+1 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde (3,740 puan) tarafından
Ya ailesi  ve bana aileme onca şey yaptı hakaretler etti yine bu zamana kadar yine sustum eşimin hatrina gormezden geldim evime geldiler hizmette kusur etmedim ama bebeğim rahatsizlandiginda hastaneye götürmediler orda vakit kaybedemeyiz diye bende o arabaya binmem artik demiştim eşim dün gelmiş ailemle iyi gecinceksin onların hiçbirini kötü niyetli yapmadilar arabaya da bineceksin ömür boyu böyle devam etmez dedi bende etmesin yeter artık dedim bıktım artık ailesinden yapıp yapıp bir şey yapmadık biz demelerinden

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Neden erkekler diye belirtiyorsunuz eşim diyin her eş böyle değil.   Eşinin bazı şeyleri görmesini sagla işe yarayacaktır

(3,740 puan) tarafından
Çünkü çevremde kime denk geldiysem bu durumlardan şikayetçi her erkek bir değildir elbette o yüzden belirttim bende ... Görmüyor ki görse zaten bu hale gelmezdik:(
-Reklam-
+1 oy
(2,211 puan) tarafından
Erkekler kendilerini ailelerine kanitlayama çalışıyorlar, saçma sapan gereksiz bir ego..
(3,740 puan) tarafından
Kesinlikle öyle
0 oy
tarafından
Doyar bacim doyar ailesinden de doyar. Cok sukur benimki 3.senede ecuginden cucugune hepsinden doydu herseyi gordu yasadi seninki de değişir 
(3,740 puan) tarafından
Ya nasıl gördü ya nasıl bu hale geldi
tarafından
Saliverdim kendi haline hepsinden kazik yiye yiye ogrendi
(3,740 puan) tarafından
Benimki de yiyorda elhamdülillah çok şükür dio bana bunu niye yaptılar demiyor
0 oy
(3,718 puan) tarafından
Bu tam da erkekle alakalı bi durum değil canım erkekler biraz saf gibi böyle ne bilim değişikler hemen herkesin lafının dolduruşuna geliyorlar bence kaynananlar dolduruyor eşini. Sen eşinin en ince noktasını bulup ordan konuşucaksın benim eşim mesela ben bağırdıkça bağırır çağırır ama ben ne kadar susarsam ağlarsam sinirlenmeyip üzülürsem hiç dayanamaz ne diyosam ne istiyorsam onu yapar. Bence sende hassas noktasını bul ve ona göre davranmaya çalış
(3,740 puan) tarafından
Ağlıyorum üzülüyorum tamam sus diyip bagriyo
(3,718 puan) tarafından
O zaman başka bi yöntem deniceksin canım bazı erkekler hoşlanmyo güçsüz kadın imajından. Dik dur kararlı ol ağlama yani eşini tanıyan sensin çözümü sen bulabilirsin onun hassas noktasına göre davranmaya çalış
0 oy
tarafından
Gormezden geldigin icin boyle bu herseyimi kabul eder ceker diyorlar 
(3,740 puan) tarafından
Benim sabrım tükendi ama :(
tarafından
En bastan tavri bello etmek lazim yoksa cesaret aliyir ailede eş de
0 oy
(137 puan) tarafından
Benimde kayınvalidem bizi baş başa koymuyordu 1yıl olucakdı hep birlikte yaşıyoruz şükür gittiler hatta bizde gidelim istiyordular eşim dedi ya yeter be ben eşimle naş başa kalamayakmıyım utanmasa kayınvalidem bizle yatardı Şükür gittiler
(3,740 puan) tarafından
Yok artık ya iyi olmuş gittikleri
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Sen bu kez de onun dediğini yap ama mesafeli ol. Bundan sonra tek lafların da yüzlerine bakmam sen de bakmayacaksın de bu şartla kabul et. Kocanın gözünde kötü olma. Sen haklısın ama maalesef erkekler böyle 
(3,740 puan) tarafından
İnşallah akıllanir :(

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 498 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde frmnarf (700 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 484 göst.
3 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,525 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 609 göst.
7 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,745 soru

11,305,893 cevap

34,732 kullanıcı