0 oy
198 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Doktor artik antibiyotik iğne verdi kullanmaya başladım mecbur istemiyorum ama igneninde zararı var diyorlar neyse yani neden sürekli tıkanıyor herseyini veririm yediririm ama cok *** hasta olur yinede araştırmaya götürecem artık karar verdim belki alerjisi vardir çünkü bir ayi geçmeden tekrar hasta oluyor hava veriyorum 14 aylik 

8 Cevaplar

0 oy
(5,558 puan) tarafından
Benim de oğlum bronşit iğne olmadan iyi olmuyor maalesef
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım ya bir şeye alerjisi var ya da büyüyünce mecbur bademcikleri alırlar ondan sonra bi daha sık tekrarlamaz 
0 oy
tarafından
Alerjik bronşit vardır canim sürekli tekrarlar
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Klimamı kullanıyorsun canım ısıtıcıı olarak 
0 oy
tarafından
Bizimde öyle alerjik surup la antibiyotik verdi ama biz acile gittik uyuyamadi gece
0 oy
(417 puan) tarafından
Benim oğlum 3 yaşına girdi oda 1 ayda 2 kere hasta oluyordu sürekli bademcikleri sürekli sisiyordu zaten küçüklükten beri alerjisi vardı son 1 yıldır alerji geçti diye her şeyi yiyordu hastalık da arttı o zamandan beri meğer alerji geçmemiş yeniden test verdik yumurta ve süte alerjisi devam ediyor. Arastirmaya götür mutlaka hem kbb hemde alerji bolumune randevu al. Bize astıma cevirmesin diye koruma amaçlı fis fis verdi boğazına sıkıyoruz 1 aydır rahatladı hasta olmadı tabi diyet de yapıyor artık  
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn kuzum 
0 oy
(482 puan) tarafından
Geçenlerde intsgtamda bronsit olan bebekler için tavsiyeler okumuştum. Sana yazayım belki uygularsin.  Bebegi yuz ustu yatırıp sırtına hafiften vurmak. Cok terletmemek çünkü terleyen bebekde en az üşüten bebek kadar hasta olur. Sık sık odayı havalandırmak   sigara içilen ortamdan olabildiğince bebegi korumak. Parfüm den uzak tutmak. Ve cevizin üstüne yapışık duran zar var. O zarlardan az biraz alıp suda kaynatilacak.ve bir tatlı kaşığı icirin.  Cevizin şarj bronşit e bire bir miş.  Takip ettiğim hemşire anneden öğrendim 
(482 puan) tarafından
Senij için tarifi buldum :)) hemşirenin sayfasida bebegimveevim. Kadin xok ilgili her soruya hemen hemen cebap veriyor. Postlarda aciyor soru cevapli.   Tarifi yazayım sana  4. 5 tane ceviz zari yarım çay bardağı su  ikisini kaynatıin bu su iliyinca bebise icir . Bir günde keser balgami da öksürüğü de.  Onun kizi iyileşmiş o yüzden bizimle paylaşmış bu bilgiyi ,:))
(886 puan) tarafından
Yaaa canim benim sana cok cok teşekkür ederim mutlaka yapicam peki kac gün yapmam gerekiyor zararı yok dmii
(482 puan) tarafından
İyilik kadar dünyada güzel birsey yok. Faydam olursa ne mutlu bana. Gunde bi kac yudum dediğine göre iyileşene kadardır muhakkak.  Hem bir kaç damla birsey zararlı olsa bu hemşire paylaşmaz. Ben onun vi cok tarifini denedim ozellikle bir dis sarımsak ve zeytinyağını karıştırıp bebegimin ayağına sürüp çorap giydirmisti m. Öksürük bir gecede son bulmuştu. Kolay kolay ilac vermiyorum artık alismasin bünyesi diye. Allah şifasını versin yavrunun. Bol sıvı ver emi. Bide yuz ustu yatırıp sırtına hafif vur. Balgam kolay çıkarmış
(886 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canim benim cok saol Bu güzel bilgiler icin hakkını helal et Allah razi olsun senden
(482 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun. Sifa olsun bebegine canim. Hayirli geceler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 709 göst.
0 oy
4 cevap 66 göst.
0 oy
4 cevap 126 göst.
0 oy
14 cevap 1,485 göst.

380,141 soru