0 oy
1,143 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Bugün kaynanam dedi 2+1 ev almış orayı kiraya vermiş bana söylememişler Annemle re soylermisim fln filan çok kırıldım Annemle re söylüyorm kime söylüyorsam kızlarının herşeyin den haberleri varya eşim soyleyelimmi demiş onlarda bi söyleme demişler bugün öyle diyo kaynanam  çok bozuldum 

26 Cevaplar

+8 oy
(12,264 puan) tarafından
Kocan daha bebe buyumemis 

Ben olsam kıyamet kopardı Allah Allah diyorum 
-Reklam-
+4 oy
(530 puan) tarafından
Eşinin yaptığı ayrı saygısızlık, kayinvalidenin ki apayrı. Seni evi bekleyesin diye mi almışlar. Ya böyle sorumsuz erkekler evlenmesin ailesinin dizinin dibinde otursunlar 
tarafından
Aynen evlenmesin evde kalsınlar İNŞALLAH bende de var birtane ondan dedim
(530 puan) tarafından
İnşallah canım milletin kızının da ahını alıp heba etmesinler bari, sanada Allah kolaylık versin
tarafından
Aminn canımm
+1 oy
(802 puan) tarafından
Seni ve evini ilgilendiren mevzularda sana danismasi ve seni haberdar etmesi gerekir.3. kişiden bunu duymus olman hiç hoş olmamış. Böyle eslerin varlığından haberdarim ve bu şekilde davranış sergileyen kocaların eşlerinin rızasını almadıkları için zamanla riziklarinda daralma yaşandığına şahit oldum.Bugun aldığını gizleyen yarın sattığını yada kaybettiğini gizler.Bu nedenle tedbir almani öneririm senin varlığının onemsenmesi aile içinde huzur ve bereket açısından oldukça  önem arz eder.
(4,698 puan) tarafından
Ne güzel yorumlamışsın tebrik ederim
(802 puan) tarafından
Tşk ederim..
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah Allah çok tuhaf, insan eşine böyle bişey niye demez
(146 puan) tarafından
Çok kotu oldum ağlayasım gelio
0 oy
tarafından
Kendı kocam benden habersiz alcak ve görümcelerim bılcek ortalığı yıkarım . Senın kocada ıs yok ana ağzına bakmış 
(146 puan) tarafından
Çok kotu oldum ya
0 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam konuşmam 1 ay seni saymıyo belli kaynanadan duymak ne demek anne söylersin diyeymiş onunki anne seninki değilmi bu çok yanlış canım tavrını koumalısın
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Eşin ayrı kaynanan ayrı dengesiz sanki. Annenlere söyleyince ne oluyormuş kii.. Hadi söylemeni istemedi diyelim eşin, bunu seninle konuşabilirdi baştan. Bir de eşine yani sana söylemek için anasına sormak nedir yaa.. sanki ilk okul bebesi de anasından izinsiz konuşamaz 
0 oy
tarafından
Önceden söylenen şeyleri konuştuğun içinmi söyler diyor neye dayanarak tembih edilse kimseye demezsin sonuçta saçma eşinle oturup konuş 
0 oy
tarafından
Kaç yıllik evlisin canım bilmem ama sen ona bı an önce biz demeyi öğret yani bu mutlu haberi benle paylasmicanda benle sen ne paylasican diyo sor ben senin eşinin varkindamisin de bugün sana bişey olsa kıçını bana açican sana benden daha yakın kimse olamaz hem fikren hemde yanında durma açısından bende bilmeliyiz hakkim var deee bende senden gizli annemlerle iş cevirsem ne olur nerde kaldı evlilik deee
0 oy
(782 puan) tarafından

