0 oy
129 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,443 puan) tarafından
Kızlar kızımda tam 2 ay göğüs uçlarım yara oldu kanadı. Bu sefer yine aynısı olur mu acaba?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben ikincide gümüş kapak kullandım hiç olmadı.
(2,443 puan) tarafından
Alsam mı diye çok düşünüyorum ya bende korkuyorum yine aynı şeyleri yaşarım diye
tarafından
Valla kuzum inan tereddüt etmeden doğumdan once aldım. İlk bebede çok çektim çünkü. Doğuma 1 ay kala günde 1 saat taktım. Doğumdan sonra her emzirmede kullandım. Zaten 1 ay içinde tamamen çıkardım. Mükemmel bişey bana göre. Ama markasına göre değişir mi etkileri bilemem. Çünkü bazısı fayda etmediğini söylüyor. Ben en iyisini aldım belki o yüzden hiç yara olmadı
(2,443 puan) tarafından
Benim 1 hafta kaldı işe yarar mı ki acaba :/
tarafından
Hicbise almadım veya kullanmicam deme sakın?
(2,443 puan) tarafından
Aventin göğüs kalkanları var krem aldım lansinoh tek umudum onlar şuan :(
-Reklam-
0 oy
(5,392 puan) tarafından
Vala bndede 3 ay sürdü ama normalde ilk bebekte olıursa 2. Bebekte olmazmış oyoe dyorlar
(2,443 puan) tarafından
Ay inşallah ya çok ağlaya ağlaya emzirdim sezeryandan çok onu dert ediyorum şuan.
(5,392 puan) tarafından
Mesela. Arkadaşlarım hiç olmadı vala bnde senim gbı maf oldum ağlayarak çığlık çığlığa emzrrirdim ogun lerim geldı aklıma
tarafından
2.de de oldu. Mustela krem kullandım 1 haftada geçti. Kaçıncı bebek olduğunun önemi yok bence..
(2,443 puan) tarafından
Lansinoh kızımda fayda etmemişti eğer yaşarsam mustela denerim
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Ay o yara çok kötü ya . Ben hemen krem kullanmıştım geçmişti çok şükür . Hangi kremi kullandın ?
(2,443 puan) tarafından
Lansinoh kullanmıştım ama hiç fayda etmedi sonra genel cerrahiye gittim o da madecasol ve fito kremi karıştırıp sürmemi söylemişti onlar iyi geldi bana
(1,845 puan) tarafından
Bende lansinoh kullanmıştım iyi gelmişti . Gümüş kapak al bence
(2,443 puan) tarafından
Öyle yapcam sanırım
0 oy
tarafından
benim ikisinded olmadı fakat dün küçük oğlum ısırdı **:)
(2,443 puan) tarafından
Oy o ısırığı da bilirim. Kızım delmişti dişiyle :)
tarafından
valla ama olmadı ikisindede ya çok şükür bin şükür göğüs kahverengi kısmının tamamını ver birşey olmaz
(2,443 puan) tarafından
Inşallah canım haftaya perşembe kucağıma alcam inşallah
0 oy
tarafından
Benim göğsüm hic yara olmadi 
(2,443 puan) tarafından
Ne güzel canım
0 oy
tarafından
Benim oğlumda göğüs ucum yara dan düşmek üzereydi resmen çürüdü 2. Oğlumda hiç yara olmadı çok şükür  emzirmeden önce sütünden sür emzirdikten  sonra da nemli bezle sil kurula  elbisene  yapişmasin elbisene  yapişır açarken cart diye ucu tahriş oluyor o zaman yara oluyor
(2,443 puan) tarafından
Ay evet canım zaten kuruyken çok fena oluyor
0 oy
tarafından
Belli olmaz canm  inşallah olmaz 
(2,443 puan) tarafından
Inşallah canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,057 göst.
12 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ☆~❣HσɳҽყSҽρƚҽɱႦҽɾ❣~☆ (9,263 puan) tarafından soruldu
+2 oy
18 cevap 279 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde _Shrina_ (997 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,436 cevap

34,945 kullanıcı

...