+1 oy
403 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar hamileyken ibadetlerini eksiksiz yapanin bebeği onu yormaz uslu olur diyorlar ne derece dogru merak ettim

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yorulmadan anne olunmazki canım bebek illaki yoracak durmayacak ben bi alakasi olacagini sanmiyorum 
-Reklam-
+1 oy
(85 puan) tarafından
Kesinlikle çok doğru. Çok şükür bebeğim bana hiç zorluk çıkarmaz hamd olsun gebeyken tüm namazlarımi kıldım şimdide kılıyorum çok şükür sonuçta veren Allah sen Rabbine eksiksiz ibadet edersen o da sana karşılığını vermezmi.hic :) 
+1 oy
(1,072 puan) tarafından
Yaramazlık hareketli olması geçici bir dönem. Yaptiklarinizla hayırlı evlat olmasını sağlarsınız inşallah
0 oy
tarafından
Çok doğru maşallah rabbim yüzüme güldü tek büyüttüm birde eşimde yoktu yanımda onunda şeyi var rabbim yardım ediyor
0 oy
tarafından
Alakası yok namazımı da kıldım 2 tanede hatim bitirdim Allah kabul etsin. Ama bebeğim doğduğundan beri beni aşırı yoruyor
0 oy
tarafından
Küçük oğlum öyleydi ama şimdi farzları anca yetiştirtio bana arada ama normalde çok şükür kılarım hepsini şuan sabah namazı vakti 
0 oy
(391 puan) tarafından
Düzenli kıldım, 3 hatim indirdim. Vücuduna kimyasal sıvı sokturmadım. Şuan çok iyi. Öyle yaramaz değil. Hamdolsun. 
(10,568 puan) tarafından
Kimyasal sıvı dediğin ne cnm
(225 puan) tarafından
Aşıdan bahsediyor sanirim
(391 puan) tarafından
Aşı canım :)
tarafından
Ay aşı her çocuğun hakkıdır
0 oy
(868 puan) tarafından
vallahi canim zaten 10 yıldır elhamdülillah namazimi hiç aksatmadim hamileyken umreye bile gittim yediklerime ictiklerime de dikkat ederim 4 yıldır helal sertifikalı şeyler yiyorum sadece ama kızım söz dinlemez yerinde durmaz. 

Yani bu yapısal bişey çünkü kızım babasina cekmis inatçı ve dedigim dedik
(10,568 puan) tarafından
Sertifika nerden biliyorsun cnm açıklar mısın biraz bende bakayım
(2,323 puan) tarafından
Aynen dediğin gibi Namazımı asla aksatmam kuranımı hep okurum. Aldığım tüm ürünlere aynı şekilde bakarım araştırırım helal sertifikası var mı diye. Ama dediğin gibi kızım 2 yaşına girecek 2 yıldır anamdan emdiğim süt burnumdan geldi. Düşün sabah 7de uyuduk 9da bi çığlık çığlığa ağlıyor korktum dedim ne oldu meğerse beni beşikten çıkar diyor. Yani tamamen karakter ile alakalı huzursuz çocuk huzursuz oluyor malesef..
(868 puan) tarafından
öyle kuzum Nuh aleyhisselam kendi evladı ile imtihan oldu. Anne baba bazen ne yaparsa yapsin evladin belirli bi karakteri oluyor. Rabbim evlatlarımızi islam üzere kilsin
(868 puan) tarafından
Beyzanurcum, Gimdes diye bir kurum var onun sertifika verdiği herseye güvebilirsin. Onun dışındakilere ben sahsen guvenmiyorum. Gimdes yaz google a oku daha iyi anlarsın
(10,568 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cnm
0 oy
(196 puan) tarafından
Yok kuzum benimkiler tam aksine
0 oy
(313 puan) tarafından
Alakası yok canım benim arkadaşım hoca namazını aksatmadan kılar kuranini herşeyini okur ilk kızı 5 yaşına giricek bebekligi çok akıllydi sessiz bebekdi sonra ikinciye hamile kaldı namazını aksatmadan kılar ama öyle böyle bir çocuk değil bir dakika susmaz sürekli ağlar hircin huysuz memnun etmek mümkün değil kambur gibi kızın sırtında akşama kadar 15 Aylik hala aynı tabi ki namazını kıl onunla ilgili birşey demiyorum ama bebeğinin uslulugu yaramazligi bunla ilgili olduğunuda dusunmuyorum
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Pek alakası yok bence ya. Ibadet farklı çocuk farklı. Mesela benim arkadaşım hafız hamileliği boyunca namazdan hariç ne kadar sure hatim falan okudu. Bir çocuğu var Allah düşmanımın başına vermesin aşırı yaramaz. Hiç bir saniye durmaz 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Yaramaz ötesi benim ki şükür alıştı yanımda oynar kılarken şimdi görüyor hep kendi de gelip amin yapio:) ama 2 gündür kilamiom hasta kucaktan inmiyo 
0 oy
(788 puan) tarafından
Teyzemin cocuklari bir saniye yerinde durmaz aşırı yaramaz ve hiperaktifler teyzem de oldu olası ibadetini eksik etmez. İlk kez duyuyorum ve doğru olduğunu sanmıyorum
0 oy
(10,448 puan) tarafından
Neyi nereye bağlayacaklar artık şaşırıyorum ben. Bacım çocuk yaramaz olduğu dönem oluyor muhakkak benimki bir haftadır tuhaf önceden sakin kuzucuktu
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Allaha cok şükür  namazımi  kılar kuranimi okurum. Kızımda da öyleydim. Her şeye ağlaması ve hareketliliği  dışında bana bi yoruculuğu  yok kuzum. ☺️ 
0 oy
(800 puan) tarafından

Namaz kılmadın ama çok sure dua dinledim gece yatarken açardım baş ucumuza 

Dua et hep yatmadan önce

Ayetel kürsi nas felak 3 ihlas 1 fatiha okuladan yatma

Benimde şükür çocuklarım uslu <3

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 808 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 333 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 310 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,360 soru

11,417,270 cevap

34,968 kullanıcı

...