0 oy
931 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kocam annesine cok bağlı zaten soylemisdim.annesi ölsə məzarında ağac olur kalir o derece.eger oyleyse niyə evleniyorki boyle erkekler annesiyle yaslanib ölsunler işte.moralim cok bozuk annesi soyleniyor cevap bile vermiyorum yinede susmama ragmen kotu ben oluyorum.ama esime şikayət ediyorum annesinden annesine cevap vermiyorum.arkadasim diyor yalnış yapiyorsun yalnizken kaynanana saydir esinin yaninda sakin dur iyi olucaksin o zaman.napsam kizlar sizce bu kadar sevərkən bu kadar sogumak niye?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kankin doğru demiş bnce eşime annesini ne kdr şikayet ederswn senden o kdr nefret eder 

Her annesine düşkün olan bosansa evli insan kalmaz doğru düşün öyle karar ver 
tarafından
ya senin profilini yerim:)
tarafından
Açık olan mi :)))))
tarafından
şimdiki çıplak olan:) ya ısırmak istiyorum o tontişi
(126 puan) tarafından
Kocana sikayet etme canim o sana konuştumu cevabini ver yoksa ezilen hep sen olursun
tarafından
İsirablrsn canım :)))))
-Reklam-
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Annesinden ayrılmak istemiyosa  evlenmeseydi.. anlamıyorum bu insanlar i  tabiki anne çok değerli hepimiz anneyiz annelerimiz var ama eşle anneyi ayrı tutmayı bilmek lazım bi dengeyi kuramıyolar  ne yazıkki.. 
(220 puan) tarafından
Sanki benimki diş kapinin diş mandali benimkide Anne ama Ben hepsinin yerini bilirim.esim öluyor beni annesinin ayağına pas pas etmək icin
0 oy
tarafından
Canim sen onun anesine onun yaninda iyi davran hic sikayet etme icinden gelmesede ona iyi davran ben kaynami hic sevmem bana cok cektirdi amma yinede esim oyle saniyoki ben onlari cok seviyorum esinle baska sorununuz yoksa ayrilma 
tarafından
Azerbaycanin neresindensin
(220 puan) tarafından
Baku sehrinden
tarafından
Mende bakidan danisigindan bildim:)
(220 puan) tarafından
Nə yaxşı.adam əsəbi olanda danışığında itirir
tarafından
Yo yeni danisigindan bildim azerisen
0 oy
(48 puan) tarafından
Benımde annesi ve kuma gibi erkek kardeşi ve karısı sayudırsan ne sen yipranıyrsun evinde huzur kalmıyr oyle erkekler öyle gelmiş öyle gder ben değiştrmwyi beceremedm ama burunlarndanda getryrm al oglunun tursusunu kur diyorum benimde erkek evladm var Allah nasip ederse 2 gelinim olsun eşitdavrancam oglumu değil gelinimi destekleyp yanında olacağım
(220 puan) tarafından
InsAllah canim.bizim başımız cekdi ya kimseye yasatmayiz.
0 oy
(89 puan) tarafından
Canim benim benimkide oyle babam hapise girdi 3 hafta olfu daha arayip.anneme gecmis olsun anne biseye ihtiyacin varmi diye sormadi kendi annesi olsa butun bankalardan kredi ceker borcu kapatir cikartir anasini hic aileme deger vermiyor ustelik ben annemin yanina giderken kocamdan izin aliyorum sonra kaynanam ariyo varyo yemin ederim agza alinmiycak seyler soyluyo madem seviyodun annenleri bu kadar ozmn kendi memleketinden biriyle evlenseydin diyo bu evlilik boyle gitmez diyo ben ay da yilda bir giyorum ama her hafta sonu o oglunu goruyor bide diyoki oglum buraya gelmek zorunda benden vazgecemez diyor.sen anasin da bizimki cam agaci sanki ama umrumda degil artik biterse bitsin esimin gozunde hep onun ailesi hakli ondan da sogudum cocuk olmadan bosanicam  buyuk ihtimalle 1 snedir anamdan emdigim sut burnumdan geldi cok bile dayandim hic degilse babamin evinde huzur bulurum calisip kardeslerimi okuturum daha 17 yasindayim hayattan nefret ettim 
(220 puan) tarafından
Babana geçmiş olsun ((( Allah ailene Sabir versin kolaylik versin.evet benimkide kəndi ailesi için babası söylədi diyə 5 Saatlık yolda simdi kardesine gidiyor.ben kavga etdik eltim yuzunden baba evinə geldim zorla geldi almaya 15 dakikalik yoldu halbuki (
(89 puan) tarafından
Bosanmayi dusunuyorum sence yanlismi dusunuyorum
(220 puan) tarafından
Ya bir yandan insan sinirleniyor bosanayim diyor ama vakit gelicek onlar olmicak yanında esinin ama Sana aitde bi aile olmayacak Sabir etməkdən başka care varmi
0 oy
(3,149 puan) tarafından
O erkekleri kadınlar yetiştiriyor yani bizler sen anne olunca ister istemez oğlunu kendine âşık yetiştireceksin kankin çok haklı eşine ailesini kötüleme ve kaynananın karşısında susma sustukça ezilirsin
(220 puan) tarafından
Ben hatayi ilk başdan yapdim.susarak kəndimi ezdirerek oda esimin sayəsinde ol.ne deseler sus derdi. Sus cevap vermə derdi
(3,149 puan) tarafından
Er konuşursan eşinin kafası ağrırdı işi biliyor esin ama senin duyguların ne olacak
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Öldüğü gbi kabul etmek lazım bazı şeyleri canım yapck bisey yok.sana iyiyse bu konular in üstünde durma anne sonuçta 
(220 puan) tarafından
Keski bebeyimi sağ salım alsam kucagima hayatda ona baglansam eşimden sogusam boylece boyle birini sevmək artik omuzlarima ağırlıq veriyor
(3,532 puan) tarafından
Bebek olunca ondan başkasını denmeye fırsat kalmiyo canım sağlıcakla all insaalh
0 oy
(1,254 puan) tarafından

