0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim boşanmaya yanaşmıyor bir şans daha ver diyor ama ben gönlüm vermekten yana değil anlaşmaliya gelmiyor çekişmeli için nerelere basvurmak gerekiyor 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hiç bilgim yok canım Allah yardımcın olsun ne yaptı da boşanıyorsun:ermm:

tarafından
Neler çektiğini bir sen bir sen Allah bilir bacım bir şey diyemem :( ama kumar bağımlılıktır ya fırsatını buldu mu yine yapar tedavisi falan var mı acaba
tarafından
Evden çıkmıyor maaşını elime sayacak tarlasını satıyor parayı hesabıma geçirecek bende çocuğuma ev alacağım  kendi ustume yapacagim çok iyi ama bir kumar yuzunden adamı kabullenemiyorum
tarafından
Haklısın valla kumar hem haram hem çok tehlikeli bir şey tedavisi varsa tedavi olsun
tarafından
Bir şans daha vereyim mi yoksa şans vermeyeyim direk acayimmi inşallah cennet yüzü göremezsin birdaha oynarsan diyorum görmeyeyim tamam oynarsam diyor arkadaşlarla da gorusmeyecegim diyor mekanını değiştirdi adam artık o kahveye cbile gitmiyor .. bende boşuna çabalıyorsun diyorum
tarafından
Bilemiyorum ki :(Allah yardımcın olsun ya
-Reklam-
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Normal adliyeye gidiceksin avukatina söyliceksin bunu. Rabbim guc kuvvet ferahlik versin. :( Hayirlisi olur insallah senin adina
tarafından
Sağol canım teşekkürler amin inşallah
0 oy
tarafından
Vala üzülüyorum böyle boşanma postları okuyunca keşke herkes mutlu olsa huzurlu olsa.. Hakkınızda hayrlısı olsun.. 
tarafından
Benimkine rahat battı .. yoksa bende boşanmak istemiyorum anlaşmalı bosayacaktim adamı koştu geldi yolumu kesti Kur'an'a el basmalar yeminler şimdi evden çıkmıyor ama benim gözümde bitti bir şans daha ver diyor çocuğumuz için diyor birde ağlıyor sere.sz özünde iyi birisi ama yemin ettiği bir şeyi tekrarlaması güvenimi yıktı geçti aileside kabul etmiyor bosanirsan gelme dediler
tarafından
Ya erkek tek başına elbet başının çaresine bakar ailesinin kabul etmemesi mühim değil ama sende güven bittiyse herşey bitmiş demektir güvensiz evlilik olmaz hakkında hayrlısı
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Avukat tutacaksiniz ya da mahkemeye gideceksiniz size avukat atayacaklar, bi de bosanma sebebinizle ilgili delil falan isterler onlari hazir edin,(aldatma vs)maddi manevi tazminat davasi acin, nafakanizi da alin, madem anlasmaliya yanasmiyo sizde surundurun
0 oy
tarafından
Canm bnde ayrilacam esim cekismi acmsi ama daha dilekce gelmedi o yuzden bise yapamiyorum avukat gelen dilekceye gore haraket edek dedi o yuzden bilmiyorum
tarafından
Senin ki ne halt yedi canm benimki ağlıyor kaç gündür gitmiyorda evden adamı kovuyorum ağza alınmayacak laflar ediyorum yok bir şans daha ver diye tutturuyor evden çıkmıyor .. Kur'an'a el basmalar bir daha olursa beni süründür demeler şimdi tarlası satılığa çıktı benim hesabıma aktarılacak para bu artık parayı benden rüyasında görür
tarafından
Ne yapmadi ki canm 1 sene de argo kelimelerle kucumsedi aldatti dovmeye kalkisti ama dovemedi tabi got yemedi ailesine ezdirdi neler yaptilar daha neler bir allah bir ben bilirim ne cektigimi
tarafından
Benimki bir tek kumar oynadı böyle olsa babam elini kolunu kirar şimdi bile adama s.ktr git dedi adam yuzsuzluguyle duruyor .. sen bir an önce boşa bu adamı bunlar olsa bende bir dk durmazdim
tarafından
beni de babam aldi zaten
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yol yakinken bi avukat bul canım

Hayatina bi yön ver kusura bakma ondan bi şey olmaz alır

Allah yardimcın olsun kuzum
tarafından
Teşekkür canım adamı kovuyorum gitmiyor birdaha yaparsam süründür diyor tarlasını satılığa çıkardı bütün para benim hesabıma geçecek maaşıni elime verecekmiş artık bir şans istiyorum senden diyor bende çocuğuma ev alayım o parayla kendi ustume yapayım
(14,428 puan) tarafından
Yani iyica bi surundur o zaman pişman olduğundan eminmisin canım
Biraz ayrı kalın hareketlerini takip edicem kendinne çeki düzen ver de
tarafından
İlk kez yaptı böyle hata şimdi çok üstümüze düşüyor bakalım gece bebeğe bakıyor .. babamın öfkesinin geçmesini bekliyor yardımda edecek bakalım biraz göreyim dedim hergun başının etini yiyorum başta ben üstüne duserdim o rahatına düşkündü şimdi o üstüme düşüyor evlendiğimizden beri birlikte yatmazdik adam sıkıntıya gelemiyor diye şimdi geceleri yanımda yatıyor lanet adam ben kovuyorum o geliyor
(14,428 puan) tarafından
Öyle seviyo demekki devam et
:---)))))))))(
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun guzelim. Yorumlardan ogrendim ne yaptigini. Eger zaten istemiyorsa sen git davani aç, hani yola gelir dusumcesiyle o zaten iste istemez ilgilenmez davayla, dava düser. Aslinda bu adliyeye gidip ilk agizdan ogrenmen daha dogru. Hem sor o istemiyor tek tarafli diye, mesela mahkemeye gelmezse ne olur yinede bosanirmisiniz dava dusermi falan. Insanlar 2.ci bir şansi hakederler diye dusunuyorum, cunku insaniz hata yapabiliriz. Ama; hatalar tercihe dönüsüyorsa arkana bakmadan da kaćmak gerekir. 
tarafından
Mecbur ikinci şans vereceğim herhalde o kadar büyük konuşuyor değiştiğine yönelik canım .. şimdi o benim üstüme düşüyor ben s.ciyorum üstüne hiç sensin demiyor ben soylendikce üstüme düşüyor bebeğe de bakıyor geceleri babamada yardım edecek bakalım öfkesinin geçmesini bekliyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 179 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yalandunya34 (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 758 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 414 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu

380,389 soru

11,389,444 cevap

34,894 kullanıcı

...