0 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar sezeryan dan sonra normal doğum olabilirmi yapan varmı

5 Cevaplar

0 oy
(629 puan) tarafından
Ben hakkimi helal etmiyorum doktorlara grcktn 7 santim acilmam vardi sancim vardi kendi sancim bebegim basi asagidaydi hersey iyiydi herkes dogurdu ben kalmistm bana dedi kalp ritmi degisiyor aldi sezeryana ama okdr aci cktm dogurmama az kldi beni sezeryana aldi ya egerki haksizsa gercktn helal etmiyrm 
(629 puan) tarafından
Cnm ya oda zor olur
tarafından
Çok zordu çok 3 kere sonda takmaya ugraştı lar zedeledi ler doğuma gttım çıktım bu kez o olmamış dedıler çıkarıp yenısını taktılar zulümdü
tarafından
Gelen giden parmak atıyor açılmaya bakıyor ebeler stajyer öğrenciler çok kötü geçti ya
(629 puan) tarafından
Hele et atip duruyorlar cok kotu allahim ya
tarafından
Çok iyi bilirim
-Reklam-
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Olabilir yapanlar var canım ben de ilki sezeryan oldu 3 yıl oldu doğum yapalı günüm dolana kadar da 4 yıl olmuş oluyor eşim de bana dedi normal yapabilirsin aslında diye ama benn yapamam dedim tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum çünkü
(629 puan) tarafından
Valla ben isterim normal yapmayi ama gene sezeryana alirlar diye korkuyrm
(1,028 puan) tarafından
Ben ilkinde çok sancı çektim  açılmam ilerlemedi o kadar saat boyunca yine aynısı olucak diye korkuyorum  bide ben  o kadar sancı çekerken yavrum da içerde yorulmuş doktor iyiki  sezeryanla aldık bebeğin ağlamaya  takati kalmamış demişti
(629 puan) tarafından
Ay yavrum ya suan iyidir insallah
(1,028 puan) tarafından
İyi çok şükür doğduktan sonra 5 gün yoğun bakımda kaldı emme refleksi gelişmemiş dediler sonra çıktı 5. Gün
Şimdi 3 yaşında kardeşine hamileyim hayırlısı ile kardeşini bekliyoruz her gün soruyor kardeşim büyüdü mü diye :))
tarafından
Zeynokursu doktorunu iyi araştır bazi doktorlar sezaryene çok karşı oluyor normal doğum için motive ediyolar benim doktorum öyleydi
0 oy
tarafından
Sezeryan doğum yaptım normal doğum düşünmüyorum 
0 oy
tarafından
Komşumuz yapmıştı 
0 oy
(120 puan) tarafından
Benim arkadaşım yaptı. İlk doğumunda bebek iri ve başı büyükmüş doğum kanalına da girmemisti haftası dolduğu için mecbur sezeryana almışlardı. İkinci bebeğinde hem kilosu normaldi hemde sezeryan dikisleri güzel atılmıştı sanırım ikinci bebeğini normal yaptı üstelik kesisiz maşallah diyelim herkesin bir olmuyor tabi.
(7 puan) tarafından
Sezeryandan sonra kaç yıl bekledi sonra çocuk düşündü kaç yıl beklemek gerek acaba
(120 puan) tarafından
İkisiniz arasında 4.5 yaş kadar var cnm ama dikişlerine doktor bakmıştı normal doğum için uygun demiş kendi kilosu ve bebek kilosuda uygun demiş çok şükür ikinciyi normal yaptı.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 91 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Efenin_annesii (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 142 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sedaa. (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 151 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sedaa. (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 236 göst.