0 oy
572 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
Ne yapacağımı hiç bilmiyorum evlendiğime o kadar pişmanım ki 5 aylik bi oğlum var bir surusorumluluk kendime ayıracak 5 dakikam yok 2 senedir hergun onlar yüzünden kavga ediyoruz hep babasi doldurur görümce denen şeytan sürekli konusmasa laf sokmaya rahat etmez o kadar karışık ki kafam çekip gitmek istiyorum ama oğlum cok küçük herseye karışıyorlar hergun bir laf bir gün oraya gitmesek hemen kavga çıkar bunlar resmen köle arıyorlar eşim deseniz onlatin köpeği bisey diyemiyor sanki büyü yapmışlar diyer ettim ve kaynimda bizim gibi hel ayni sorun herkesle ilişkimi kestim ama yinede durmuyorlar ne yapcam bilmiyorum tek düşündüğüm boşanmak bu böyle nereye kadar gidecek o kadar kötü insalar ki bide alt üst oturuyoruz delirmek üzereyim 

12 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Kim ne yapıyorsa yoluna gelsin ne diyim boyle şeyler de Türkiye'de çok var niye karışırlar anlamiyorum ellerine ne geçiyor
(19 puan) tarafından
Gelde anlat cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyle erkrkler evlenmeskn bence anasının dizinin dibinde otursun sende bu kadar çileyi çekmek zorunda değilsin ailen arkandysa bosan kurtul
(19 puan) tarafından
Ailemde öyle insanlar deil devlete sınırım bu halden iyi  kaynana yok ama kayinpeder görümce 10 kaynamaya bedel
(19 puan) tarafından
Kendimi buldum sende inanki benimde kaynanam yok hasta engelli peder ve görümce 20 kaynamaya bedel adam 80 yaşında benden genç 7 evlilik yaptı
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Bir tane hayatımız var Allah kulunu  bile böyle eziyet etmiyor... boşan böyle ömür geçmez ya al karşına konuş yadabbebeni al git başka köle bulsunlar  
(19 puan) tarafından
Hergünn söylüyorum ama yok ayni değişen bisey yok onlara laf demez
0 oy
tarafından
Sana boşan demek kolay şimdi heoimiz klavye uzerindn bosan amman oyle kocanin bilmem ne neeeeeonenli olan senin ne istedigin 
(19 puan) tarafından
Bunlardan Kurtuluş yok biliyorum ama böylede sürmez hem ruhen hem psikolojik olarak çok yıprandım
0 oy
(119,289 puan) tarafından
bak iste suclu es ailesi degil demin bi posttada yazdim esiniz ailesiyle sizin aranizdaki o mesafeyi koruyamiyo yav.şak davraniyo erkek ailelerinin yuzde 80 i boyle ama evlendigin erkek adam gibi adam olsa ailesine seni ezdirmez hersey erkekte biter siz aile yuzunden dersiniz kocam yav.şak beni ezdirdi diyen yok nerdeyse herkez ailesi soyle boyle etti yapti diyo 

örnek: evlendigim ilk ay adet oldum diye adimi kisira cikarttilar birliktik bide eve gelene gidene turkiyeden gelin diye aldik kisir cikti cocuguda olmuyo dediler hatta esime bosa bunu biz sana şu kizi alalim bak oda bosandi cocugu var bile dediler ee noldu sonuc ogullarindan oldular ben cektigimle kazandim simdi esim hic birinin yuzune bakmiyo 2 sene olmak uzere cook rahatim hani herseyi es ailesi der yapar ama evlendigin adam adam gibi adamsa asla boyle bosanma noktasina gelmezsiniz sucu ailede degilde esde arayin
yasiyo misliyle bende izliyom
kiz pist sahibi tek bana cvp yazmamis neden acaba benden snrki yoruma yazmis
(13,202 puan) tarafından
Kız ne bilem yetişemedi herhalde bana yazmış bana kızar diye düşündüm kızmadı destekledi üstüne
bana kizdi zaar
(13,202 puan) tarafından
Bazısı ne dersen de kocasına laf söyletmiyor
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Çocuğun küçükse küçük. Boşan kurtul böyle hayat mı geçer daha 2 yılda bezmişsin
(19 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Benşm kocamda böyle ben artık korkmuyorum biraz cesaretli olman gerekiyo çağırıyolar gitme dövüyomu dövssün konuşma sen karlı çıkarsın öldürüyomu işte bu ana kuzularının paçası yemez ona gitmiceksin dik durucaksın kavga çıkarsınlar laf söylesinler senden önemli bensenin yerinde olsam eltimle bir olup onları halt ederdim bu neya hangi çağda yaşıyoruz yazıklar olsun
(19 puan) tarafından
Yapıyorum aynısını gitmiyorum bisey deseler takmamaya çalışıyorum ama bazen öyle şeyler yapıyorlar ki insan kirleniyor bunu cok söylerim eşime madem ailen böyleydi madem sende buydun niye beni kendinle perisan ettin ona cok umursamaz bir insan çok sabrim tükendi
tarafından
Kirlenmek olurmu canım boşver onlar öyle hissstsin
0 oy
tarafından
Türkiye'de sadece bir erkek ve bir kadın evlenmiyor aileler ile Evlilik oluyor. Benim de Kaynanam her şeye karışır.
(19 puan) tarafından
Hiç hoş bisey deil işte
0 oy
tarafından
Aynı durumdayız desem inanir misin ben görümceler de öyle içten pazarlıklı sinsi seyta.nlar 

