0 oy
94 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
4 aylık bebeğim ac olmasına rağmen emmiyor direniyor. Kafasını arkaya atıyor. Ağlıyor daha emme pozisyonuna gelmeden sinirleniyor. İki aydan sonra bebeye bir haller oldu. Mama veriyorum siringayla . Emsin diye ayakta gezerek emzirmeyi denedim yatarak . Vs vs şekilden şekle girdim yok emmiyor acikiyor acıkınca bile 3 dakikadan uzun emmiyor. Çevremdeki bebeklere bakıyorum hepsi akıllı uslu 10 dakikadan uzun emiyorlar benim oğlan 3 dakika zor kilo Alimi yavaşladı doktora götürdüm meme reddi diyor. İki aydır meme reddi geçmez mi uykuda bile çok emmiyor. Normalde üç saate uyanip emzirmem gerekirken saat başı kalkıyorum. Emzirme danışmanına gidecek durumumuz yok şimdi.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
tarafından
Amin canım.
-Reklam-
0 oy
(3,536 puan) tarafından
Gaz ve ya kulak ağrısı olabilir 
tarafından
Baktı kulağına özellikle söyledim . Emerken kulağını tutuyor diye kulağında bişey yok dedi
(3,536 puan) tarafından
Bilmiyorum canım genelde kulak ağrısı olan bebek emmez bi sürekli başını çevirir ağlarken
tarafından
Evet hep öyle yapıyor direniyor. Kaç kere götürdüm kulağında bişey yok dedi üç doktora götürdüm
(3,536 puan) tarafından
Evde yapabileceğin bisey var mi bilmiyorum
tarafından
Kulağına hafif masaj yapıyorum. Galiba benim bebeğimin huyu bu emmemek
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Büyüme atağında çocuk meme reddi olabilir benim kızım da 3 aylıkken başladı mamayla büyüdü 4.5 aya kadar sürdü ama ben yılmadım dayadım ağzına ağladı sustu yine verdim uyurken yine verdim biz bu şekilde yendik 
tarafından
İnşallah bende yenerim çünkü Cok yoruyor
(1,426 puan) tarafından
Yener yener hatta büyürde kızım şuanda 21 aylık maşallah herseyi yiyor :) sizinkide gecee de buyurde
tarafından
İnşallah ☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 322 göst.
2 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde GSmsl (798 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 108 göst.
14 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meleniko (731 puan) tarafından soruldu