+1 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

1 saat once uyandim .Saat 5 oldu galiba diye dusunurken saatin 1 bucuk olma şoku sjjsjs :D ☺️

Sonra da uyuyamadim zaten .

Oturdum mutfakta peynir domates yiyorum :D son 1 domatesim kalmis .Onun da yarisi pörsumus ee napalim pörsumeyen tarafini yedim ben de :D

Kimler napiyo ? ❤️☺️

13 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Afiyet olsun canım. Kızımı emziriyorum ben de. Üstelik grip oldum. Burunum kaşınıyor sürekli:)
tarafından
Ayy kuzu gecmis olsun ❤️ benim de gozler yaniyo ☺️ hasta olcam galiba .Yarin da covid asisi olcam hadi bakalim hayirlisi ☺️❤️
(7,118 puan) tarafından
Sağolasın canım. Büyük kız okuldan getirdi hastalığı malesef.  Sırayla hasta oluyoruz resmen. Allah dan halsizlik falan yok da her işimi yapabiliyorum. Sana da geçmiş olsun şimdiden.
tarafından
Okullar zaten hastalik kayniyo ya gondersen bi dert gondermesen bi dert .Allah sifa versin kuzu ❤️❤️
(7,118 puan) tarafından
Amin canım sagolasin. Rabbime emanet yavrularımız.
-Reklam-
0 oy
(48,448 puan) tarafından
domates ayrintisi onemliydi☺️
tarafından
Jsjsjsjsjs :D ☺️ ayy domatese asigim ikbalim ya .Kurusunu ayri seviyorum, pembe olanini ayri ,çerisini ayri ☺️❤️
Ya köy domatesini hele .yarin gidip alayim bari
(48,448 puan) tarafından
yakin olaydin verirdim kayinpederim ekiyo ☺️hos bizdede bittide olsun gider onlardan alirdim ☺️
tarafından
Ayyy varya hayir demezdim ❤️☺️ benim de anneannem ekiyo bahceye .Yesil sogan ,biber ,patates, domates off oraya gidince midem şenleniyo ☺️
0 oy
tarafından
Valla deli gbi uykum var ama bebemi koluma yatırdım az daha az daha dursun kokusunu içime çekeyim izleyim diye diye su saat oldu birazdan emzirecem uyandırıp :) sana da afiyetler olsunnn :)
(48,448 puan) tarafından
uyandırmadan.emzir☺️
tarafından
Yaaaa  miss kokulu ❤️☺️
Cek icine iyice  kokusunu misler gibi .
Ay evet uyandirmadan emzir  sonra da uyursun
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Afiyet olsun ahdhs benimkini emzirdim şimdi tekrar uyuyacağım hadi iyi geceler :D 
tarafından
Sag ol kuzuuuu ☺️❤️ hadi iyi geceler Allah rahatlik versin :D
0 oy
(3,751 puan) tarafından
Şans yok bnde yaa valla erken uyucak diye sevindim 1 saat önce uyudu salladım öksürük yüzünden geri kalktı burnu tıkandı şimdi geri salladım uyamadi 3 hafta olacak uyumuyoz geceleri Allahdan gündüz uyuyo 
tarafından
Grip mi oldu kuzu ya ?? Gecmis olsun  cok ❤️
(3,751 puan) tarafından
Sağol cnm usuttu burnu tikaniyo arada öksürük. Var
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ben tabiki :D eşimin yarın toplantısı varmış bu saatte takım elbisesini hazırladım ütülerini yaptım evi topladım WC banyo temizledim şimdi  yatağa attım kendimi oğlum emmeye uyandı :D
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Uykuya hasret bir ben oglum kac gundur geceleri 2 de uyaniyor bidaha yatmiyor agla zirla sabah ediyoz sabah da ayni iki gundur de kizim ateşli onla bunla ugrasiyom iste
0 oy
(2,593 puan) tarafından
afiyet olsun canım valla 1,5 saattir oğlumu sallıyorum tam kapanıyor gözleri tekrar açıyor 
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Afiyet olsun canım❤ Birazcik dogum yaptimda prensesimi izliyorum uyuyamadim hic:))
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Bende kızım uyandı onu sallıyorum şimdi :) 
0 oy
(878 puan) tarafından
5.30 6.30 gibi bizim alarm çalıyor bebe sağ olsun her gün şaşmaz aynı saatte kalkar hoş gece de adam akıllı uyumuyor zombiye döndüm doğdu doğalı canı sağ olsun ☺️
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Ben ben.... her sabah 6 30da ayaktayim net tabi birde gecesi var esimi işe  oglumu okula gonderiyorum. ☺️ kiz sen bol bol uyusana bak cok arıcaksin bu gunleri.. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 401 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 345 göst.
18 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 296 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 289 göst.