0 oy
755 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından
Belki hatırlayaniniz olur iki senedir buraya yazıyorum o kişi sürekli pis videolar falan izliyordu baziniz normal dedi baziniz olmaz dedi gerçekten de olmadi ne yaptıysam ne ettiysem düzelmedi en son iki yaşında bebeğimin odasında p..o izlerken yakaladım üstelik bebeğim uyanık kan beynime sıçradı hemen çocuğu kucakladım dedim gidiyorum nöbetçi ne varsa yeter bana sil ah çekti ölümle tehdit etti uzaklaştırma kararı verdiler elimde ekran görüntüleri falan vardı daha öncekiler hatta bir kaçı buraya atmıştım son zamanlarda ensest mi neyse o tarz izliyordu psikolog bile çare olamadı bugün açtık davayı bunları inkar etse bile diğer görüntüler var elimde bunlar için ayri birde siz bile görseniz benim evlilik öncesi ve sonrasi halimi nasıl yipranip tanınmaz hale geldiğimi ne çektiğimi anlarsiniz ben hep çocuk için sabrettim ama çocuğumun yanında bunu izleyen adam Allah korusun yarın gözü dönüp kötü sehler yapmycagi ne malum keşke en başından boşansaydim iş bu raddeye gelmeden birde çocuğunu. Odasına kamera taktırmıştm ben o izleyeceği zaman fişini cekmis üstelik gece de annemin kaldığı odada izlerken annem görmüş evime bir musluman gelmiyordu herkes korkuyordu elli defa söyledim anneme birşey olmaz umursama şimdi benden önce o dedi keşke baştan sahip çıkaydnz dedim ama neyse bundan sonra hayırlısı olur inşallah avukat bana vatsaptan yazdı onayliyorsan hemen açıyorum tamam dedim oda kendine avukat tutmuş anlasmaliyi kabul etmedi neyine guveniyorsa bana dedi giderken istediğin yere git p..izledi diye kimse beni suçlu bulmaz o benim günahım çocuğu da haftada iki defa gösterirler diye ama ben dedim gerekirse bana tazminat vermesin çocuğumu dehil bir gün bir saat saniye bile göremesin Allah büyüktür elbet biz ne yersek bebek te onu yer açlıkla yoksullukla yaşaması o pislikle kalmasından iyidir 

