+6 oy
944 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

image

image

image

image

image

hosuma gitti paylsmk istedim sizinle sizde paylaşın okusun herkez❤️

14 Cevaplar

+3 oy
(3,794 puan) tarafından
Aynı fikirde yim senle+++++++

Önceden tunik pantolon giyerdim sonra hepten kapandim ben memnunum halimden .  Aile toplulugunda kendi ablam bana bu ne böyle kocakari gibi az düzgün giyinsene dedi ben 26 buçuk yaşındayim ablam 43 filan kendi pantolon tunik giyer . Ilk kapaninca millet öyle bi bakiyoki sanki ayip işlemiş gibi küçümseyerek.  Komşum geçenlerde matemlere girmişsin onceki halin daha iyiydi dedi umursadimmi umursamadim. Kimseyle muhatap olmuyorum artik yani biraz dislandim bu yüzden.  Giyimimi yanlarında böyle birini gormekten utanıyorlar. Umrumdami değil ben memnunum halimden
(3,794 puan) tarafından
Annem beni ilk gördüğünde öyle ne dedi biliyomusun. Normal giyinsene seni sokakta suriyeli sanip vururlar dedi:/  :))) tobe tobe
(1,358 puan) tarafından
Ne alaka sadece suriyelimi siyah giyiyorr deseydinnn bende feraje alicam oh neguzel heryerini kapatiyorr misgibi diye sevinecegine dedigi lafa bak takilmaa kuzum hicc
(3,794 puan) tarafından
O tarz giyinen yok bizim sülale de.
(1,358 puan) tarafından
Ondan öyle diyor ozamann burakta seni örnek alsinlarr onlarda
(3,794 puan) tarafından
Aynen canım.  Örnek almayi bıraktım kenara eleştiriyolar küçümsüyorlar. Geçen kozmatik dukkanina gittim . Ordaki müşteriler hep açık böyle minili filan.  Kasada ödeme yaparken aciklar bana bakiyo.  Kapaliyim diye bakimdami yapmicam . Bazı insanlar kapalı giyinenleri gerici cahil hor goruyolar.
-Reklam-
+1 oy
(4,887 puan) tarafından

Kuran kursu oğreticisiydim evlenmeden önce.  Çok şükür gelin geldiğim ailede yukarda yazılanların hiçbiri istenmiyor benden..   

Allah razı olsun güzel paylaşım Rabbim idrak versin herkese 
+1 oy
tarafından
Çok doğru  bizde kaptırmış kendimizi yalan Dünyaya rabbim yardimcimiz olsun inşallah doğru yolu göstersin inşallah
+1 oy
(13,203 puan) tarafından
Herkesin hoşuna gideceğini nereden çıkardınız peki? Herkes çarşaf giymiyor malum resmen bizleri iffetsizlikle suçluyorsunuz. 
(13,203 puan) tarafından
Öyle düşünmüyorum maalesef bu söyleminle de direk beni onaylandın zaten
(3,769 puan) tarafından
Yoo sorun yok ama bu üslup sana yakıştrmdm
Çarşaf i rica ediyorum bu işe karıştırma o ayrı bir boyut ve bu tartışmaya açık konu dgl benim için..
Ve ne demek istediğini anlamdgm için onayladgm birşey yok
(13,203 puan) tarafından
Çarşaflı değilim dedim sana veya çarşafa birşey demedim. Tamam anlamadıysan gerek yok anlamana boşver.
(3,769 puan) tarafından
Bencede bana birşeyi açıklama gereği görmeyen biri ztn birşey aciklmasn değerim olmayan insan yazmasin ztn
(13,203 puan) tarafından
Uyarı veren arkadaş ne linci Allah aşkına açığımız niye ne namusumuz kaldı ne iffetimiz biz size birşey diyor muyuz ne linci yaa bir linçtir almış başını gidiyor ne meraklısınız olur olmasa uyarı vermeye
0 oy
(878 puan) tarafından
Malesef layıkıyla yerine getiren yok içinde biz de dahil Allahım doğru yoldan ayırmasın
0 oy
tarafından
Aynen öyle kuzum Allah iyilerle karşılaştırsın 
0 oy
tarafından
Çok güzel ve doğru bir paylaşım. Teşekkürler
0 oy
(609 puan) tarafından
Çok çok doğru sonuna kadar++++++++++
tarafından
Kız sen nerdesin hiç görünmüyorsun
(609 puan) tarafından
Karıştırdınmı benimi soruyorsun gerçekten canım
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ya benim kaynanamda ısrarla kayinbabamin ve kaynimin yaninda basini ac kisa kollu giy diyip duruyor esimde bennde çıldırıyoruz hadi kayinbaba neyse kaynjma tamamen haram zorla gunaha sokacak beni ama ben takibi onu dinlemiyorum 
(4,887 puan) tarafından
Tabii ki dinlemiceksin. Allah muhafaza ya
0 oy
(629 puan) tarafından
Sence bunu paylasymmi wp den duruma bizim orda erkeklere hizmet edilmez di ben evlensim erkek misfr gelince hos geldin niye demiyon diye bana kizdilar istemiyorum ailemden oyle gormedm ki ben 
0 oy
tarafından
Bazılarının kafasına vura vura ezberletmek lazım bunları 
0 oy
(12,263 puan) tarafından
Sevdam maşallahı var yine 
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Her harfinin altına imzami arıyorum sevdaaaaaamm
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Bu kadar dobra olman hoşa gitmiyor belli ☺☺☺

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 861 göst.
1 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ikbal (48,967 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Thinkofvictory (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pembikmor (1,408 puan) tarafından soruldu

384,958 soru

11,513,738 cevap

35,174 kullanıcı

...