0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Mesela eşiniz olsun bi arkadaşınız olsun gormediginizde yokluğunu hissedermisniz cok yoğunda çalışıyor olsanız yinede 5 dakika olsa o kişiye zaman ayirirmisnz merak ediyorum fikirlerinizi .yani kim olursa olsun 

17 Cevaplar

0 oy
(7,027 puan) tarafından
Tabi ki canım. 
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

tabıkıde canım 
0 oy
tarafından

Eşimle bazen anlaşamasakda çok özlerim bazen düşünüyorum oturup da ölürse falan naparım ben diye ama değer bilen yok işde çünkü o bir öküzz 

0 oy
tarafından
Ne olursa olsun arar sorarım verdiğim değere layık ise 
0 oy
tarafından

Fazlası ile. Hisseder özlerim. Özellikle eşim 1 saat geç çıksın. O 1 saat bana 10 saat gelir

0 oy
tarafından
Hemde coook :)
0 oy
(119,342 puan) tarafından
cok zor arayipta sesini duyamamak hissedilmez olurmu hic
0 oy
(404 puan) tarafından
Ah İnanki eşimi işteyken özlüyorum çok da kötü bişey kendime engel olamıyorum o gelince seviniyorum garip heyecanlanıyorum :) bence herkesde oluyordur sevdiği kişiyle
0 oy
(629 puan) tarafından
Oglumla annemgile gittik 14 saatlik yol esimi birakiyorum diye aglamistm her gitmemde agliyorm esim olmdn bosluktym gbi 
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Kocacım hic aklimdan cikmaz ;))
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kişi sevdiğine zaman ayırır bence ne kadar yoğun da olsam gerçekten değer verirsem her koşulda ararim aramanın bahanesi olmaz bence . Tuvalete bile girerken elimizde telefon insan yeterki aramak istesin .  
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Yok valla hiç aramam biraz taş kalpli  biriyimdir 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Hissediyorm iliklerme kadar:((1 haftadir mecburen annemlerde kaliyorm doktor yatakda yat dedigi için .cok ozluyorm eve gitmek isdiyorm hemen isimde ne kadar yogun olursa olsun vakit ayititim herzaman is degl sevdigm onemlidir benm icin
0 oy
tarafından
Kesinlikle evet hissederim hemde çok 
0 oy
tarafından
Evet hissederm eşime aileme eşimin ailesind arkadaşlarıma değer veririm eşim işteykende 1 kefe ararm naslsn die 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Kızzz kocamı uyurken bile özleyen biriyim. En cok özlediğim de annemdir uzak oturuyoruz rabbim sevdiklerimizin yokluğu ile imtihan etmesin
0 oy
(7,720 puan) tarafından
Çoook hem de çok

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 422 göst.
8 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 356 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hsnrmysa (1,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 243 göst.