0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Bugün kaynanam aradı yarın görümcem doğuma gidecekmiş sezaryen olacak. Bende görümceye mesaj attım hal hatır vs derken doğum yarın mı dedim ama hala cevap yok taa öğlen attım watsapa girmesine rağmen mesajımı açmamış bile. Aslında daha önceden kendime söz vermiştim ne olursa olsun bi yabancı gibi gidecektim bebek görmesine gidip hediyemi verip gelecektim. Bi gün laf arasında hastaneye gel dedi bende tamam dedim. Şimdi cevap vermeyince de sinir oldum. Bu arada gitmek istemiyorum çünkü korona oldum bir kere bile aramadı dedem vefat etti bi başsağlığı bile dilemedi eşim laf gönderdi annesiyle, ondan sonra akıl edip aradı yani hayatta aramaz sormaz yegenlerini asla merak etmez bizimle bağı sıfır o yüzden bende mesafemi aşmak istemiyorum. Siz olsanız gider misiniz? Yada neden gidersiniz ona göre akıl almak istiyorum

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gitmem sonra bebek görmesi yapmaya evine gider çok durmaz dönerdim 
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben sırf eşimin yanında olmak için giderdim 
(1,787 puan) tarafından
Eşimde gitmez ki öyle pek sıkı bir bağ yok aralarında ailece öyleler
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Gitmezdim  

Sonra bı akşam eşimle gider hediyesini verir gelirdim 

Kim bana nasılsa bende öyleyim
0 oy
tarafından

Görümce görmeyim seni ömrümce demişler 

(1,787 puan) tarafından
Çok güzel demişler valla
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Senin onla hala muhabbete girmen bile hata bacim bosver koy mesafeni
(1,787 puan) tarafından
Dimi çok doğru diyosun valla yine yengeyim yaşı benden büyük ama büyüklüğü ben yapayım dedim ama salaklık etmişim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben gitmezdim  değmez çünkü 
(1,787 puan) tarafından
Aynen öyle vallahi bunu bilmeme rağmen hep fedakarlık yapmak geliyo içimden kendimi frenliyorum Allah'tan
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bn gitmezdim benj arama bile zahmeti göstermeyen insanın yanına bende gitmem 
(1,787 puan) tarafından
Ya bunlar fesatlıktan değil biraz saflar ailece yani kendi annesiyle bile günlerce konuşmasa umrunda olmaz öyle tipler aile bağları sıfırrrrr
0 oy
(827 puan) tarafından
Ben olsam gitmezdim beni onemseyip aramayanin yaninda isim yok ben neyaparsam o geliyor yanima demesini istemem
(1,787 puan) tarafından
Aynen ya bende sala.k gibi gidecektim bazen duygusal düşünüyorum kırgınlıklarımı unutuyorum maalesef
0 oy
(775 puan) tarafından
Ben olsam gitmem de aramada böyle insanları hayatımızdan çıkamadığınız sürece burunları çok havalanır
(1,787 puan) tarafından
Aynen misafir gibi gider hediyesini verir gelirim
(775 puan) tarafından
Aynen öyle hatta eşinle birlikte git tam misafir gibi
(1,787 puan) tarafından
Öyle yapıcam. Kaynanam arar kesin beraber toplanıp gidelim diye. Onuda reddedicem
0 oy
tarafından
Eşimle gider gelirdim.
0 oy
tarafından
Aslaaaa gitmem bırak ne gideceksin Allah aşkına kimseye bu kadar değer vermem sende verme sundaki havaya bak insan cevap verir kimmiş ki kendi pardon ? Hiç kimse bizden kıymetli değil herkese hakettiği kadar değer vereceksin o kdar !!!
(1,787 puan) tarafından
Ya bu öyle havadan yada fesatlıktan değil biraz saf bi tip ondan diye düşünüyorum yani anlamadım yanımdayken çok samimi ama asla aramaz yazmaz tuhaf biri bende mesafemi hep korumaya çalışırım kin beslemediğim için kırgınlıklarımı unutuyorum bazen
tarafından
Valla unutma canım saf olsa böyle yapmaz saf insanlar samimi olur içten olur bilmiyorum artık
0 oy
(37 puan) tarafından
Gitmezdim valla benm görümcem de gecen eltimi bana savundu ve haklı olmama rağmen gerekeni söyledim ve 3 haftadır aramıyrm banane normalde de aramam öyle eşimde aramıyor 
0 oy
(3,479 puan) tarafından
Tabiki de gitmem 
0 oy
(25 puan) tarafından
Ne gitcem beni aramayan sormayan yol alsın...

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 501 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (425 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 332 göst.
0 oy
6 cevap 126 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 543 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu