0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
tarafından kapalı

Bayanlar iyi akşamlar
Şimdi bugün yaşadığımı anlatmak istiorum eşim gece vardiyasında kardeşim gwlio normalde ama doğum yakın olduğu için qnnemgile bırakmak istiyorum annesi ben kalım dedi anne kaç gündür buradasın babam köyde var yanına doğum yok zaten nolur nolmaz diye bırakcam dedi ondan sonra başladı karnı burnunda olmaz babasıgil ayıp bisey geline kayinbabasinin evi olur olarak işmide bildiğiniz saydırıyo eşimde dioki doğunca gelirsin oda dioki gelmem o zman da mırın kırın edio dedim ki eltimi nasıl gönderdin de oda dioki onun evi yoktuda kocası askerdide diyo eşimde arada kaldı die üzülüyorum sanki ben mi hamileyim omu belli değil dün coxuk arabası aldik benide götürürsünüz die bekledim diyo bana akıl verin bide 40 gün başımı bekleyecek düşünün off napmaliyim?
<!-- /data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_211007_201823_327.sdocx -->

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
(13,203 puan) tarafından
Evi yoktu ise zaten evi birlikmiş de göndermiş taviz vermeseydin. 
-Reklam-
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Baba evinde bi insan daha rahat eder bana göre o ne öyle evlendin bizim kızımız oldun ne saçmalık babamın evi varken ben gitmem şahsen illa evimde durcaksam da annem gelir kayınvalide ile rahat edilmez ki kadın ne de olsa ama öz anne gibi olmaz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 288 göst.
7 Ekim 2021 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 573 göst.
0 oy
5 cevap 120 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenseslerin_annesi (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 241 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenseslerin_annesi (262 puan) tarafından soruldu

377,312 soru

11,291,582 cevap

34,706 kullanıcı

...