18 Cevaplar

0 oy
(13,806 puan) tarafından
Çok doğru bir karar vermişsin. Telefonunun incelenmesini istesin avukatin. Internet geçmişinden herşey açiğa çikar. Dediğin gibi birde ensest videolar izlediği anlaşilirsa o çocuğun yüzünü bile göremez sapik. 
(410 puan) tarafından
Evet yazmış üç dört defa okudum her okuduğumda yaşadıklarımı hatirlayip ağladım telefon kayıtları zaten çıksa tamamdır yaşadığımız şehirde es.cort araması yapmış gittim gitmedi mi bilmrm ama geçmiş aramalarda mersin eve gelen otele gelen e s cortlar yazmış
-Reklam-
0 oy
(388 puan) tarafından
Allah kahretmesin mikrop. Böylesini öldüreceksin ya. ****** herif bu kadar mı başına vurmuş. İnsallah zarar vermeye kalkmaz. Allah yardımcın olsun insallah. 
(410 puan) tarafından
Valla hicbirsey yapamaz ailem de artık arkamda özellikle abim utandım diye asla ona demedim ya beni dovse derim eşim siddet uyguluyor gel dersini ver ama bunun neyini diyecem ben utandım o utanmadı abim öyle biri ki dün onun iş yerine gitmiş alay komutanı ile konuşmuş ve resimleri göstermiş idari ceza uygularız demis
(388 puan) tarafından
Oh çok iyi. İşte aile ne kadar etkili. Ne çok insan var arkasında kimsesi yok diye neler çekiyor. Bizde geçenlerde bir eşikten döndük. Çok sükür kapı gibi ailem var arkamda. Ama eğer olmasa işlerin çok farklı olacağina eminim. İnsallah çok güzel bir hayatınız olur. Huzurlu güvenli sağlıklı.
(410 puan) tarafından
İnşallah cnm bu pisliği yapmasaydi çocuğumu babasız bırakmazdim
(388 puan) tarafından
Kim ister canım benim.
0 oy
tarafından
Çok iyi yapmışin sen çok güçlü bir annesin kendini ayaaklarinin üzerinde durabilir sin çocuğunda mis gibi bakarsın bir ömür boyunca o ruh hastasıyla yaşayamasin
(410 puan) tarafından
Aynen ama o telefon incelemesi bir çıksın otel kamera kayıtlarını da istemiş avukat o zaman o tazminatları da verecek çocuğum için istiyorum geleceği için
0 oy
(5,284 puan) tarafından
Bencede o pislikle yaşamasın neler duyuyoruz . Seni yıpratan bu evlilik çocuğunu da yipratirdi . Adamın ahlagi bozulmuş öyle birinin yanında çocuğu nasıl güvenip büyütc en Allah kurtarsın 
(410 puan) tarafından
O yüzden bosaniyorum kimse de beni kinayamaz anneme dedim millet için yaşamıyoruz ne dusunurlerze düşünsünler sapik pislik ya
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Çocuğun yanında izlemek nedir ay kanım dondu ya
(410 puan) tarafından
Annemin kardeşimin olduğu idada bile izledi bunun annesi öldü ertesi gün banyoda izledi ama hep en kotu baba babasizliktan iyidir nasılsa çocuğa bir zarar vermiyor sadece bana kocalık uapmiyor yapmasın diyordum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Allah korusun neler duyuyoruz mahkemede bunuda sun çocuğu gece yatırma olmasın senin gözetiminde 1 2 st anca bu arada şimdi annem söyledi artık gece kalma yokmuş devletin gözetiminde onların belirlediği yerde görme varmış okuyab duyan oldu mu bnada yazsın lütfen
(410 puan) tarafından
Yok onu da istemedi avukat hiçbir şekilde ilişki kurulmasını istemiyoruz dedi çocuk kendi p ipisi ile oynuyor baba baba pi pi diyor görmüş bunun hakkımı var babalikta
(6,441 puan) tarafından
Aynen öyle üzüldüm baya
tarafından
İnşallah çocuğunuza bir şey yapmamıştır.
(6,441 puan) tarafından
Allah korusun o kadar mı gözü gördü hem öyle olsa annesi farkeder
0 oy
tarafından
En doğrusu yapmışsın kimse açlıktan olmemeis en azından kafan rahat olur rabbim yardımcın olsun canım 
0 oy
(137 puan) tarafından
Allah biliyor nasıl sevindim senin adına boşanmak kötü amenna ama böyle adamdan kurtulduğun gün şükür namazı kıl kardesim yetimi öksüzü sevindir. 
(410 puan) tarafından
Bende çok sevindim başta yapacami sonda yaptım ama vardır bir hayır kurtulayım adak adadim
(137 puan) tarafından
Rabbim sana da evladına hayırlı uzun bir ömür nasip etsin. Güzel günler görün hayırlı insanlara denk geleseniz ınsallah
(410 puan) tarafından
İnşallah cnm Allah seninde yuvana huzur mutluluk versin
