0 oy
948 göst.
Aile kategorisinde (659 puan) tarafından
Dogrudan konuya gireyim. 8.5senelik evliler ve çocukları yok olmuyor nedeni ise abimmiş yani sperm sayısı azmış yengemin annesi kalabalık ortamlarda anneme senin oğlunun erkekligi yok deyip duruyor. 8sene içinde ne dogru düzgün doktora gittiler nede tedavi vs için ugraşmadılar. Yengeme tüp bebek yaptırın diyoruz yok istemiyorum sankı başka biriyle ilişkiye girmiş gibi hissederim öyle düşünüyorum diyor. Ben şimdi bile ayrılırım bundan ama beni zorla tutuyor diyor ben kendime garanti veriyorum benim çocugum olur ama abinin bir ömür çocugu olmaz diyor. Şimdi birlikte çiftlikte çalışıyorlar ev aldılar ama yengemin babasının üstüne yaptılar şimdide araba almayı düşünüyorlar yani parasını abim kaynanasına gönderiyor onlar biriktiriyor arabada otomotik yine onlar üstüne yapacaklar. Günahı onların boynuna acaba diye düşünmüyorda değilim çalıştırıp parayı alıp yarın abimi kapiya koyarlarsa. Ne düşünücegimi yada ne diyecegimi şaşırmış durumdayım yuvaları bozulsun istemem evet evlat önemlidir ama illaki çocuk yapalım diyede evlenmiyoruz sonuçta sevdigimiz insanla mutlu olalım diye yuva kurarız. Ama yengem sürekli boşanıcam deyip duruyor

Yorumlarınızı beklıyorum. Cevap veremezsem kusura bakmayın❤

28 Cevaplar

0 oy
(120,230 puan) tarafından
simdi bi gelinin cocugu olmasa kaynanasi yani annen derdi kesin milletin icinde yada yanlizken benim annem demez deme her kaynana o lafi sokar ev konusunda abinjm tercihi belki imzali bi belge falan almistir karsiliginda
(659 puan) tarafından
Kurban bayramında durup dururken kalabalık ortamda karşı taraf bunu söylüyor inan annem gelinine bir kere bile niye çocugunuz olmuyor dememiştir benim annemin agzı var dili yok işitme engelli konuşamıyor duymuyor sonuçta ne diyebilirki yada derdini nasil anlatabilir
-Reklam-
0 oy
(15,965 puan) tarafından
Ben bu konuşmayı yapan insandan herşeyi beklerim. Bence de niyetleri abinin paralarını almak olabilir. Orda burda eşinin bu durumu hakkında bu sekilde konuşmak doğru değil. Niyet iyi gelmedi bana
(659 puan) tarafından
Kafam çok karışık yarın bu konuya el atıcam ama nasıl atıcam bilmiyorum. Çok üzücü bir durum ben herşeyden öte 8.5senelik ikisininde emegine yanarım dahada uzatmalarına olmuyorsa zorlamanın anlamı yokki
(15,965 puan) tarafından
Vallâ ben olsam abim böyle bı dusuncedeyse en fazla 1 kere uyarır kenara cekilirdim. Yorumlardan gördüğüm kadarıyla abin sizden taraf değil eşinden taraf olacak gibi bı his geldi içime. Yuvamı yiktiniz demeye gitmesin de.
(659 puan) tarafından
Bunu zaten kesin diyecek buna eminim o yüzden kararsızım kendi yaşasın görsün diyicem sonra bende çok üzülücem
0 oy
tarafından
Malı mülkü geçtim de ben kocamı seviyorsam annemin kocam hakkında öyle konuşmasına izin vermem. Ve yengenin de benim çocuğum olabilir senin olmaz demesi çok üzücü ve ben asla eşime böyle bişey söylemem sağlık olsun der sarılırım sen yanımda ol derim yengenin her hareketi ofsayt
(659 puan) tarafından
Biryandan böyle düşünüyorum aman evlilikleri bitmesin ortada iyi yada kötü 8.5senelik emek var çocuk olmasada hayırlısı buymuş deyip bir birine sarılmasını bir yandanda yengemin böyle cahilce düşünüp kendi eşini küçük düşürmesini bilmiyorum ya çok canım sıkıldı
0 oy
tarafından
Yengen sadece cikari icin duruyo abinin yaninda. Abinin gunahi ne cocugu veren Allah adam akilli tedavi de olmadilar diyosun. Bi kere abini gercekten seviyor olsaydi o lafi soyleyenin agzina tikardi. Abin de bosuna oyle biriyle evli kalmasin biraksa ayrilirim o birakmiyo vs demis ya kendisine garanti veriyomus haşa Allah mi o nerden biliyo cocugu olacagini belki hicbir saglik problemi yok ama cocugu olmayacak bu ne buyuk konusmadir Allah hidayet versin ne diyim abinin de yardimcisi olsun
(659 puan) tarafından
En çok kızdıgım kırıldıgım nokta kendisine garanti verip onun bir ömür çocugu olmayacak demesiydi kafam çok doldu bilmiyorum sinirden üzüntüden uyuyamam herhalde ben bu gece.
tarafından
Abin aklini basina alsin o insanla hayat gecmez
0 oy
tarafından
Yengen abone arabayı da aldırıp kapının önüne koayacak demedi deme 
0 oy
tarafından
Yengen çok ayıp etmiş bu hayatta her şey çocuk demek değildir olmuyorsa vardır yaradanın bir bildiği yengen abine büyümü yaptın ne yaptı öyle konuşulur mu tövbe Yarabbi belli zaten gönlüde yokmuş ama boşanırım da tutuyor beni falan filan abini gözüne aça bilseniz keşke Allah hidayet versin inşallah açılır gözü
0 oy
(202 puan) tarafından
Kuzum tam okuyamadim ama yengen cok i.grenc bir sekilde konusmus abinin yerinde olsam direk boşarim yazik degilmi ya adama bide soyle brnim ablaminda cocugu olmuyordu enistemin şperm sayisi azdi ama 1 ay icinde tedavi olup 2. Ay cocuklari oldu resmen senin abini dolandirip tekmeyi basmak istiyorlar
0 oy
tarafından
Bunca sözden sonra abin hala daha onların üzerine mal mülk yapıyorsa helal olsun gözü kapalı güveniyor demekki 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,694 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Cimcime (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 807 göst.
16 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 217 göst.
0 oy
6 cevap 935 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

386,108 soru

11,543,614 cevap

35,219 kullanıcı

...