Sen bos ver o konusup konusup susacak sen hamilesin moralini bozma en azindan bebegini dusun

Bide sen azerimisin?
(1,254 puan) tarafından
Ele biriyle omur gun curutmeye drymez vallah nece yasin var?Sevib aile qurmusan?
(220 puan) tarafından
25 he sevib qurdum
(1,254 puan) tarafından
Heee Yenede qurban oldugum Rebbim boyukdu Allah erine biraz vicdan versin senin qedrini bilsin adin nedi?
(220 puan) tarafından
Aytac sən haralisan
(1,254 puan) tarafından
Men eslen sekiliyem ama bakida yasayiram
0 oy
(368 puan) tarafından

Canim bi gaynada benim  basimda var esim 3 ay olmuyo zaten 3 ayda 10 gunlugune geliyo suriyede ben olmadik laflari soluyom esim gelincede susuyom yani esimin istedigi tek sey ben varken anneme saygisizlik yapma ben yokkende yapma ama gorduklerim beni yaniltir kotu oluruz diyo hakli adam sende ole yap kimse yokken saydir olmadik laflari sole ama esin varken kuzu gibi ol bak esinle aran duzelir insallah canim 

(220 puan) tarafından
Sonra kadin gider  kocama söylər diyə korkuyorum oda tabiki annesinin sözünü dinler
(368 puan) tarafından
Dinlerse kendi kaybederde  soleyemez bence benim kaynana bana bulasiyo bende soleniyomm esimede bisey diyemiyo neden cunki kendisi suclu biliyoo ama benim kaynananin oglunun bilmedigi seyleri yapti ben gordumm  tehtit etmiyo ama bildigimi bildigi icin solesin helebi oglunun neler yapcagini bilir
(220 puan) tarafından
Benim elimdə oyle bilgi falan yokki.kafam cok karışık hiç boyle olmamisdim
(368 puan) tarafından
Sen firsat kolla yeterki gecer bak  birine para verir alir yada ne biliyim baska bisey ne diyimki gecerse eline kullan derim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 152 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde Piem0465 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 574 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde Piem0465 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 232 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Annesininkizi (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu

380,067 soru

11,377,438 cevap

34,864 kullanıcı

...