0 oy
654 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Gecenlerde balikesire gitti dondugunden beri sen olmasaydin balikesirden biriyle evlenirdim diyor sen cürüdün eskidin artik diyor cok morelim bozuldu

38 Cevaplar

+5 oy
tarafından
düzenlendi

Balıkesir de ki  bütün  balıklar üzerinden geçsin balıklar dürtsün seni işde kapı işde sapı deseydin ya kızz

tarafından
Kızzz kanka bak hiç küfür varmı şimdi bide bana küfürbaz derler varmı deee ahahaaa
(13,202 puan) tarafından
Yok kanka balık demişsin en fazla kokar :D
tarafından
Yaaaniiiii:=))))
(1,897 puan) tarafından
Kız rahime Allah seni ksksksks
tarafından
Eheheee ayyy amann beee sinir ediyolar beni
-Reklam-
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Deseydin Balıkesir de seni bekliyordu zaten 
(194 puan) tarafından
He Iste kendini bir halt Saniyo
(2,826 puan) tarafından
Bosbeles bir eşin var kusura bakma da insan eşine öyle der mi hiç
0 oy
(514 puan) tarafından
Yuhhh sen de bunu duya duya oturuyor musun?
(194 puan) tarafından
Sonradan saka yaptim sende herseye aliniyon diyo
tarafından
Bunu da yazsana yukari .Kan beynime sicradi okuyunca.
0 oy
tarafından
Kendi neymiş acaba. Dönsun bir aynaya baksın 
(194 puan) tarafından
Okuz iste ne olacak
0 oy
(4,115 puan) tarafından

Ne demek sen çürüdüm ya tövbe bisy dıcem olmyck. Kac yasındasın kac yıllık evlisin odun abıyle:angry:

(194 puan) tarafından
5 yil oldu
0 oy
(514 puan) tarafından
Yuhhh sen de bunu duya duya oturuyor musuun?
(194 puan) tarafından
Kavga ettim tabi karsimda siritiyo bide
0 oy
(684 puan) tarafından
Sende s.ktir git Balıkesirliyle evlen sanki ben eskidim sen taze kaldın  kaç sene sonra şeyleri bile tutmiycak hale geliyor hala bi güven bı güven sonu sonu muhtaç kalıyorlarda işte insan tükeniyor
(2,291 puan) tarafından
:D :D  ucu kırık anten diyosun ahhahahajjaj
0 oy
tarafından
Kapının yerini gsterseysin o öyle diyo sende susuyo musun 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Aa ne kadar ayıp sen eskidin ne demek sen de ilk gün ki gibi değilsin sende eskidin onu napcaz de ayıp ya 
0 oy
(591 puan) tarafından
Kız Allah aşkına morelini bozacağına geçirsene kafasına tavayı =) al sana balıkesirli diye =) 
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Bunu ciddi ciddi mi diyor sende deseydin ben eskidim sen taze mi kaldın diye benim eşim de arada şakayla der zengin birini bulup evleneydim diye bende derim 80 inde birini bul odadan takma dış ararsın diye :D 

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Allah aşkına eşinin ekmeğe sürülecek aklı yok bu ne çirkin bir diyalogtur hadi defol git de Balıkesir onun yolunu gözlüyordu koy çöp torbasına kıyafetlerini git şimdi Balıkesire de
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Neden böyle birşey düşmüş ki aklına ??? Pes yani://
0 oy
(3,579 puan) tarafından
Bende İzmir'den evlenirdim de sende sonra hiç şakadan anlamiyon haa de altta kalma pis narsist
0 oy
(2,311 puan) tarafından
Böyle diyip diyip şaka mı yaptım diyo sonra. Sen de onun göbeğine takıl bakalım. Kesin vardır göbeği. Kendi sanki yunan heykeli.
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Dedem de senelerce abdü paşaya gidip seni değiştircem derdi anneanneme anneannemde casurt ağızlı der geçerdi gulerlerdi kayınpederinin de kara fatmasi var kara fatmayi alcam diyo kayınvalidem de 50 senelik tazminatımı ver git diyo guluyolar çok var büyüklerde gördüğüm böyle  benim adam da Suriyeli alçam diyo hep erkekler böyle şakalar yapiyo hiç biri de bişi getirmedi yani
0 oy
tarafından
Hee balikesirdede karıları yola ekmisler zaten meymenetsiz kocan gitsinde toplasın diye tövbe tövbe ya . Sende ona deki bende seninle evlenmeseydim daha anlayışlı naif adam gibi biriyle evlenirdim de kapat çenesini ne üzülüyorsun bide söylediği şeye densiz 
0 oy
tarafından
Sen kendini hala çıtır zannediyon heralde diyeydin  bir dönde aynaya bak 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Vur g.tune tepigi balikesire kadar gitsin
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Sen de bir şehir söyle sen olmasaydın ben de o şehirden biri ile evlenirdim sen de bayağı bayağı çürümüş üstünde

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 532 göst.
0 oy
5 cevap 254 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 829 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,816 puan) tarafından soruldu

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı