+1 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (1,137 puan) tarafından
Analar yardım edin bana en etkili ne olabilir en etkili bir şekilde ne çocuğun gazını giderir ALLAH rızası için kulun koleniz köpeğiniz olayım yalvarıyorum sizlere kız patlayacak yoksa doktora da götürdüm bugün delircem yine beynim yanıyor artık 

10 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Dikkatin üzerinde olsun yüz üstü yatir biraz . Karnı sıcak olursa gazını kolaylıkla çıkarır 
(1,137 puan) tarafından
Çıkarmıyor ya yapıyorum
(4,875 puan) tarafından
Valla canım ben bu sayede kızımda gaz sancısı hiç çekmedim 2.5 yaşında hala yüz üstü yatar.
İlk zamanlar gazdan bizde ölüyordk kaç damla verdim fayda etmedi bize sadece bu yaradı
(7,979 puan) tarafından
Benim bebeğimde çok gazlı erkek bide sadece yüzüstü uyuyabiliyor sırt üstü hala yatamiyor 56 günlük şuan da yüzüstü yatmaya alıştığı için geceleri de öyle yatıyorum yoksa başka çarem yok napcagimi şaşırdım
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Postlarda bu kadar komik anlatımlar;)))

Rezene ve anason karistir çayını ic

Gazlı beslenme ayagini sıcak tut

Bebege dus sonrasi bagirsak masaji yap

Ben sadece biogaia kullandim sen yanına uygun bir gaz damlası kullan
0 oy
tarafından
Oğlum kolikti bir fiil 4 ay çektim akşamüstü 6da başlar gece 11 12 ye kadar saniye susmazdi mahalleli başımıza toplanirdi düşün artık saniye susmaz mi bir insan çatlar demi catlamiodu da . 

Denemediğim şey kalmadı bitki çayları mi dersin gaz damlaları masajlar onlar bunlar eşim her gece yollara düşüyordu biri şunu yap bunu yap diyordu da gidip alıyordu doktor doktor gezdigimi bilirim susturun şunu diye :D kici ayrılana kadar ağlardı çaresini ben bulamamıştım 
(9,626 puan) tarafından
Bu kadar anlatımın sonunda etkili bi çözüm bekledim asgshjdhdjdj☺☺☺
tarafından
Haahahaahhah yok ama :D bulamadım ben bişey
(9,626 puan) tarafından
Ben buldum 1 2 saat yuz üstü yatırıyorum sonra yüz üstü çevirince patır patır cikariyo gazını ☺☺☺
tarafından
Kuzum kolikte çıkarsa da yeterli kalmıyor ya ne yüz üstleri kalmisti ne biseyi cikariyordu ama yetmiyordu
(7,979 puan) tarafından
Evet ne kadar cikarsada yetmiyor malesef benm bebeğimde erkek o şekilde  çıkarıyor ama hala aynı
0 oy
(592 puan) tarafından
Ay hergun aynı sıkıntıyı bizde yaşıyoruz bizimki sadece arabayla gezerken rahatlıyor gaz damlasıda kullansam keyfi yerede olsa aglıyor dün hatta en sonunda onla beraber bende agladım acile götürdük röntgen cektiler cocugun ici gaz dolu dedi lavman yaptı dogdugundan beri ilk defa rahat galiba dünden beri
(1,137 puan) tarafından
Ben lavman da yapıyorum bı ise yaramiyoe ya
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Ayaklarını bisiklet hareketi yaptır karnına doğru hafif bastır içinden 10 a kadar say bırak tekrarla bunu emziriyorsan her emzirmeden sonra mutlaka gazını al ayaklarını sıcak tut bebeğin anason rezene çayı iç bulgur sarımsak soğan mercimek kuru fasulye bunlar sütte çok gaz yapar bunları dikkatli tüket karın üstü dizine yatır beline masaj yap gaz damlası ve bağırsak düzenleyici kullan nurse harweys ve biogaia bunlar ise yaramazsa aguline şurup var bizi bu şurup kurtardı doktora sorup verebilirsin
(1,137 puan) tarafından
Aguline şurup verdi doktor da bize dün şuan onu kullanmata başladım insallh faydasını görürüm
(2,826 puan) tarafından
İnşallah canım bizi kolikten o şurup kurtardı inan
0 oy
(800 puan) tarafından
Mestil kullan vnm gürde 4 defa 8 9 damla kadar 

Her bezine 4 damla kadar elma yağını damlat popo kısmına doğru Bebekler için olan var ondan al 

Ve emziriyorsah günde 2 kere kimyon demle iç 
(1,137 puan) tarafından
Şu mestili herkes söylüyor çok etkili mi ya almayı düşünüyorum ondan
(800 puan) tarafından
Baya etkili bizde
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Herşeyi denemiştim hiç biri fayda etmemişti. Dr a gidiyorduk lavman yapıyordu zorda kalırsak yapmamanız için bize de vermişti. Uykusu için de hamak beşik alınca biraz rahatladım. 
0 oy
(382 puan) tarafından
Ben bacaklarına havluyu utulerdim koyardım Rahmân süresi aç dinlet ben çok faydasını gördüm
0 oy
(1,363 puan) tarafından
En etkili yöntem sabır. Yasadim biliyorum. 2. Yolda geliyor  korkuyorum :)  4-5 ay surdu bizimkisi. Evde kanguruyla gezdirirdik, gece uykusu icin arabayla şehri turlardik emmeside sorundu cunku sıpanin. Arabada gezinirken anlamiyodu emziriyordum ki uzun uyusun diye. Her gece hergece hergece. Karnina masaj, ilac falan ne varsa denedim. Annem artik sey derdi cikardi yine büyücü gibi otu kökü devamli kaynatirdim birseyler kendimde icerdim aman o gaz giderir bu gaz giderir diye duydugum ne varsa. Giden benim keçiler oldu tatlim. Sabret.
0 oy
tarafından
Bio Gaia ve anakucağı Allah sabır versin oğlumda aynıydı kollarım kopuyordu dik tutmaktan 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 137 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde szngns (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 253 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Acemianne35 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 96 göst.
28 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.