0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bizim bir zamanlar kahvaltı salonumuz vardı malesef sattık hepsini kendim hazırlıyordum bunlarla size günaydın demek istedim haydın gelin ozamana gidelim hep beraber kahvaltı yapalım hepsi muessemizden size hediyedir :(  :) çok seviyordum salonumuzu ve orda çalışmayı malesef neyse pozitif başlıcam bu güne cooook isim var Hayırlı sabahlar güzel kizlar

image

6 Cevaplar

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Çok güzel ya Rabbim daha güzellerini açmaya nasip etsin bende çok el yemekleri yeri açmak yada butik cafe açmak istiyorum hayalim hep:)
tarafından
Çok eğlenceli çok yoruluyordum ama tin di yani inşallah size nasip olur
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Günaydın, herşeyin hayırlısı... 

Ben de sandım şimdi bu kadar hazırlık görünce, ben daha gözümü açamadım bebem gece uyanıp durdu zombi gibi geziyorum 
tarafından
Kolay gelsinnn
0 oy
tarafından

image

haydinnn seninki kadar bol çeşitli degl ama
tarafından
Afiyet olsun şeker yeter daha ne olsun
tarafından
Hastanenin verdiği sadece zeytin bal küçük kutu peynir ekmke bir tane küçük çay yarım
tarafından
Öyle diye tahmin etmiştim amam degilmiki dedim geçmiş olsun evet malesef hastanenin kahvaltıları pek az oluyor
tarafından
Kendim alıştım artk getirtiyorum☺️☺️
tarafından
Hayırıdır neyiniz varki
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Ayy direk resme baktım daha ben bı patates kızartamadim kadın kahvaltiya neler yapmış neler dedim:D
tarafından
Hahahaha bunları yardımcılar vardı dükkanda onalrla yapıyorduk tabi hepsini hazırlamam zorrr eee yaniii
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Sagol ama oyle kalkar kalkmaz kahvalti olmaz ki :)) bi yatakta telde gezinmem falan lazim miskin miskin ☺
tarafından
Ohhh misss iş yoksa boş verin benim de olmasada yatsammmmm :)
(2,291 puan) tarafından
Is hep vardir ve 2 ye ayrılır hemen yapilan ertelenen olmak uzere :))))
tarafından
Hahahaha evet doğru malesef benin hemen yapilacak yarın misafirim var ev temizlenip ikramliklar yapılacak veeeee bekledigim turşular var artık yapamam lazım çürüyecek malzemeler
(2,291 puan) tarafından
Kolay gelsin o zaman :)
tarafından
Sagoalsinizzz
0 oy
tarafından
Rabbim daha güzelini versimcanim üzülme hayırlısı olsun. Allah büyük. Günaydın...

Yalnız şöyle bakınca istaha geldim:)))
tarafından
Sağolasınız inşallah  ❤❤❤❤

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 87 göst.
26 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Melekkk (11,263 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 448 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (1,124 puan) tarafından soruldu
+1 oy
46 cevap 500 göst.
+3 oy
28 cevap 868 göst.
23 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde RaHiME_91 (2,707 puan) tarafından soruldu

397,105 soru

11,877,173 cevap

35,993 kullanıcı

...