0 oy
414 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (388 puan) tarafından

Kızım 2.5 yaşında ve gelişimi geriden geliyor kilosu 11 boy 87 doktor bugün kanına baktı, kemik yaşı için röntgen çektirdi, idrara baktı sonuçlar daha çıkmadı ama bu sütü ilaç niyetine başlattı yine sonuçlar çıkınca ilaç vs yazacak sanırım kullanan varmı çocuğunda faydasını gördünüz mü 

image

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sağlık ocağına mi gittiniz
(388 puan) tarafından
Sağlık ocağı geriden geliyor dedi bende Yakacık çocuk hastanesi ne götürdüm randevu alıp
tarafından
Hım bende bir gidip boy falan olctuemek istiyorum bayadir gitmedim de benimki 3 yaşına yakın 90 cm falan vardır diye tahmin ediyorum ama normal mi doye söz böyle deyince aklıma takıldı bu sutun ne yararı farkı varmıs diğer sütlerden acaba
(388 puan) tarafından
Bu süt raporlu bi ilaç aslında kanser hastalarına bile mama olarak veriyorlarmış kuzenim onkoloji de çalışıyor sordum ona kullanırsa faydasını görür dedi inşallah içer biraz diretiyor içmiyor iştah hiç yok
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından

image

bende almayı düşünüyorum kullananların yorumu çok iyi. Birde içerikleri inceleyen biri var o da bu markadan alıyor
(800 puan) tarafından
Sebrian wellnes adı girip kendiniz alın kendi sayfasından
(5,272 puan) tarafından
Alan olursa buraya yazabilir mi
(800 puan) tarafından
Ben alcam kuzum da bakalım doğum yaptım lohusalık vs 2 çocukla bakalım ne zmna sipariş veririm
tarafından
Bunu paylaşan hangi sayfa
(800 puan) tarafından
Melek hayta diye bi kadın cnm

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 180 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 201 göst.
0 oy
4 cevap 127 göst.
0 oy
5 cevap 302 göst.
25 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivanadnan (341 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...