0 oy
87 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (373 puan) tarafından
Kizlar  esimle ben covid olduk evde maskeyle geziyoruz. Bebegim 6 aylik 2 gundur hic keyfi yok atesi var. Halsiz daha dişi cikmadi. 112 ararik calpol ve dolveni 4 er saat arayla ver dedi. Ama etki etmiyo uyuyamiyo.atesi 38.5 ustu olursa arayin dedi. Napablirim yardim edin lutfen. Diâten dolayi oldugunu nasl anlarim. Gecede kustu

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsn cnm inşallah o da kalmamıştır Rabbım acil şifalar göndersin size
(373 puan) tarafından
Sagol canim allah razi olsun insallah hemen atlatr yavrum ya cok zorlaniyo
-Reklam-
0 oy
(465 puan) tarafından
kuzu sirkeyle bbez koy anlina koltuk altlarina ama sonra 1 saat dursun ilik suyla dus aldir ardindan da corba yap icir icebilcegi tarzda ezogelin olabilir mercimek tarhana bunlari yap ver bide dolveni ver surup olarak ölcekte 1 yaziyorsa sen 1 bucuk ver 
(465 puan) tarafından
Ya kuzum birak allah askina ya sirke vucudun kaybetigi minarelleri geri veriyo simdi ona bakarsan doktorlara göre ekmek de zarar su da zarar hazir mama da zarar felan felan sen bilirsin ben kizimin atesini bu sekil dusurdum ve imkanin varsa eksimsi bişey kusmasini sagla kusarsa da rahatlar
(465 puan) tarafından
Ben ekşi yogurt verdim 1 tabak sonra baya bi kustu rahatladi
(465 puan) tarafından
Kuzu sevimli dostlari ac onu izlete izlete yedir bende öyle yapiyorum
(373 puan) tarafından
Sevimli dostlari izliyorz gunde 30 kere acyorz ama bir sure sonra aglamaya balsiyo. Gece kustu aslinda ondan sonra uyudu. Ama kndi kndine kustu. Atesi dusti ancak dis zorluyo sanirim. Birde covidiz biz onada gecmis olabilir belki
(465 puan) tarafından
Ayni seyleri yasiyorus diş + korona ama bizde varmi bilmiyoruz annenemmde cikti

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 85 göst.
31 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Pinar2122 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
0 oy
8 cevap 141 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,224 puan) tarafından soruldu

377,319 soru

11,291,666 cevap

34,708 kullanıcı

...