0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar küçük oğlum 6 aylıkken adet oldum ilk iki adetim düzensizdi şimdiyse son 2 adetlerim düzensiz oldu geçen ayki 12 gün gecikti 10. Gün test yaptım negatif çıktı iki gün sonra adet oldum bu sefer 17 gün oldu hala yok aranızda öyle varmı bilmiyorum ama ağrı kesici içtiğimde sürekli gecikir bu ay Bi defa içtim oda artık ağrıdan duramayacak hale geldim yoksa hayatta içmem şimdi soruyorum hiçbir hamilelik belirtimde yok biliyorum hamile olmadığımıda ama neden gecikio başınıza geldimi bu durum lütfen yardımcı olurmusunuz en fazla ne kadar gecikir sizinde 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne zaman doğum yaptınız
tarafından
Küçük oğlum 2 yaşına girecek neredeyse
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından

Kızım 13 aylık ve hemen hemen her ay yaşıyorum bu korkuyu :) en fazla 20 gün gecikti. Adet olana kadar ne yaşadım ben bilirim. Bir çocuğum var ikinciyide istiyorum ama henüz değil :D  Rabbim doğru zamanda nasip etsin inşallah 

tarafından
Amiinn canım iki çocuğum var 3.sünü özleyipte yapmak istiyorum inşallah ama şuan istemiyorum nolur bana dua edinde olmasın inşallah rabbim her kimin ne duası varsa kabul etsin içindede bizlerin
(197 puan) tarafından
Ay amiiin canım. Ederim tabi
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(422 puan) tarafından
En fazla 1 ay gecikti. 
tarafından
Ve hamile değildin demiii
(422 puan) tarafından
Yok değildim. Doktora gitmiştim. Arada olur böyle stres yapma demişti. Birkaç gün sonra olmuştum
0 oy
(2,340 puan) tarafından
Tesadüfe bak bende aynı posttan açtım hava değişiminden bnce bnmkide suan gecikti
tarafından
Yaa inşallah ondandır canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 108 göst.
0 oy
3 cevap 138 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mekace (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
8 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy