0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum 5.5 aylık kızlar meme emmiyor mama yemiyor hiç bişey yok yemek istemiyor su veriyorum içmiyo. Biz en gıdaya başladık onları da yemiyo. Memeyi görüyo ağzını açıyo uzanıyor ama emzirme pozisyonuna gelince çığlık çığlığa ağlıyo ters emziriyorum sabahtan beri şimdi onu da istemiyo. Oturarak emmek istiyo öyle de yanaşamadı daha çok sinir oldu şimdi önümde oyuncak oynuyo ama emmedi. Memeye geldikçe bas bas bağırıyo. Burnu temiz altı temiz ama yok neden yapıyo böyle 

7 Cevaplar

0 oy
(4,858 puan) tarafından
Diş cikariyo olabilir mi benim bebisime dış cikariyor ama yemek yemiyor zor yediriyorum
tarafından
Bilmiyorum ki diş sancısı mı var ama huysuzluk yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi dönem çocuklar da bu oluyor canım yavaş yavaş diş çıkarma dönemine de geliyor normaldir meme reddi 
tarafından
Yok canım öyle bişey baktım da
tarafından
Üstüne gitme canım sen üstüne gittikçe o inat eder yemez emmez kendisi acıkıp istesin
tarafından
Tamam canım. Bu aralar ağzı kapalı ağlamayı öğrendi ağzı kapalı ağlıyo mmmmöm diye
tarafından
Yerim ya kibar kibar ağlıyor :)
tarafından
Evet çok tatlı oluyo :)
0 oy
tarafından
Ayyy kızımda çok yaşadım onu bırak iyice acıkana kadar kendi gelene kadr ısrar etme emin ol sonra pes edecek 

Emzirme pozisyonu değiştirsende yine de emmez bırak kendi haline acıkınca yakana yapışacak 
tarafından
Küçücük vücudunu gerdiriyogeri atıyo kendini başını dizime vuracak diye korkuyorum artık
tarafından
Bak 2 yaşına gelince nasıl bişey olacak o var ya offff diyorum merak etme annelik kolay birşey değil zamanla herşey düzelecek

Sabır et Rabbim yardım ediyor çok şükür ❤❤
tarafından
Şimdi de çok  tatlı ya durup durup annemm seni ben doğurdum Yüce Rabbim ne güzel yaratmış seni deyip ısırıyom çocuğumu ❤️ uyurken yiyesim geliyo ağzını yüzünü.
tarafından
Oyyy bide  benim için ısır :))) ❤❤❤
tarafından
Ay yicem şimdi teyzesi :)
0 oy
tarafından
Bir diş meselesi olabilir mi?
tarafından
Diş sancısı olsa huysuzluk da olur ama huysuzluk çok yok ki
tarafından
Zeynepte emmeyerek cikardi 4 aylikkken 1 ayda 200 gram almisti sadece normalde 900g 1 kilo alirdi o ay hic almadi ateslendi sadece 1 gece zaten huysuz bi bebekti bide baktimki beyez inciler gun yuzune cikmis
tarafından
Canım huysuz değil pek şimdi kucağımda oturuyo gülüyo
0 oy
(454 puan) tarafından
6 aylığa gecişte meme reddi yaşanabiliyormş carım artı büyüme atağıda olabilr har ay yüpardı kızım tabi emmicem demezdi
tarafından
Daha önce hiç yaşamadım ki olabilir dediğin gibi
0 oy
(13,726 puan) tarafından
Meme reddi olur bu donem
tarafından
Ne kadar sürer ki acaba
(13,726 puan) tarafından
Bizim 6 gün surmustu
tarafından
Ay çok uzun
0 oy
(13,900 puan) tarafından
benimkide 5 aylık hep ısırıyor arada reddediyor memeyi diş yüzünden oluyor
tarafından
Isırma bizde 3aydan beri var lastik etti memeyi
(13,900 puan) tarafından
ısırınca dişler kaşındığı içinmiş
tarafından
Öyle miymiş kız biz üç aydan beri ısırıyo sürekli benim elimi ağzına sokup ısırıyo dişi sert mi diye bakmaya parmağımı koyunca bile ısırıyo
(13,900 puan) tarafından
kaşıntıdan canm seninki erken çıkaracak bizimkide yeni başladı ısırmaya bakalım giderek artar huysuzluk iştahsızlık ishal bunlar olur belirtileri
tarafından
Huysuzluk vardı geçti ama şimdilik diğerleri yok da bakalım artık

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Besteninannesi (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,561 puan) tarafından soruldu