Kaynana olacak desen aynı laf söyler köle hizmetçi arar bir eltimi bosatti sonunda delirtio sıra bana geldi ben üstte o altta oturuyor bende bıktım 4 yıllık evliyim sürekli oğlunu doldurdu doldurdu üstüme saldı ogl u da biliyor ne olduğunu ama hala aynı ben dedim ki annenin dediğinden gidip bana bu muameleyi yapmaya devam edersen bundan sorna yoluna onunla devam edersin bu aralar aynı deli olduklarına veriyorum dua edip sabrediyorum evden çıkıp yüzlerini görmüyorum Allah hepsini n bela.sini versin diyroum canim kendi kızı oğlu da onları da oturup izleyecem bakalım el napacak kendi evlatlarina
(19 puan) tarafından
Ayni durumdayız bide yakin olunca insan katlanamıyor  ben illa bisey çıkacak yani koca desen onlara çıt demez olan bana oldu aileme desem kötü şeyler çıkacak biliyorum dayanacak gücüm kalmadı
0 oy
tarafından
5 aylık bebeyle ne yapcan nereye gideceksin be kuzum. Devlete sığınırım diye düşünüyorsan sığınma evleri hapishane gibi. Benim arkadasım orda kaldı. Orda görevliler ** gibi muamele ediyormuş hem çocuğa hem kendisine. Duş meselesi sorun çocuğun bezi ıslak mendili üstü başı sorun. Çocuk hastalansa ilgi yok. Şuanki halinden daha kötü olursun. Tek başına olsan hiç bekleme ama kuzunun gözünün içine bak. Sen çekip gittiğinde kimse ona acımaz. Lütfen dikkatli kararlar al. Kapını kapat kim ne diyorsa desin. Herkesin haddini bildirmek herkese cevap vermek zorunda değilsin. İsteyen istediğini söyler ama sen olur da yanlış bir karar alıp çocuğunla çekip gidersen ilerisini düşün. Ama şunu asla unutma sığınma evleri düşündüğün kadar güzel bir yer değil. 
(19 puan) tarafından
Tabiki öyle cok duydum bende ama inan bu insanlarla nereye kadar bazen varya böyle kendime zarar verecek dereceye geliyorum ama bi evladım var gidip gelmiyorum kimseyle konuşmuyorum ama doldurup doldurup gönderirler kavga gürültüden çocuğum korkar oldu bi çözüm olsa ama yok nereye kadar hiç bilmiyorum
0 oy
(19 puan) tarafından
Tamda eşimin ailesini anlattın bende 2 senedir me çektim düşünsenize yan dairede otururduk evimin içine kapi açtılar ben yokken güya sürekli gidip geleyim diye ama eşim baskıcı biri değil çok kavga ederiz ama  zorlamaz beni 3 aylik hamikeyken canıma tak etti ayrı şehirde yaşıyordum gizlice çıktım evden geldim babamlara boşanicam yeter dedim ailesi bana huzur vermiyor oğullarını dolduruyorlar oda ailesine karşı gelemiyor ailem araya girdi kavga gürültü sonra konuştular ben 1 senedir adım atmadım oraya kimseyle de konuşmuyorum ama yine sorun oluyor emin ol eşlerimiz aile kuzusu olduğu sürece bitmeyecek bu dert ama gözünü korkut yoksa başa çıkılmaz 
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Yarın bı gün görümce de evlenecek inşallah kendi gibi görümcesi olur ne diyelim eşinle konuş olmadı ailene git biraz belki mesafe iyi gelir 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 151 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde Piem0465 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 552 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 930 göst.
2 Eylül 2019 Aile kategorisinde Miss91 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 388 göst.