Bence sen eşini  al.karsina konuş icindeki herseyi de söyle

12 den vur laflarinla 
0 oy
tarafından
Ne desem bilemedim ailene söylesen nolcak sırf söyleme diye senden saklamalari çok saçma sanki bakkaldan sakız aliyo da soylemiyo
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Kızzz ben kıyameti koparır ortalıgı toz duman ederdim valla canına okurdum tavrımı koyardım gerekirse bırakır giderdim o evide donuna kadar neyi varsa elinden alırıdm  yalvartırdım
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Yüzsüz yüzsüz bide bunu anlatıyor hemi? Kocam öyle bişey yapsa kıyameti koparırdım heralde
0 oy
(470 puan) tarafından
Birincisi sana sormadan kafasina göre iş nasıl yapıyor ikincisi sana söylemeyip kendi ailesine söylemesi neyin nesi üçüncüsü ve ben olsam en kirilacagim nokta kendi aileme soylesem ne olacak evini mi elinden alacaklar aç mı benim ailem ev mi gormemisler derdim 
(146 puan) tarafından
Bak bu aklıma gelmedi ailem Napsin onların aldığı evi daha güzelleri onlar da var zaten nasıl kırıldım anlatamam
(470 puan) tarafından
Nasıl gelmez aklına cnm resmen ailene söylersin diye sana söylememisler senin ailen onların sümüklü evine mi kaldı ellerinden mi alacak yada gözleri mi kalacak ne demek annene söylersin diye söylemedik
0 oy
tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum sustum anladın bacım 
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Senin kocan ev almış ve sana söylememiş doğru mu anladim
(146 puan) tarafından
Evet doğru anlamisin
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Belki almadı? Eşine bence bir sor.

Belli aranızı bozmak için böyle bişey demiş olabilir.

Belki kayınvalidenler bir ev bulmuşlardır. Eşinin üzerine kredi çekip evin kirasından gelecek paraylada krediyi ödeyecekleribi söylemiş olabilirler.

Bu durumda da eğer şayet sen kayınvalidenleri sevmiyor isen eşin sana bahsetmemiş bahsetmeye çekinmiş olabilir.

Eşine annesinin dediklerini bir sor bence. Anlamadan dinlemeden öfkeye bürünme dolduruşa gelme 
(146 puan) tarafından
Almistir krediyle isi olmaz elinde parası vardı çünkü ev mevzusu geçiyordu ortada ben anlamamidm saf gibi
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Anam kocan sana güvenmiyor arkandan iş çeviriyor utanmadan nasıl senin yüzüne bakıyor 
(146 puan) tarafından
Ben sadece Annemle re öyle ufak şeyleri söylerim ki Annem lerde kimseye söylemez hic birşey bu kadar zoruma gitmemisti 6 yıllıkta evliyim
0 oy
(192 puan) tarafından
Canım al karşına ciddi bişekilde bunu senden neden sakladigini sorgula de bana mantikli bi cevap verde sen eşisin sonucta öyle işmi olurmuş canim bunun altinda yatan sebep ne yani. Bak benim eşimde aylar öncesinden ev araştırmış gitmis bakmis vesayre en son bi evde karar kilinca beni bi anda eve baktirmaya goturdu ben şok oldum dedim nerden cikti bu simdi bi anda dedim eşimde dediki aylar oncesinden beri baktim birsuru ev ama hem fiyat olarak hem ev olarak icime sinmedi sana da heveslenmemen icin soyleyemedim belki olmaz alamayiz diye bu evide gör bak okeylersen alalım diyerkden bana soyledi goturdu bende begendim tamamdir dedim o şekil hemen anlasti aldi hani boyle bi durumda degil seninkisi 
0 oy
(48,617 puan) tarafından
annene soyleyince annen gidip o eve mi yerlesecek pazardan elma aliyo sanki de sakliyo.koskoca.ev parasini nerden bulmus kirasini ne yapiyomus. cok sacma 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 324 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 561 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 798 göst.
11 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mavidunya (803 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 545 göst.
8 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rabiiiiaaa (514 puan) tarafından soruldu

378,983 soru

11,344,094 cevap

34,809 kullanıcı

...