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Çok iyi düşünmüşsn canım yernde karar çünkü çocuğu nu da düşnmen lazım 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Allah yolunu açık etsin yardımcın olsun bunları söyle delilleri topla asla bebeğini vermezler o sapığa ama görüşmek için bile olsa onda kalmasına asla müsade etme mutlaka mahkemede dile getir 
(410 puan) tarafından
Soylcm en son en son hiçbir şey talep etmem çocuğumu hiç görmemesi karşılığında
0 oy
tarafından
En doğrusunu yapmışsın Rabbim hayırlı kapılar açsın inşallah. Bebeğinin de senin de rızkını helal yerden nasip etsin. Hiç üzülme. Onun yaptığı yanlış bir gün anlar ama iş işten geçmiş olur
tarafından
İspatlarsin inşallah canım
(410 puan) tarafından
O otel kamera kaydı verirse olur ya vermezse
tarafından
Savcılık kararı olmadan verir mi acaba
(410 puan) tarafından
Avukat talep etmiş vermezler mi yani mahkemeye sunacak yoksa nasıl ispatlym yada telefon dokümanı da yeter bende ekran görüntüleri var ama otelde kaldığını da ispatlamak icin
tarafından
İnşallah verirler canım. İnsaflarina kalmış artık. Ama savcılık kararı olmadan vermek istemezlerse yapacak bir şey olmaz.
0 oy
tarafından
Ensezt ne ki? Aratmıyorum googelede. Buraya yazın
(410 puan) tarafından
Bende onun sayesinde öğrendim böyle anne abla evlat böyle şeyler izlio
tarafından
Çok kötüymüş. Böyle ortamda evldın büyümemeli.
0 oy
tarafından
Ohaaaa diyorum aile içi ile ilgili şeyler mi izliyordu. Birde diyorsun ki bebeğimin annemin odasında izlemiş diye eğer bu doğruysa bebeği iki gün görmeyi bırak hiç göremez hastalıklı pis gerif 
(410 puan) tarafından
Şöyle diyim elimde ss var biz koruyucu aileye başvurduk ondan sonra geçmişinde kimsesiz kızı evlatlık alıp .. görünce hemen vazgeçtim
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim ensest video izlemesi cocugun yaninda izlemesi buyuk sıkinti onun icin hic korkma ne derse drsin senin elin guclu Allahin izniyle
(410 puan) tarafından
İnşallah inşallah çok dua ediyorum ve ettiriyorum herkese ya evet benim elimde delilim var ama yine de adalete güvenemiyorum belli olmaz ya derlerse o onun günahı onu alakadar eder falan
(632 puan) tarafından
Yok canim bosanma davasinda kadin ya da erkekten once cocuk cikari esastir Allahin izniyle korkma kendinen emin ol
0 oy
tarafından
İyi yaptın. Ben senin yerinde olsam cesaret edemezdim. Lakin çocuğun yanında izleyen çocuğuna izlettir. Çocuk izlediğinde ne piskolojiye buruneceğini biliyorum. Daha da ilerletirdi. Eminim Babalık yapamaz o adam. 
(7,036 puan) tarafından
Eski psot hirtlatmişsiın cnm
0 oy
(770 puan) tarafından
Ne diyorsun :( ay Allah korusun çocuğunu kurtarmissin inşallah düşündüğümuz kadar pislik değildir benm aklıma neler neler geldi Allah korusun ya
(7,036 puan) tarafından
İnşallah meslek hayatında biter
(410 puan) tarafından
Keşke ama keşke gece uyuyamaz oldum düşün taşın ölç biç hayatimizi mahvetti
(770 puan) tarafından
Ucuz. Kurtulmuşsün boşver iyiki erkenden farketmissiniz varmiydi değişik hareketleri ya dikkat etmemiz gereken kusura bakma zor bişey yaşadığın ama bizde dikkat etsek sadece eş değil akrabadir şeydir bu konuda manyak gbiyim :(
(410 puan) tarafından
Telefonu elinden dusmuyirdy beni görünce hemen saklıyordu geçmişine baktığımda hep pis sitelere girdiğini gördüm çocukla arasi iyiydi ama bir gün çocuk uyurken izlerken yakaladım odasına kamera taktırdım oglumun
(770 puan) tarafından
Anladım canm şükür ki kötü bişey olmadı :(
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Çekişmelide yıllarca sürüyor canım işine gelir onunda iyi yapmışsın hayırlısı hakkında biraz bebeğin büyüsün ver annene çalış hayatını sıfırdan kur asla pişman da olma elaleme kulağını tıka sen en iyisini yaptın
0 oy
(269 puan) tarafından
kudurmuş kö.pek

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 175 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yalandunya34 (489 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 324 göst.
7 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 413 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 387 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu

378,430 soru

11,327,567 cevap

34,781 kullanıcı

...