0 oy
613 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim ailesine o kadar düşkün ki herhalde canını ver deseler vercek. Ben küsünce oralı olmayan adam annesi küsse yalvarır özür diler ağlar vs bı işleri olsa evdeki işleri atar gider. 3 buçuk saatlik yol demez sürekli gider ben bı yere gidelim desem yol masrafi olur. 10 gün çalışmaya gitti bebekle yalnız anam ağladı. Dün geldi bugün köyüne gitti köyde işler varmış arayıp durdular. Soğukta bebekle bana da gidelim diyo. Gitmedim bende. İlk yilimizda saf gibi peşine takılıyodum her ay hatta ayda bikac kere..artık gitmiyorum ama bebekle de tek kalmak zoruma gidiyo. Ne banyoya girebiliyor ne yemek yapıp yiyebiliyom. Nasıl bı aile sevgisi anlamadım gitti...

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kıyamam canım olsun evladın var yanında üzme kendini çocuğun büyüdükçe sende onu alır çıkarsın benim eşim kendi ailesine karşı bile bir ağırlığı vardır kötü günde tabiki yanlarindayiz o ayrı ama normalde ailesinin yanında bile ağır olur biz ayni koydeyiz bazen üst uste gidiyiruz bazen bir haftada bir ama zararlari yok ama eşini yinede yanlız bırakma çok tek gidip gelmesine 
tarafından
Çocuk olmasa gideyim de soğukta sobalı evde bı soğuk bı sıcak üşütür bebek daha. Zaten burnu akıyo. Ben baştan beri sıcaklarda neyse de soğukta çocukla gitmeyiz diyodum. Yalnızken birakirdi ama çocukla da bırakacağını düşünmemiştim
tarafından
Eşinle onla vakit gecirmek istedigni şöyle gitsin ama bu kadar seni yanlış birakmasa iyi olur zatwn çocukta olunca eşler anca birbrinize zaman ayırıyo
tarafından
Biz birbirimize ayıracak zamanı bulamıyoz bile ama gitme desem sorun olur gider. Hatta ben gitmedim diye kavga edecekti az daha
tarafından
Allah kolaylık versin canım ne dicem bilemedim artık
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından
Bnm eşimin de öyle bi tavrı yok şükür bana yakın ve 2 ay oldu da gitmeyeli Kendi de bilir gitmeme sebebimi çünkü kaynanam çocuklarımı sevmez bende çocuğuma göz darlık yapan birinin evine asla gitmem
0 oy
(16,037 puan) tarafından
Cok şükür ki eşim ana kuzusu değil. En cok da bu yönünü seviyorum. 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
yok ya  benim esim oyle diyil onun icin en onemli biziz kiziyla  ben.  annesinin ayri yeri var  ama  bizi daha onde tutar.  hasta olsa bilir ben bakarim.. ne olsa  hep yaninda olani benim.
tarafından
Hiç ayrı yerim olmadı hep öncelik ailesi. Bebek olunca öyle olmaz diyodum ama huylu huyundan vazgecmiyo
(1,161 puan) tarafından
huylu huyujdan vazkecmez.  benimki 18 yasindan baskan sehirde calisib ailesiyle  yasamayib.    kendi babasi rahmete gidince annesi baskasiyla evlenib esimde bu yuzden ailesinden uzak durur. onceliyi bizz
0 oy
tarafından
Eşimin ailesi benim hatta hastanede bile en yakın aile eşi ve çocuklarıdır onlar ikinci kısma gelir yani bende kaynana ile küstüm barış diye aslaaa zorlamadı hiç bir şey demedi ben gitmiyorum diye oda gitmedi ayda 1 anca gitti bazen o bile olmuyordu 
tarafından
Seninkini biliyorum postlarindan. Benimki o kadar cadı değil. Yapacağını da gizliden yapar zaten benim ruhum duymaz. Ben gitmesin demiyom da benim eşim abartiyo öncelik oraya vermesi beni yıpratıyo
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Sular seller okyanuslar bile durur anamm:)))

Annesi ölmüş küçükken o yüzden babası na aşırı düşkün benim için önce gelir bisey olsa içimden alır bi daha mı baba bulacam vsvs ama illa diretmez bişeyleri sevmedigimde falan anlar ama düşkün yani keşke diom bende senin kadar anneme olsam ama ben olamiom
tarafından
Benimkinin de babası ölmüş sorumluluk eşime kalmış ondan bu kadar düşkün herhalde. Artık kardesleride büyük ama cikamiyo o psikolojide ordan bı alo desinler iki eli kanda olsa bırakır gider
0 oy
(69 puan) tarafından
Ailesi yüzünden boşanıyoruz biz annemin evine geldim 
tarafından
Tüh o adama çoluğu çocuğu dururken otursun ailesiye çok mutlu olur artık
0 oy
(55 puan) tarafından

Allah layiklarini versin bu erkek analarının.. oğullarının evlendiklerini ayrı bir ev ayrı bir gelir ve bir karısı olduğunu düşünmuyolar.. bekarken ki gibi hem kazancın dan hem zamanından hem ilgisinden kullanmak istiyolar kendi hayırlari dokunmasın ama yardımı hep kız ailesinden beklesinler hizmeti Kendilerine istesinler.. sonra evde kavga çıkıyo yada borç çıkıyo ve sonra yine kavga çıkıyo araya soğukluk giriyo sevgi azalıyo.. nefret geldi bu durumdan artık.. :angry:

Sende ezdirme kendini çıkar sesini söylen bağır şikayet et sen yapmazsan onlar baksın çıkar nasıl alıştırirsan öyle gider.. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 431 göst.
29 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Alyakus (2,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 499 göst.
24 Ocak 2020 Aile kategorisinde Persona Non Grata (3,446 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 287 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 410 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...