir eşimi uyandirir odamıza girer :D biz uyuyor oluruz
(5,719 puan) tarafından
Demek ki bu kaderimiz de var bütün kaynanalar aynı
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Benimki de cüzdanıma bakar 
tarafından
Allah'ım ya amaclari ne acaba
0 oy
(119,462 puan) tarafından
cekmecede ozel biside gorebilir ne bu merak yaa
tarafından
İster dolu olsun ister boş insan utanır açılmaz . Ben iki sene olacak evleneli daha kendisinin yatak odasına girmiş insan değilim
bak varya doldurcan seksi ic camasirlarini condomlari falan hatta yatagin ustune bi kac camasir atcan bak bi daha girebiliyomu
tarafından
Kız girer bu :D hatta bana kızar biraz derli toplu ol bunlar ne diye . Baş edemez kimse bununla ben suçlu olurum.
anaam yuzsuzlukte level atlamis o zaman
tarafından
Aynen çok yüzsüz .. benden daha iyi bilir nerde ne var. Ben bulamam surda işte ne arıyon iki saat der ☺️
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Valla günahını almak istemem ama dikkat et umarım o taraflarda bezi yoktur. 
tarafından
Bir gün markete gittim anahtarı aldım o zamanlar hamileyim geldim bazami açmış bişey arıyor. Hiç seslenmedim izledim bunu sonra beni görünce eli ayağına dolandı yastık alacaktım dedi yastık ne alaka dedim yatacakmis . Kanepenin altında yastıklar bilmiyormusin misafir yastiklarini hep oraya koyuyorum dedim
(4,589 puan) tarafından
Öyle bir post açmıştın sanki hatırlıyorum.
tarafından
Yok açmadım canım . Ama kaynanamla ilgili çok postum var :)
(4,589 puan) tarafından
Hee karıştırdım o zaman ☺️
0 oy
tarafından
Yaptığı yanlış karıştırmamasi gerekiyor tabiki ama hırsızlik lafida biraz ağır gibi
tarafından
Ben ona hırsız demedim . Çünkü her seferinde aynı şeyi yapıyor bazami açar gardıroba bakar . Evde biseyin yerini bulamayim kaynanam su surda diyor . Ya benim giysi dolabımdan ne istiyor peki.
tarafından
Haklısın tabiki ona birşey diyemem. huy edinmis kadin
0 oy
tarafından
Eşine gelmicem  dedi esin ne dedş ona
tarafından
Hiç seslenmedi o da bende bişey demedim . Şimdi pişman oldum sıcağı sıcağına desem daha iyiydi
0 oy
(2,283 puan) tarafından
Bence soylemelisin nolur ne olmaz sonra eşin nie gelmiyon anne dediginde kayınvaliden yalan yanlış bişey söyler siz kötü olursunuz bu benim fikrim 
tarafından
Zaten eşimle aramı hep açıyor. Dün söylemedigime pişman oldum .
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bi daha geleceği zaman dolaplarinin içine bi not yaz 

Açtığında onu okusun

...................

Sen uygun okkalı bişey yazarsın artik canım
tarafından
Aa valla çok güzel bir fikir. Annecim ne arıyorsa bana söyle yeter ki sen yorulma yazayım mi ☺️
(14,428 puan) tarafından
Cukss çok iyi yaa
tarafından
Çıldırır var ya :D
0 oy
(260 puan) tarafından
Benimkide ben çamaşırları katladıktan sonra koymaya gidecekken eşim aramıştı mutfağa gittim konuşmaya almış bunları odamıza götürüp oralara bakıyodu koyuyodu 
tarafından
Klasik kaynana
0 oy
tarafından
Yatak odası Mahremdir kimse girmemeli canım dinimiz bize bunu emretmiş sende öyle söyleseydin hoilanmıyorum odamıza girilmesini ama hırsızlık denilince haklıyken haksız durumuna düşmüşsün canım malesef
tarafından
Yok artik bunlar nirvanaya yükselmiş yuksuzlukte. Nerden senin çocuğun senin doğurduğun senin çocuğun olur deseydin
tarafından
Canım ben sen suçlusun demiyorum beni yanlış anlama sonuna ladae haklısın ama söylediğin seni suçlu yapıyor
tarafından
Kız valla bak senmi doğurdun dedim yok benim oğlumun çocuğu dedi evet oğlunun dedim direk senin değil annesi benim
tarafından
İyi demissin
tarafından
Bunlar deli kız boşver valla hiç değmez yani eşinde ne diyosa desin takma ben görüşmüyorum artık hiçbiriyle
0 oy
(3,148 puan) tarafından

Ay ne kadar ayıp ya iç çamaşırı var belki belki kocanla özelim var bu ne hadsizlik ya nasıl katlanıyorsunuz bu kadarına ben olsam görünce direk eşimi çağırırım bak annen özelimizi karıştırıyor diye ki görse benden önce eşim sinirlenir burası benim özelim anne ne işin var diye ki girmez girmeye de cesaret edemezler kapısını bile açmam eşim sağolsun katıdır böyle durumlarda :D

tarafından
Yok zaten eşimden kaynaklı oluyor bunlar
(3,148 puan) tarafından
Ayarı önce eşine vermek lazım o zaman bacım kendi mahrem olan odasına anne baba bile olsa izin vermesi çok yanlış
tarafından
Öyle dediğim zama senin de annen giriyor diyor. Benim annem hiç sevmez yatak odasına girilip hele o yatağa oturulmasini bebeği bana ver girmem bsn der kac kere eşimde duydu bunu ben doğum yapınca girdi ya onu laf eder
(3,148 puan) tarafından
O zaman sen konuşcan canım o yüzsüzlük ediyorsa sende arsız ol söyle çat çat
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Senin şu kaynani bir kaşık suda boğasim var :D gına geldi bundan yahu

tarafından
Valla ya seslenmedikce tepeme Çıkti. Evde yokken bazami açtı bir gün yakaladım uyuyacakmis yastık alacam dedi ama beni görünce bayağı afalladi kendisi iyi bilir oturma odasında kanepenin altında misafir yastıkları vs
(27,357 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ya
tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından
Cekmeceni karistirmasi ne kadar yanlissa senin kaynanana dedigin laf o kadar yanlis
tarafından
Hak etti bu sefer her zaman susuyordum
tarafından
Odana hic sokmasaydin keske uyuyan cocugun nesine bakacak aglarsa ses gelir zaten
tarafından
Yok işte o bana danışmadan kafasına göre girer çıkar.
tarafından
Esin ne diyo bu konuda surekli yaptığı biseyse sıkıntı alışkanlık haline getirmis belli
0 oy
tarafından
O çekmeceden başka birşey de çıkabilirdi. Onun yaptığı terbiyesizlik 
tarafından
Uste çıktı gitti
tarafından
Anlat kocana ama orada baska birsey olabilirdi. Mahremiyet denilen birşey var. Güle güle gelmesin ortalık karışmak derdi onun
tarafından
Zaten eşimle aramı açıyor.
tarafından
Bilerek yapiyor.
tarafından
Evet bilerek yapıyor huzursuzluk çıkartma derdinde

İlgili sorular

+2 oy
20 cevap 631 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Limonlukek (3,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.